0 oy
144 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (60 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar 20 haftalık hamileyim,  dün gece biraz keke yedim fazla yedim galiba karnım bir şişti uzanamıyordum sabah şişkinlik gitti ama sanki sert gibi acaba korkudan mi öyle hissediyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(60 puan) tarafından
Cevap veren kimsenin olmaması 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım aslında erken başlamış neden kasılmalar bir doktoruna soylemelisin biraz büyüdükçe bu normal ama şimdi sankim erken
(60 puan) tarafından
Kasılma gibi değil sizin kasılmadan kastınız bebek böyle taş gibi olur onu kastediyorsunuz değil mi. Şu içersiniz de karnıniz şişer ya onun gibi iste
tarafından
Canım evet bebek toplanıp sertleşiyor sona rahatlıyor öyle biseymi
(60 puan) tarafından
Yok öyle değil sadece karnım büyük ve elleyince sanki coook su içmişim cok yemek yemişim gibi bebek aşağıda oynuyor hamdolsun
tarafından
Ha hazımsızlık olabilir canım maden suyu iç sade biraz çok yemiş olabilirsin birkaç güne iner
(60 puan) tarafından
Inşaallah canım.  Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Bebek bir tarafa toplanmıştır ondan sert geliyordur sana
(60 puan) tarafından
Bebek oynuyor daha kasikta hissediyorum inşaallah normaldir .Allah razı olsun cevabınız için
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Hareketleri iyiyse sancın vs yoksa endişelenme yine de Dr una danışsan daha iyi olur 
(60 puan) tarafından
Hareketleri iyi başka sıkıntımda yok . Yarın nasipse doktora gidecem . Çok sağ olun
(12,510 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(594 puan) tarafından
Normal o hazımsızlıktan oluyo sıcaktan sisiyon bende öyle oluyodum soda iciyodum o bile fayda etmiyordu hele bide mideye baskı olunca 2 lokmayla sisiyon zaten 
(60 puan) tarafından
Aynen öyle canım icim rahatladı inşaallah normaldir yarın kontrolüm var soracağım yinede yarına kadar paylasmak istedim belki içim rahatlar diye. Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 83 göst.
0 oy
4 cevap 86 göst.
9 Ekim 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.
7 Kasım 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
28 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,945 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,660 cevap

34,778 kullanıcı

...