0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
Kızlar hastaneye geldik bugün poliklinikler kapalı mı acaba? Hastanede kimse yok 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Saat daha çok erken canım mesai varsada ancak 9 da 9.30 baslar polikinliller şuan acil acıktır bir tek ne için hastanedesin geçmiş olsun 
(93 puan) tarafından
Canım kadın doğum için geldim de malum sıra alamıyoruz burda böyle kimlikle sıra veriyorlardı onun için kuzum
tarafından
Anladım canım randevulu gitseydin keşke randevu yokmuydu ki biraz daha bekle bakalım birileri gelir elbet yasak var diye çalışma saatleri değişti ya geç başlıyor olabilirler bu gün bende gidecem kontrole doktorum 9 9.30 gibi gelirsin en geç 10 da mutlaka burda olurum demişti
-Reklam-
0 oy
tarafından
Poliklinikler kapalı...
0 oy
tarafından
Daha erken cnm 9:00 ve9;30aciliyo ara bugün için randevu varsa al kiz
0 oy
(10,371 puan) tarafından
Kapalıdır bence canım aciller açıktır çünkü dev. Çalışanları tamamen idari izinde 
0 oy
(119 puan) tarafından
cnm nrmlde mesai 10 da başlyr ama poliklnikler tatil sanrm. çk acilse acile gt.
0 oy
tarafından
Kapali cnm bayram tatili
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Kapalı canım perşembe hastaneye gitmişdim pazar gunu acile gel orda baksınlar pazartesi salı tatiliz dedi 
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Bayram tatili 9 gün poliklinik kapali
tarafından
Ooo masaallah yaa cok sevindim ALLAH tamamina erdirsin insallah
Cnm valla bebegim kucuk daha buyuyunce eminim ki zor olacak :) seninkide mi erkek
(2,189 puan) tarafından
Sağolasın canim inşallah sürpriz oldu. Benim de erkek. Biri 1.5 yasindayken digeri dogmus olacak naparim bilemiyorum :)
tarafından
Allah yardimcin olsun ya cok zor olacak ama Allah sabrini da gucunude veriyor igne kullaniyomusun cnm
(2,189 puan) tarafından
Amin canim hepimize de. Ne igne ne ilaç kullanıyorum sag bebegim oldugu icin gerek duymadi doktor cok şükür sağlıklı bi şekilde ilerliyoruz
tarafından
Maşallah cnm Allah tamamina erdirsin inşallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 196 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Dilekeslem (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.
3 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eslem Egemen (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 399 göst.
20 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 261 göst.
17 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mahinur gns (362 puan) tarafından soruldu

380,040 soru

11,376,426 cevap

34,862 kullanıcı

...