0 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Merhaba kızlar 2.1evim Var ilerde ancabaska eve ecebiliriz kızım 2bucuk yaşında oturma odami bozup ona oda yapacam herkes çok boş gerekszi vs şeyler dedi moralim bozuldu iki nkanepemi 1000tl yensaattim almaya gelecekler moralim çok bozuk siz olsanız ne yapardiniz

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oda aç kizina cnm.ayda bir gelecek misafir için oda yapamam ben hiç.enn güzeli kizima olur.
(1 puan) tarafından
Ya evet ama şey koltuklarim i biraz pahalıya aldım herkes ucuza satiyosnun bilmem ne moralimi bozdular
-Reklam-
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Oturma odasını çokta gerekli bulmuyorum kızının odası daha mühim yap bencede kızına oda salon salon diyoruz misafir için odada bir yığın eşya kullanılmadan yıllarca duruyor. Bu bana çok anlamsız gelir. Evin en değerli misafiri benim o ev benim neden misafirim için bir odam olucak ki çocuğum çok daha onemli
(1 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ya içimi rahatlattiniz
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Oturma odası kadar gereksiz bir oda yok canım tabiki çocuğuna oda yap 
0 oy
tarafından
Ev senin evin nasıl kullanacağın seni ilgilendirir canım. Çocuk için oda şart çok da güzel olur. 
0 oy
tarafından
Kız 2 kanepeyi 1000 liraya verecektin keşke ben alsaydım bence çok ucuza gitmişler. Oda yapma konusunda çok haklısın ama eşyalarını o kadar ucuza verme bence 
(1 puan) tarafından
Kimse almiyorki abla heryer ekoydum herkes sıfır alırım dahaniyi diyor
0 oy
tarafından
Sen nasil mutlu olacaksan oyle yap cocugun kendine ait bir alani olmasi guzel birsey bence.
0 oy
(304 puan) tarafından
İmkanın varsa kesinlikle çocuğuna oda yap. Kendi kendine uyuyup kalkmasını öğrensin. 
0 oy
(601 puan) tarafından
bende senin gibi yaptim 2 tane çekyatim vardi kadinli erkekli geldikleri zaman kadinlar bir odada erkekler bir odada oturuyordu birde kişın o oda birazdaha kucuk diye orda oturuyoduk  daha ısınıyo diye ama artik orasi kizimin odasi 1 yildir 
0 oy
tarafından
Canım ben daha 4,5 aylık hamileyim eşim şimdiden gözünü dikti odaya kanepeleri satacağım çocuğa oda yapacağım diyor kanepeler ne olacak derdine düşenler oldu satar oğluma eşya alırım ya da oğlumun hayrına birine veririm ne olacak kanepeye deyip bozuyor herkesi çocukların odasının olması kadar güzel bir şey var mı ? Çocuk kendine özgü bir odası olacağı için ilerleyen yaşlarda daha kendinden emin özgüveni yüksek olur. Bizim gibi salonda bir kanepe de yatıp sabahları herkesten önce mi uyansinlar? Bizim cocuklugumuz öyle geçti de ne oldu? En iyisi oda yapmak çocuğa. Boşver sağı solu çocuğun için en iyisini en güzelini sen bilirsin çünkü onun annesi sensin. 
(1 puan) tarafından
Ya teşekkür ederimmm:))
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Bir odam var misafir odası orası orda oturuyoruz yatıyoruz uyuyoruz birde çocuklarımın odası var onlardan değerli değil.. ben daha çocuklarım oldu bütün odamın kapılarını açtım aman misafir odasında oyuncak olmaz demedim boya yapılmaz demedim. Hiç birşey evlatlarımin rahatindan önemli değil canim
0 oy
tarafından
bende öyle yapacağım en önemlisi çocuk bence iyi yapmışsın pişman olma 
(1 puan) tarafından
Gerçekten mi insan eşyaya açıyor şimdi bide salondakiler batacak ona üzülüyorum bide çocuk benle uyuyo yani
0 oy
(3,649 puan) tarafından
Eşyalarını depo gibi bir yere koyma şansın varsa öyle yap canım satma ilerde pişman olursun bende herşeyi sattım büyük eve geçince hepside lazım oldu keşke satmasaymisim
(1 puan) tarafından
Yer yokki
(3,649 puan) tarafından
O zaman yapacak birşey yok nasıl istersen
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Koltukların modeli nasıl canim, ve kızına oda yapman en iyisi
(1 puan) tarafından
Modeli güzel zaten 3yillik evliyim spor tarzı
0 oy
tarafından
Oturma odası çok gereksiz. Sattıp kızına yatak al cokda güzel oda yap. Kızın daha önemli kendisine ait alanı olucak canım. 
0 oy
tarafından
Oyle diyen insanlar gereksiz oglumun odasi var oturma odasini da yeni eve gecicem kizlarima oda yapicam her kes diyor ne gerek var misafir nerde yatacak misafirde yatılı gelmesen arkadas e tane evladım var sonucta onlardan degerli kimse yok
0 oy
(48,731 puan) tarafından
koltuklari satmak için acele etme satinca yaparsin
0 oy
tarafından
Nie sattyon ki köy Bodrum'a dursun kiz
(1 puan) tarafından
Yokki bodrum
tarafından
Aaa yakının falan yokmu kiz
0 oy
(181 puan) tarafından
Canım benim evim 3 1 ama yatak odam büyük olduğu için ikiye böldük 2 1 gibi kullanıyorum ve odanın biri oğlumun ona yaptık hatta bazen üzülüyorum odası biraz küçük keşke büyük odaya yapsaydık diye ayda bir gelen misafir oğlumdan değerli olamaz sende çok doğru yapmışsın 

İlgili bir soru bulunamadı

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...