0 oy
397 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

imagebuna alismassa lazimlik alıyım dedim önce bununla denicem ballikolar kullanan var mı kayma falan yapmaz dimi düşmez

11 Cevaplar

0 oy
(4,152 puan) tarafından
Dusmez duwm3z bnde cok kullandim kizlarim hala kullanir. 
tarafından
Çok teşekkür ederim kuzum vericem şimdi sipariş
(4,152 puan) tarafından
Rica ederiim kuşuuum ins sever senn paşada
-Reklam-
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Bende önce bununla başlamak istiyorum ya çok zorlu bı süreç offf
tarafından
Of aşkım ya kaç aylık tı senin bebiton halıları yıkamaya vercektim bidahaki ay vermeye karar verdim her yeri çiş goturvek :(
(14,004 puan) tarafından
Ya benim ki 1 yaşında ama ben yaza başlamak istiyorum en azından yavaş yavaş bilsin göz asinaligi olsun diye bence kesinlikle verme halilari :D
0 oy
(10,411 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Bende 2 oğlumda kullandım çok memnun kalmıştım şimdi 3 oğluma kullanayım diye çıkardım anam bu oğlumun totosu büyük bu aparat küçük geldi bakalım nasıl yapıcam

(10,411 puan) tarafından
Rica ederim canım ne demek
tarafından
Saddce yemek mi yiyor canim benim oglum cok istahiz yemek yedirmek ölüm gibi bisey ya
tarafından
Kuzum keçiboynuzu özü çok açtı iştahını sabahları verdim pekmezi değil ama özü olucak iştahını çok açtı tahin ile beraber verince kilo yaptı bide sebze çorbasına falan pirinç koyardım hep labne yağlı bir peynir kilo yapıyor tahin desen zaten susamin yağı çok kilo aldırıyor böyle böyle şişti çocuk
tarafından
Bende vereyim inşalalh kilo.alir ya ama benkmki az yiyo zorlasam midesi bulaniyo hemen kusuyo saniye de çocuğu asla zorlayamiyorum
(12,784 puan) tarafından
Emir yağmur bir çok yorumun da keçi boynuzu özünü söylüyorsun Bende aldım.istah açsın diye 4 gündür kullanıyorum
0 oy
(44,604 puan) tarafından

Ben normal kızımı alaturka tuvalete alistirdim :D sjsjsj oğlumuda ona alistircam :D

tarafından
Aşkım ben alaturkadan korkuyorum kiler yaptım orayı agjsshhsfh ❤️
(44,604 puan) tarafından
Allah seni yaa :D kız ondan korkulurmu bu gene lüks köylerde o taş bile yok çukur delik var sadece sjjsjsjs
tarafından
Puahhahaja dedemlere giderdik aşkım köye oradan kaldı işte bana korku tuvalet bahçenin taaaa öte tarafindaydi çeşme bile yoktu bidon vardı gece popoma delikten kurbağa sıçradı o gün bu gündür giremem alakurkaya ahhshaha
(44,604 puan) tarafından
Oyyy gülmekten öldüm hahahahhaaaayytt
0 oy
tarafından
Kız bunee çok datli benim oğlumun döktü minnacık gii onunda içine girer:)) totosunu yedggm
tarafından
Ahahaha ay yerim kuzum ya ne kadarlık paşan kuzuum
tarafından
17 aylik ama minicik bı avuç yaa:))
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bende bunun baska modelini aldim ebebekten 27 tl idi, henuz kullanmadi ama cok guzel duruyor
tarafından
İnşallah çabuk alisirlar kuzuum
0 oy
tarafından

Ben hem lazimlik hemde klozet aparati siparis verdim suanda bir tane klozet aparti var ama güzel değil sevmiyo yapmiyo ona bakalim inşalalh yapar bunlara 

image

tarafından
İnşallah kuzum biran önce alisirlar ya :(
0 oy
tarafından
Bnde aldim bundan değil ayuz1aldm 
tarafından
Hahshahhashhah of kuzum gelsin önce ben denicem zaten kayıyor mu kaymiyor mu diye sjdhhshdhs sipariş verdim aşkım normalde milyoncudan alicaktim 20 TL ama kapalı her yer bekleyemedim :(
tarafından
Anladım cnm hayrlisi olsn ozamn kuzum :))
tarafından
Senin çocuk kaç aylık kuzu
tarafından
22 aylık ılıcak 15 ince askm
tarafından
Hmm msllh cnm bnm bizimki 18aylik :))
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Kaymıyor kuzum iyi ben de düşünüyorum senin gibi 
tarafından
Aslis ablam nasıl bir süreç bekliyor beni acaba :( halıları yıkamaya vercektim ama bidahaki ay vereyim dedim çok tedirginim inşallah çabuk alisir :(
(13,203 puan) tarafından
Vallahi Kerem ilk inan bilmiyorum ama annem ne hikmetse bir haftada maksimum alıştırır bir kere de halıya falan bebeğin yaptığını görmedim. Yaza deneyeceğiz biz de. Sabırlı olmalısın kuzum illa kaçaklar olacaktır. Bir de alıştırma külodu al bir iki tane üstü kirlenmez gece de bolca kaldır unutmasın ve öyle alışmasın. Gece dayanamam bağlarım diyorsan iyice dalınca bağla haberi olmasın.
tarafından
Oy bal ablam dediklerini tek tek denicem çok teşekkür ederim ya alıştırma kilodu var bitane eczaneden almıştım yanlışlıkla ama dombalak ya biraz pişik oldu bacak arası çok :( ❤️❤️❤️
(13,203 puan) tarafından
Pişik kremi al kuzum bizimki de tombili ya hep sürüyoruz ❤️❤️❤️ ebebekte falan var ama kapalı tabi orada beden bile olabilir
0 oy
tarafından
Kaymaz korkma yağmur 
tarafından
Teşekkür ederim kuzum senin eski hesabına ne oldu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 219 göst.
6 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 217 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu