0 oy
267 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar benim koca öyle fotoğraf paylaşmayı falan ne sever ne de bilir durumlara bakıyordum ki eşim annesinin fotoğrafını atmış kucağında kızım var anneler gününü kutlamış bu çok güzel bundan yana bir şey demem zaten de öyle bekledim acaba benimkinide kutlayacak mi diye ama gerçekten eğer ki kutlamasaydi engellerdim hakkimdirda bende anneyim sorun kendi annesi değil ha linclemeyin kaynanamı severim öyle büyük sıkıntılarımız yok çok şükür sadece eşime bozuldum biraz daha bekledim tam msj atacaktım ben anne degilmmiyim diye baktım kızımla benide paylaşmış işte güzel bir söz yazmış nasıl mutlu oldum msj attım az daha engelleyecektim küsecektim dedim bana dedi canım önce kendi anamı attım biricik anam dedi sonra seninkini atacaktım ikinci durum nasıl atılır bilmiyordum öyle onu öğrenmeye çalıştım diyor çok sevindim ama dedim tabiki öncelik kendi annendir bu dünyada insanın kendi annesi her şeyden önce gelir yani işte uzun oldu ama çok mutlu oldum sizle paylaşmak istedim:))

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Anneler günü bi geçseydi herkesin eşiyle arası. Açılacak 
tarafından
Hahaha vala çok doğru dedin ya ama onun suçu hiç atmasaydi zaten bir şey beklemem bugün e kadar hiç bir günü kutlamaya adam bugünü kutlayası tuttu:))ama ilk anneliğiM tabi heves ettim ha
-Reklam-
+1 oy
(678 puan) tarafından
Işte herkesin fikri mesela ben asla paylaşmasını istemem ben eşimin annesi değilim ki beni paylaşsın:) ama senin adına sevindim tabiki 
tarafından
Benim kızım 9 buçuk aylık ve eşim bugünde kızımın ağzıyla kutladı çiçek aldı zaten zamanı gelince kızımda kutlar siz çok saçma düşünüyorsunuz annelik çok kutsal bir şey ve çok güzel bir şey kutlanması çok da güzel ve ilk defa sizin gibi düşünen birini gördüm malesef bu dediklerinizi katılmıyorum eminim çok kişide benim gibi dusunuyordur
(678 puan) tarafından
Zaten bu benim düşüncem diye belirttim  çok sığ bi çevreniz var demekki ilk defa gördüğünuze  göre ben okadar çok gördüm ki
tarafından
Yok evrem gayet iyi eşini ailesini seven insanlarla dolu bir çevrem var ve siz bu sayfadakilerede sığ demiş oluyorsunuz çok kişi kutlamış eşi falan ozaman sizde sıgsınız burda ne işiniz var
(678 puan) tarafından
Ben kutlayanlara sığ demedim sadece kutlamayanlara  açıklama yapmışsınız ya annelik kutsal saçma düşünüyorsunuz diye oyuzden söyledim ben zaten saygı duyuyorum sizde kutlamayanlara duyun ve anneliğin kutsalligiyla bagdastirmayin dedim her çeşit insan düşüncesine  saygım var bilgim var sizin bu kadar sasirmaniza sığ dedim ben
tarafından
Ozaman ben yanlış anladım.kusura bakma olabilir benimde ilk anneler günün zaten kızım büyüsün inşallah bana bir öpücük verip kutlaması dünyalara bedel olur inaallah o günlerde görürüm:)
0 oy
tarafından
E hadi gozun aydim :)
tarafından
Sağol canım:))

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 233 göst.
0 oy
7 cevap 349 göst.
31 Ocak 2024 Aile kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu
0 oy