0 oy
1,136 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
BENİM  80 GÜNÜM  KALDI KISMETSE  YA SİZİN ?

37 Cevaplar

+1 oy
(124 puan) tarafından
152 gun kaldi 
tarafından
HAHAYY AYY TÖVBE İSTEMSİZ GÜLDÜM BİZİM BI ARKADAS VARDI ONUNDA Bİ KIZI 2 OĞLU VARDI GALİBA PEK SAMİMI DEĞİLDİM NEYSE EVDE ÇOCUĞU KAYBETMİŞ ANLATIYO GÜLMEKTEN KARNIMA AĞRILAR GİRMİŞDİ ARAMIŞ TARAMIŞ BULAMAMIŞ ÇOCUĞU POLİSİ ARAMIŞ ORASI TAMAM DA İTFAİYE YIİ NİYE ARIYON HEPSİNİ ARAMIŞ AMBULANSI FALAN İŞDE NEYSE EVİ ARAMİŞ LAR TARAMIŞLAR COCUK ELBİSE DOLABINDAN CIKMIŞ ORDA UYUYA KALMIŞ BİRDE KENDİ EVI İYİCE ARASA TARASA BULACAK HALBUKİ YAA ESKİDEN CALIŞDIGIM İŞ YERİNDEYDİ O KADIN AKLIMA GELDİKÇE HALEN GÜLESİM GELİYO HEYY ALLAH IM YAAA HERKESI SEFERBER ETMİŞ MANYAK :))))
(2,130 puan) tarafından
Suraya yorum attim bulamadim bildirim var yorum yok :) bu bolumde hep boyle oluyor yaf
tarafından
2 SAYFA OLUNCA GÖRÜNÜYO AMA ARADA KİLERI ATLIYO NIYEYSE
(2,130 puan) tarafından
Aynen sinir oluyommm :@
tarafından
ŞİMDİ GÖRÜNÜYO MESELA AMA 2 SAYFA OLUNCA KAYIYO
-Reklam-
+1 oy
(38 puan) tarafından
108 gün var daha
tarafından
HAVADA ÇOK SICAK ZATEN NEFES ALINMIYO DİMİ NE ZOR OLUYOMUŞ YAZ HAMİLELİĞİ
(38 puan) tarafından
Aynen hava çok sıcak evden dışarı çıkmıyorum gerek olmadıkca akşamları çıkmaya çalışıyorum hamileliğim kışa denk gelseydi habire grip olurdum yazı tercih ederim o yüzden
tarafından
İşde ÇEKİLMİYO HİÇÇ İNSAN BI YORGUN Bİ MUTSUZ OLUYO SICAKLARDA BUNALTIYO ÜSTELİK
0 oy
(1,630 puan) tarafından

62 gün diyor program, daha çok var ve karnım kocaman oldu şimdiden, taşımakta zorlanıyorum. Ve benim oğlan fena hareketli, gece gündüz durmuyor yerinde. :woot:Ben hareket ettiğim zaman bile hareket ediyor. 

tarafından
BENİMKİDE ÖYLE COK HAREKETLİ MAŞALLAH SENİN Kİ BENDEN DAHA AZ İYİ YİNE SÜKRET YARIN 59 GÜN KALIYO
0 oy
(1,065 puan) tarafından

