0 oy
518 göst.
Diğer kategorisinde (610 puan) tarafından
Görümcenizin ağzıyla size tavır alan ve bütün parasını kızına harcayıp oğlundan da para bekleyen bir kaynanaya siz olsanız hediye aldırır mydnz ? Gorumcek kocama anneme ne hediye aldın yazms ama ben aldırmadm eşime...Çünkü onları asla sevmiyorum çok şeytan insanlar 

13 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Sen sevmiyorsun diye kocan senin lafına uyup annesinin gününü kutlamadi mi ?
(610 puan) tarafından
O da biliyo anasının ne mal olduğunu ama bazen unutuyo işte ben hatırlatınca demek ki bana hak verdi
(10,411 puan) tarafından
+++++ladım
(1,383 puan) tarafından
Belki sizde bir annesiniz veya anne olacaksiniz boyle esinize davranmaniz hic dogru degil en kötüsü bile olsa onun annesi sen sevmek iyi anlasmak zorunda degilsin ilerse sende bir kaynana adayi olacaksin damadin yada gelinin sana cocugunu boyle davrandirmaya yoneltse hosuna gider mi birak onlar ne yapiyorsa yapsin seviyorsada kendi annesi sevmiyorsada kendi annesii..
tarafından
Bayan cift taraflı konuşuyor.  Boş verin 1 dediği ikinciyi tutmuyor
-Reklam-
+3 oy
(1,403 puan) tarafından
O da biliyor annesinin ne mal olduğunu ne demek ya. Evlat evlatligini bilecek gelinde gelinliğini bilecek kendinize gelin. Okutmuş büyütmüş bu yasa getirmiş evlendirmis canı ciğeri sonra gelin gelecek benim anama mal diyecek he.. evladiyla anasının arasına girme ister hediye alır ister almaz Allah'tan korkun az ya
+1 oy
(425 puan) tarafından
Bizdede ben her sene çok ısrar eder aldırdım esime  zaten benim yurt dışında gidemiyorum ona gitmesi için zorluyordum son 2 senedir bıraktım artık baktım eşim ona değer verdikce o eşimi yok sayıyor bende saldım karismiyorum
(610 puan) tarafından
Yani başka ne yapacaz ki onlar bizi dışladıkca teşekkür eder gibi bide hediye mi alacaz...
+1 oy
(146 puan) tarafından
Hediye icinden gelerek alınan birşeydir icinizden gelmiyorsa almayin zaten sonucta adı üstünde HEDIYE birini mutlu etmek icin alınır.ama suna karsiyim kaynanan ne kadar kotu olursa olsun biz tanimiyoruz sonucta eşinle annesinin arasina karisma ne olursa olsun annesi o.
0 oy
(119,345 puan) tarafından
sen sevme ama kocama aldirmamazlik yapma birak alirsa alsin karisma dunyanin em kotusude olsa onun anasi karisma birak kendi gorsun ohrensin
(610 puan) tarafından
Biz şuan muhtaç bir durumdayz borçlarımız var cocugumu ozel doktora götürmem gerekiyor ama muayne ücreti 250 tl gòtüremiyorum ama   anasının durumu yerinde  hiç umursamıyorlar hep kızına harciyorlar afedersin ama biz ***** mıyız
(119,345 puan) tarafından
anasi kime harcarsa harcar onun parasi bak ben esimin ailesi kizlari evlendi sifir bi araba verdiler ehliyeti olmayan kiza ama esim dugunu evi herseyi kendi yapti 1 lira lari gecmedi dugunde takida evde esyada
(610 puan) tarafından
Aynen bizimde herşeyi eşim yaptı hatta bana gelinlik almadı kuzenimin saçma sapan gelinliğini giydim aklıma geldikçe ağlıyorum benim düğünümde görümcek benden daha çok pahalı abiyeler giymişti hatta basortusunun üstünde bide duvak yaptrms sanki kendisi evleniyor
(592 puan) tarafından
Canım o esinin annesi hediye alır almaz bence karısamazsın en kötü 9 ay tasimis katninda ayrıca kaynanan size bakmak zorunda degil ister kızına alır ister kendine bir erkek evlenmeyi biliyorsa evine bakmayida bilecek neden kaynanandan bekliyorsunki
(610 puan) tarafından
Çünkü eşim bekarken butun parasını annesine veriyormuş o biriktiriyormus düğünde falan kullanması için ama kaynana elini cebine atmadı eşim herşeyi krediyle borçla harçla yaptı yani eşimin parasına da kondular oğlunu böyle mi düşünüyor o anası yazık...
0 oy
(3,836 puan) tarafından
bende pek sevmiyorum kaynanami. ama hediyesini alacağız. suan para yok ama esimin maaşı yatınca hem anneme kendi annesine alicaz böyle günlerde hediye alınmalı bence. ben severim yani herkes sever 
(610 puan) tarafından
Mesele sevip sevmemek değil o kadar yapılan kötülükler var ki hiç ama hiç içimden gelmiyor
(3,836 puan) tarafından
benimde içimden gelmiyor kim dedi geliyor diye canim. ama onunda annesi yani ne kadar kizsa da haksiz da olsa annesi.
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Bisey alması şartmı sadece kutlasin engelleme bence gün gelir sana patlar ucu
0 oy
tarafından
Sanane de .. yüz göz olmayın hiç 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Sen sevmeyebilirsin ama eşine adırmaman olmaz, eşinde seni dinleyip annesine cephe almasıda tuhaf
(610 puan) tarafından
Ben o kadar çok doluyum ki eşimi de doldurmuş olabilirim ama o da bana hak verdi demek ki
0 oy
tarafından

