0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (689 puan) tarafından
Hemen linclemeyin 

Biz gitmicez ama yollucam cunku benim dogumumda gelip hediye getirmislerdi cicek alip gelmislerdi esimin cok yakin arkadasinin cocugu oldu biz cicekmi yollasak kiyafet mi yollasak? 

8 Cevaplar

+1 oy
(1,690 puan) tarafından
Bence imkanın varsa ikisini de yap
(3,836 puan) tarafından
aynen yakınlık derecesine göre ikiside olur
(689 puan) tarafından
Imkan varda cicek gondermeyi sevmiyorum ben kiyafet taraftariyim cicek hem cok gelir hem isine yaramaz kiyafet daha uygun o sadece cicek getirmisti hediye derken onu kastettim
(3,836 puan) tarafından
benim cok yakinim olanlar ikisini de aldılar. çiçek anneye usulden alınan birsey yani hoşluk olsun diye. ihtiyaç kıyafet ya da paradır takidir yani
(1,690 puan) tarafından
Kıyafet bebişe yarar, çiçek de anneyi mutlu eder canım.. Ama benden tavsiye eğer kıyafet alacaksan büyük al 2 sene sonra giyeceği bir kıyafet bile olabilir.. Eminim ki onlar yeteri kadar kıyafet almıştır çünkü şimdi giyebilmesi için.. E bebekler de çok çabuk büyüyor belki aldığın şeyi giydiremeden bebek büyüyecek :)
-Reklam-
0 oy
(734 puan) tarafından
Bence acele etmeyin bekleyin biraz 40i çıkınca gidersiniz
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Istersen çiçek sepetinden çiçek gönder pandemi sonrasında kıyafet alır bebeği girmeye gidersin
0 oy
tarafından
Canım bence ara geçmiş olsun diye ağzını ara hangi bez kullanıyor durumun varsa bebek bezi ve bir takım alabilirsin 
0 oy
(835 puan) tarafından
40 ı çıkınca gidin bence canım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben kıyafet alıyorum genelde mevsime uygun. İçine de bi miktsr para koyarım yakın ilişkim varsa. Öyle yapabilirsin
0 oy
(309 puan) tarafından
Çiçekler. Çok pahalı ona vereceğin paraya çocuğu için güzel büyü Bi oyuncak alabilirsin veya su masa sandalye velar katlanabilir birleşik hemde 50 70 arası bisey veya küçük tatlı koltuklar var berjer gibi 30 50 arası fiyatı sonra oyun halısı.alabilfisin kıyafet ile. Birlikte böyle bisey al bnce araştır. Canm bak durumun hangisi müsaitse bnde arkadaşıma öyle yaptım yani çok. Memnun kaldı kıyafetle birlikte küçük berjer koltuk aldım odasına pencersin altına koydu kucukde sehba almışlar çok sirindi
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Kıyafet daha uygun gibi sanki en azından kullanır çiçek bir kenarda öyle kalır 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 72 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mervealemdar (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 53 göst.
0 oy
3 cevap 60 göst.
16 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melis87 (151 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 316 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,382 soru

11,293,356 cevap

34,711 kullanıcı

...