09.09.2019 nasipse <3<3

tarafından
AYYY NE GÜZEL AZ KALMIŞ SENİNKİDE DARISI GÜNLERLE BAŞ EDEMEYEN BİZE OLSUN :)
(1,065 puan) tarafından
Amin hepimize hayırlı doğumlar versin rabbim
(215 puan) tarafından
Mükemmel bir uyum olur
0 oy
(281 puan) tarafından
14 gün kaldı 
tarafından
OOOOO BİTTİ GİTTİ BİLE OHHH HADİ GÖZÜN AYDIN BAKALIM AYYY BİDE BEN DOĞURSAM ÇOKKK SICAKKK BEEEE
(281 puan) tarafından
Sağol canım sıcakta hiç dayanilmiyor gerçekten bende çok ağırlastim bekliyorum artık doğsun diye
tarafından
İŞDE ONDAN DOLAYI İNSAN HUYSUZ OLUYO İSTER İSTEMEZ BENDE VAR MESELA HUYSUZLUK BİRDE COK SİNİRLİYDİM BUGÜN NEDENSE ÇOCUKDA YARAMAZLIK YAPİYO AĞRIM VAR BİDE GİDİNCE NE DİYCEK DOKTOR BAKALIM ARTIK
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Doğurdum 9 aylık oldu :D 
tarafından
Ee ARTIK SEN RAHATSIN NE GÜSEL LOHUSALIKDI FALAN FİLAN HEPSİ GEÇDİ TABİ DARISI BİZE ARTIK
(9,651 puan) tarafından
Darısı size kuzum :) çok ta rahat sayılmam bir kızım var 4 yaşında oğlum 9 aylık ikiside ilgi istiyor yorgunum ama çok sukur
tarafından
Ayy BAKALIM BEN NE OLCAM GORECEM ANYAYI KONYAYI ARTIK :)
0 oy
tarafından

36 günümüz kaldı canım :)

tarafından
AZ KALDI SENİNDE 1 AY KADAR DİMİ VAY BEEE DESENE FERAHA ERECEM OYYY NEM ORANI ÇOK YÜKSEK OLDUĞUNDAN YAPIŞ YAPIŞ OLUYO INSAN GERÇİ BENDE YOK ŞU ANDA AMA NEM ORANI ARTINCA ÖYLE OLUYO
tarafından
Aynen canım en sıcak sehirleden birinde yaşıyorum Mersin'de dayanamıyorum vallaha
0 oy
tarafından

25 kaldı:) cok az

tarafından
AYYY BENDEDE GEÇSEYA ŞÖYLE ÇATIR ÇATIR NE İYİ OLURDU ZATİ İİ SICAK BİDE İYİCE BOĞUCU OLUYO
tarafından
Bende sıcak deniz insanıyim ama yine dayanamıyorum.  Ellerim ayaklarım yanıyor resmen bir an once gecsede kurtulsak
tarafından
Bu arada ödem şişlik varmı ayaklarda ellerde benimki çok berbatdı ilk hamilelikde ay ne günlerdi bunda yok ama umarım olmaz haaaa sadece kaşıntı var ayaklarda şu anda ara ara
tarafından
Yok bir 25. Haftamda oldu obun dışinda daha olmadı sadece el parmaklarımda agrı ve takılma oluyor.
0 oy
(3,024 puan) tarafından
40+2 oldum sancim var sabah 15-20 dk da bir 20 sn giriyodu suan 13 dk da bir 1 dk giriyor bugun yarin dogurcan
tarafından
KIZZZ SENİN DAHA DOĞMADIMI YANINDA KİM KALIYO AMAN YANLIZ KALAYIM DEME BEN OLSAM ACABA NE OLURDU NORMAL DOĞUM OLABİLSEYDİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM ALLAH BİR NEFESDE KURTARSIN İNŞALLAH SENİ CANIM
(3,024 puan) tarafından
Kuzum esimin amcasigilde kaliyom daha dogmadi 5 gun icinde dogmazsa suni alcam zaten :)
tarafından
Haaa TAMAM İYİ BARİM
0 oy
(373 puan) tarafından
39 ama hiç zman gecmiyor
tarafından
yA BEN NAPİM VALLA 1 AY 9 GÜN NEKI AHA YARIN 1 AY 8 GÜN KALIYO DOĞUMA SENİN BİŞEY YOK BENİM 80 GÜN AZ BUZ DEĞİL :(
(373 puan) tarafından
keske  37 38 kendi kendine gelsede  40 41 beklemesek  herşeyi hazır kendi yok :)
tarafından
BENİMDE AĞRIM VAR ŞU ANDA AŞAĞIYA DOĞRU BASINÇ YAPİYO SÜREKLİ DÖNÜYO MU NAPIYO ANLAM VEREMİYORUM
0 oy
tarafından
22 gün kaldı :)))
tarafından
SABRET AZ KALDI SABIRSIZ NAPTIN GELDİN Mİ EVE :)
tarafından
Kaynanama gitcez yarın canım kalmaya :)
0 oy
tarafından

