0 oy
383 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Markete gitti bende bişi alır diye düşündüm almadı zaten kutlamaz öyle seyleride annesini bile dememe rağmen aramadı  dışarxan geldi bişi almadın mi bana suprz yaparsın sanmstm dedim tatliyi alacağımdan haberin varmydi dedi yoktu dedim al sana supriiizz tatlı işte dedi uyanık herif:ermm:

Bugün de boş geçirdik sasrtmadi beni:))

5 Cevaplar

0 oy
(12,477 puan) tarafından
Amaaan boşver kız böyle şeylere takılma alsa ne olur almasa ne 
tarafından
He kız kusmedim de ne bilim gelenek olmuş o almio ama ben soruyom:D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim herifde bebeği uzatiyo al snaa hediyem diyo :)
tarafından
Ne kaa düşüncelisn ele diyeydin:D
tarafından
Aynen kız çok düşünceli:) aman boşver kız ne takiyon en güzel hediyemiz bebislerimizz
0 oy
tarafından
Ben beklemedim hiçte sıkıntı yapmam zaten yapmasın çocugum büyüsün o yapsın :) huzurunuz varsa süpriz de olmasın bi gün 
tarafından
Ay insallah görürüz o günleri :)
0 oy
tarafından
Bizimki de bugüne kadar hiç kutlamamis annesinin anneler gününü ailesi ruh gibi hiçbir özel günleri kutlamazlar  sevmezler ben kaç haftadır annene ne alacağız diyorum hiçbirsey diyordu bugün anneler günü dedim aynen dedi sonra annene birşey almadık dedim ne alacaz geçen sene aldık ya dedi bende tamam dedim sonra gitti geldi diyorki anneme ne alacağız çiçek alayım mı dedi bende sen bilirsin dedim öküz benimkini bile kutlamadi annesinin kini düşünüyor baktım annesine çiçek almış gitmiş vermiş banada çikolata kutusu almış hepsini de kendi yedi
tarafından
Zukkum ye diyeydin benmki almadı da kutlamadi da erkek Lee çok odun ya
tarafından
Sende ona alma herşey karşılıklı
tarafından
Almiomki istemio kız zaten :)hiç sevmez böyle şeyleri
tarafından
Aileden görmek gerçekten çok önemli ya vallahi yada kendini geliştirmek bak benim eşim de hiç almazdı kutlamazdi ben doğum gününü kutladim yeni evliydik nasıl sevindi babalar günü oldu kutladim sevindi benden görünce oda utandı yapmaya başladı ama bu 2 senmemiz heralde artık yapmak istemiyor
0 oy
(670 puan) tarafından
Canım o biraz aileden gelen birşey eşim şunu alayım dedim anneler günü için onuda al annneler günü için birşeyde alcam şuan param yok dedi maaşı alsın alicak rahmetli babam sağolsun oda oylemis ne doğum günü ne anneler kadınlar günü hep kutlamış oglunada hep derdi çok şükür oda öyle

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 86 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 406 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Sinemcik (1,475 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 783 göst.
2 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu

374,688 soru

11,207,646 cevap

34,511 kullanıcı

...