0 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çarşamba günü telefonuma bir mesaj geldi. AVK. H. ÇİÇEKMİŞ Tedarik ettiğiniz firma onaylamış olduğunuz kapıda ödeme sözleşmesi gereği hukuki işleminiz hukuk büromuzda gelmiştir felan diye yanlışlıkla mesajı sildim numaranın sonu 54 34  hemen 112 yi emniyeti  aradım dedim böyle böyle itibar etmeyin dolandırıcıların dedi bende numarayı  buraya yazmak için alacaktım yanlışlıkla sildim dikkat edin böyle mesejlara itibar etmeyin 

4 Cevaplar

+1 oy
(538 puan) tarafından

Bi arada kol saati kazandiniz falan diye msjlar geliyordu  . Bu pandemi de hırsızlar parasiz kaldılar anlaşılan :P

-Reklam-
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Geçen banada bi mesaj geldi bi link atmışlardı linke tıklamadım ams peş peşe 5. 6. Tane geldi ertesi gün aynı nunaradan nesaj geldi bu numara brnim ama o mesajları ben göndermedim telefonum hekkendi sakın o linkleri tıkkanayın dolandırılırsınız diye 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Zaten bunlara inanmak artık büyük marifet her yerde bangır bangır söylüyorlar hâlâ inanan insanlar da var çok şaşırıyorum benim yıllar önce hesabımda para varken aradı dolandırıcılar banka şifremi falan tuşlamami istedi bende.onlarla dalga geçtim şifremi soyleyim siz girin daha rahat olur dedim 155 dedim kapadım. Benim banka bilgilerimi ismimi hangi bankada hesabim olduğunu herşeyi biliyorlardı yani bankacıların bazılarıyla yapıyor bu işleri dolandırıcılar dikkat etmek lâzım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 254 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,093 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Enesinannesi_ (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 238 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Taze_anneee1 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 303 göst.