0 oy
463 göst.
Diğer kategorisinde (402 puan) tarafından
Kızlar neredeyse 6aydır eşime ilişkide korunmasını söylüyorum ama tamam deyip geçiştiriyor ona kalsa olsun diyor ztn bütün yük bnde istemiyorum çocuk fln çok zor 2 tne var ztn şükür onlar yeter bna 6 aylık ıfağı daha bna akıl verin n olur hap iğne hormon bozukluğu yspar diye kullanmadım ama şiödi dokt gidip fikir almak istiyorum spiral den de korkuyorum tak çıkart fln kayma olur diye off 

9 Cevaplar

0 oy
(299 puan) tarafından
2 tane yeterli bencede  çocuklarından birini emzirmiyorsan bence  günlük hap kullan   
(402 puan) tarafından
Emziriyorum zaten 2 ci kaza oldu o yğzden korkum büyük
(319 puan) tarafından
Benimde ikinci kazayla oldu spiral takacam ben nasipse  doğumdan sonra.  Niye tak çıkar olsun canım 10 yıllık taktıran var sadece senede 1 doktora görünmem yeterli
(402 puan) tarafından
Kayma fln oluyo dln takıp çıkartıyor yani sonuçta bide bidaha çocuk isterse ik çıkartcm yine
-Reklam-
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Senin için en iyi korunma yöntemini kadın doğumcu belirler canım benim.. Her bünyeye her korunma yöntemi aynı etkiyi göstermez.. O yüzden bu konuyu doktoruna görüş.. 
(402 puan) tarafından
Kullandın mı hiç canım hormon bozukluğu yapıyor mu kilo vs
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Hap kullan cnm iğneler haptan daha zararlı en uygunu fiyat olarak migrogynon sağlik ocakları veriyodu ama artik vermiyo eczaneden al kullan 
0 oy
tarafından
Spiral lden bende korkuyorum aslinda ama madem esin onemsemiyor sen onemseyeceksin korunmayi benim esime de dedim korktugum halde spiral veya hap kullanayim diye izin vermedi kendine hicbirsey yapma korkma diye cokta dikkat ediyor ama Allah verevkse bi nasip tabiki biz engel olamayiZ
(402 puan) tarafından
Öyle ama bnm 2ci kaza ile oldu geri çekilme ile 3 yıl korunabildik korkuyorum yarın öbür gün olur diye o yüzden tedbir bizden taktir Rabbimden
tarafından
Heri cekilme korunma yöntemi degildir kardesim ona asla güvenme
0 oy
(734 puan) tarafından
Nasibinde varsa prezervatif kullanıldığı halde bile kalınıyor.Ben spirali yada aylık iğneyi öneririm ama sen kendin için daha iyi hangisi ona göre karar ver
(402 puan) tarafından
Benim 2ci kız kaza ile oldu ve şu an çok ufak hiç istenen maddi manevi zor zaten tek başına o yüzden birini denemem lazım iğne yada hap için Dr mı gitmem gerekir bide Dr sorcam hormon bozukluğu yapıyor diye biliyorum
0 oy
(119 puan) tarafından
zten 6 aylk vrmış cnm. dha o byümedn bi dha ypma bnce. kornmalsn
0 oy
(4,290 puan) tarafından

Geldim geldim gene ben GERI ÇEKİLME KORUNMA YONTEMİ DEGİLDİR  bu bi burda dursun :D Ben ilk emzirirken cerrazette kullandım sonra 2 kere spiral denedim simdk başka marka hap kullaniyorum dehşet memnunum 

(4,290 puan) tarafından
1yil 3 aydır canim
(402 puan) tarafından
Herhangi bir yan etkisi oldumu peki hapların birde spiral yaramadı mı sana
(4,290 puan) tarafından
Yaramadı ikisi de 1 ay dolmadan kaydi suan ki kullandığım hap adı microgynon ilk başladığım da 12 gun kanama yapti başka hiç bir yan etkisi olmadı günü gününde gelir adetim . Duzene soktu adet sancimi azalttı daha da yararı oldu bende
(402 puan) tarafından
Kilo vs oldumu ne bilim cnm bidr Dr mu önerdi ben Dr gitcem kafama göre almayayım diyorum
(4,290 puan) tarafından
Hayir olmadi ama cerrazette hapi kullanirken baya kilo almistim adet olmayı da engelledi bıraktım bende
0 oy
tarafından
Kadin doğum doktoruna git canim. Tahlil yapar sonra uygun koruma yöntemini söyler.
(402 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım sağol
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Cezarette kullanıyorum eşime guvenemedim kendim korunmak istedim 
(402 puan) tarafından
N zamandır kullanıyorsun bir yan etki oldumu birde ben emzirmiyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 101 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
0 oy
1 cevap 156 göst.
13 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ebrualya3003 (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
7 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,017 soru

11,375,584 cevap

34,861 kullanıcı

...