12 gun canim az kaldi:)nedense bu gun cok hevesliyim dogurmak istiyorum amma sanci falan hic bi sey yok:O

tarafından
HEVESLİ OLUNCA GELMEK BİLMİYO DEMEKKİ YUMURCAK BENİMDE DÖNÜYO MU NAPİYO ANLAMIYORUM CANIM ACIYO
tarafından
Benimde canimi cok acitiyor gelsede artik bitse bu cile zor artik
0 oy
(461 puan) tarafından
Benım gectı bıle. 40+3
tarafından
GELDİ GELECEK ANAAA
0 oy
(441 puan) tarafından

Son 26 :).               

tarafından
SİZİNKİLER BİTMİŞ GİNE BİRDE BENİM AĞRIM VAR NEDENSE DOKTORA GİDENE KADAR DAYANAYIMDA ONDAN SONRA BI SORACAM BAZEN DAYANAMIYORUM DİYE
(441 puan) tarafından
Benimde 20 li had aylardan beri ağrım var tabi şuan hat safhada doktor bana hep normal diyor
0 oy
(1,847 puan) tarafından
72 gün kaldı benimde :)
tarafından
8 GÜN VAR ARAMIZDA :)
(1,847 puan) tarafından
Aynen canim :)
0 oy
(110 puan) tarafından
33 ama sezeryan oldugu icin daha az
tarafından
BENİMDE ASLINDA YAZAN 87 AMA SEZERYAN OLCA İÇİN SENİNDE DEDİĞİN GİBİ 80 1 HAFTA DÜŞÜYORUM BENDE :)
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Son 52 nasipse ama bence daha az kaldı o kadar beklemeyeceğiz
tarafından
İNŞALLAH COK ZOR OLUYO BENDE DOGURSAM Bİ
0 oy
tarafından

60 günümüz kaldı kuzum:angel:

tarafından
1 AY 30 GÜN AZ KALMIŞ
tarafından
evet kuzum az kaldı inşallah
0 oy
(22 puan) tarafından
Hayirlisyla 73 günüm kaldi
tarafından
ARAMIZDA 1 HAFTA VAR YAKINIZ SENİNLE BEN SEZERYAN OLCAMYA ONDAN BI HAFTA DÜŞÜYORUM NORMALDE  87 YAZIYO :)
(22 puan) tarafından
Bende sorcam doktora bakalim sezeryanmi normalmi diye
tarafından
İlk  BEBEK Mİ VALLA DOGURABİLİRSEN EGER SORUN YOKSA NORMAL DERİM BEN AMA TABİ SENİN KENDİ TERCİHİN SEZERYAN BIÇAK KESİSİYA ONDAN AZICIK AĞRIN OLUYO
(22 puan) tarafından
Ilk gebelik bende normal istiyorum hep
tarafından
ARTIK KISMET DİYELİM HAKINDA HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAH
0 oy
(806 puan) tarafından
Benim de bu geceden sonra 35 inşallah :)
tarafından
BU GECEDEN SONRA 79 AMA DEDİGİM GİBİ PROGRAM 40 HAFTA HESAPLIYOYA 1 HAFTA DÜŞÜYORUM HEP BENDE ORDADA BU GECEDEN SONRA 79 OLACAK
(806 puan) tarafından
Hayırlısı olsun ama 40 ı geçmesin yaa o kdr bekleyememm:))
tarafından
İnşallah ÇEKİLMİYOR ZATEB SICAKLAR FALAN İNSAN ŞIŞİYO BİDE
(806 puan) tarafından
Valla ya pistik pistik durduk yere terliyom

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 362 göst.
6 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Araspasa (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 350 göst.
24 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Ayselselay (328 puan) tarafından soruldu
0 oy