0 oy
294 göst.
Aile kategorisinde (28 puan) tarafından
Yasakda evden cikartiginami sinir olayim cocuguma cis ogretmeye basladim tam duzeni oturttuydum bozulduguna mi belim agriyor umursamayisinami neye sinir olacagimida sasirdim iftara yakin aradi esim bole bole abim gile gidecez iftara ya yasak bisi olmaz dedi cocuga cis ogretiyom olmaz dedim umursadj ses etmedim geldik yemegi yedik biz gidiyoruz dediler cikti abisiyle msj attim nereye diye solemiyor bile sura gidecez su bu diye isimjz var dedi tamm almaya gelecek diye dusunuyorum bi geldi cocuga bez biberon getrmis biz gidiyoz milletin icinde ses de etmedim msj attim nereye biz nolcaz kalmam fln ava gidiyoz dedi ayri bi sinir oldum beni eltime birakti keyif yapmaya gitti bu kadinin beli agriyor rahat edermj edemezmi bu cocuk cis ogreniyor ev sahibinin gonlu olurmu olmazmi vs hic bisi dusunmuyor kizim altina yapti haliyle eltiminde gonlu olmadi bende kizima bez bagladim sinjr oldum yine gotruyom ama tuvalete tam alistik derken tuvalate yapmamaya basladi yine beze yapiyor delircdm ya neden hic umursamiyor hic bisyi sil bastan cise basla tekrr yerimi yadirgarim uyuyamam vs delircem kafam catliyor sinirden cene kemiklerimi sıka sıka agriyor nabayim ben bu adama ne diyeyim 

5 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
En sinir olunan noktada tam eğitime alışmış iken sol baştan geri başlamak çünkü zor ve yıpratıcı bı dönem :(
(28 puan) tarafından
Aynen ole ya ayriyetten belim sikinti tekrr yeniden basla surec uzwyacak ben mahvolacam adamin umrunda degil
-Reklam-
0 oy
(434 puan) tarafından
Allah sabır versin 
(28 puan) tarafından
Amin amin baya buyuk bi sabir ins
0 oy
(345 puan) tarafından
Kensi keyfi icin senin keyfini bozmaya ne hakki varmiş ki 
(28 puan) tarafından
Ona sorsan her konuda hakli o nolcakmis sanki o istiyormus vs vs delircem
(345 puan) tarafından
Iyide senin rahatini neden bozuyor en azindan seni eve biraksaymis ne bileyim fikrini sorma geregi bile duymamis bu adamlar neden bu kadar dusuncesiz
(28 puan) tarafından
Ya beni eve biraksin nabarsa yapsin umrumdami sanki
(345 puan) tarafından
Aynn en azndan rahat rahat cocuunla ilgilenr yatar uyurdun
(28 puan) tarafından
Aynn ole istedim gibi yatardim istrdgim gibi olurdu hersey
0 oy
(77 puan) tarafından
Hersey sil bastan olmus canim Allah yardımcın olsun 
(28 puan) tarafından
Amin canim yoruldum artik
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Nereye giderse gitsin sizi neden eve bırakmadı ki 
(28 puan) tarafından
Ah bilsem abisi hep onun basinin altndan cikar hersey
(12,861 puan) tarafından
Olmuş bitmiş artık canım sinirlenip yıpratma kendini
(28 puan) tarafından
Olmus bitmis canim da sahur olmus hala yoklar msj atmis 2bucukda geliyoz diye 3bucuk oldu daha yoklar ustelik teli de kapali sinir tavan

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 180 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,702 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Zezeee (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 224 göst.
15 Eylül 2023 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 221 göst.
10 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Baharyagmuru00 (1,072 puan) tarafından soruldu

381,124 soru

11,409,967 cevap

34,946 kullanıcı

...