Ne olursa olsun buna asla karisamaz sın bence onca şey yaşadım. Yaşattılar.  Ama ne eşimin verdigine karışmıyorum bugün bile ben eşime telefon açtım anneni ara yada iş çıkışı git kutla ben gelir alırım seni diye senin annen hiç mi hata yapmıyor.  Sen alma kutlama ama eşinin annesiyle arasına girme şahsen ben girmiyorum.  Yerine göre eşim tavrını koyuyor.  Oda bana yetiyor

(610 puan) tarafından
Evet eşim alalm dedi ben aldırmadm
tarafından
Şimdi karar ver çelişki li konusuyorsun yaptığın çok ama çok yanlış
tarafından
İlkten aldırmadım diyorsun.  Sonra almadı diyorsun.  Sonra yine aldırmadım yazıyorsun.   Göz göre göre yalan konuşuyorsun diyecek birşey yok. Hakkında hayırlısı
(610 puan) tarafından
Ya bi git sen de benim gorumcek gibi kafanda iki tahta eksik galiba
tarafından
Bencr senin tahtalar eksik.  Hem yalan konuşuyorsun hem dediğine bak eşine acıdım yani
0 oy
(3,831 puan) tarafından
Eşime aldırmamayı bırak kendim hediye alırdım ne yapmış olursa olsun eşimin annesi 
0 oy
tarafından
Sen sevmiyorsun diye kocandami annesine deger vermiyor iyi ozaman kocan senin anneni sevmesin sanada izin vermesi  hediye aldirmayi olacak işmi. Nasil insanlarsiniz bu ne vicdandir. Ben gecen sene iki anneyede ayni hediyeyi aldim ki benim esim boyle seyler bilmezdi busene birsey yapamadik ya larinda olmadigimiz icin. Annedir  ya be olursa olsun. Allah vicdansiz evlattan korsuun bizleri önemli olan hediye almak degil anneyi mutlu etmek.
tarafından
Bayan cift taraflı konuşuyor bosverin. Sonra kafanız da tahtaniz eksik olur
0 oy
(383 puan) tarafından
Seni gelinlik bile almaya layık görmeyen kadının oğluyla evlenmeyi bir daha düşünseydin keşke. Sonuçta erkek kıtlığı yok ya. Ha kocamı çok seviyordum diyorsan gülü seven dikenine katlanacak mecbur :) onu aldı bunu almadı defterleri de kapandı sanki artık ya düğünlerde kimse almıyor artık canım emin ol. Ben de kendim aldım gelinliğimi beyaz eşyalarımı eşim de mobilyaları derken düzen kuruldu. Kız saçımı kendim yaptırdım düşün :) oh mis iyi ki de öyle olmuş azıcık aşım ağrısız başım.

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 676 göst.
11 saat önce Aile kategorisinde Evinesn (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 400 göst.
17 saat önce Aile kategorisinde Hirakusunannesi (329 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 500 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Nevbahar21 (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 79 göst.