0 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba eşimin üzerine bir araç var ama abisinin eşimin üzerine sadece haliyle vergi vs borcuda eşimin üzrirne görünüyor bu borç yapılandırıldı abisi aracı bir arkadaşına noter satışı olmadan sattı adam vergi borcunu ben ödeyip üstüme alıcam demiş baştan ödedi bir kısmını borcun adam bizim çevremizde oturuyor eşim iletişim halinde ama ben kimseye güvenmiyorum araç muayeneden geçmedi ve sigortası bitti dün.. Neyse şimdi servisteymiş araç borç 8,700 vergi ve trafik cezaları eşime gerekirse sen öde borcu adından düşür aracı diyorum bunun içinde trafik şubeyi aradık mahkemeye şikayet edin dedi.. Zaten bu borçlardan dolayı araç rehinli ve hacizli bunca yıldır eşimin maaşına haciz falan gelmedi evimiz var borç ödüyoruz ipotek var üzerinde belki ondan gelmedi bilmiyorum ama araç ile ilgili ne yapabiliriz..

4 Cevaplar

0 oy
(3,902 puan) tarafından
Tek yol uzerinizden disurmek canım. Ölümlü  bir kazaya karışmış  olsa Allah korusun esinde ceza alır.  Maddi kısmı  da ayri bir boyut tabi. Tüm resmi borclari size cikar sicilini kirletir eşinin. 
(228 puan) tarafından
Aynen bende aynı fikirdeyim eşim bu vergi borçlarını ödesin üstünden düşürsün bayram sonrası üstüne almadığı taktirde emniyete bişdirecek
-Reklam-
0 oy
(119 puan) tarafından
muayeneden geçmediyse ve sigorta da bittiyse bidaha muayeneden geçemez sigorta yaptırmadan. vergi borcu yapılandırılmışsa ve düzenli ödeniyorsa bişey olmaz korkma cnm
(119 puan) tarafından
Hallettiniz mi cnm
(228 puan) tarafından
Eşim adamı aradı sigorta işletmelerini yaptırmış bu ay yine taksit ödicem muayeneden sonra tümünü halledicem dedi bizde araştırdık ödemediği taktirde çalıntı ihbarı yapıcaz ama korkumuz şu çalıntı değil bilgi var ya bundan sebep sorun olur mu
(119 puan) tarafından
adamla aranızda herhangi bir sözleşme vs yapıp imza atmadınız ise arabayı ilk çevirmede yada mobesede bağlayıp parka çekerler ve size haber ederler. abim galerici kesin bilgi :D
(228 puan) tarafından
Sözleşme falan olmadı geçiçi bir vekalet vardı süresi doldu sadece o kadar onun dışında abisi habersiz satmış adamda tüm herşeyini yaptırdı işte aracın ama olaki ödemedi mevicbur çektiricez bilgi için çok sağol cnm :)
(119 puan) tarafından
rca ederm cnm başarılar :D
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm biran önce üzerinizden düşürün benim kaynımın balina benzer bir olay gelmişti aldığı araç kazalıymış ama bu sistemde gözükmüyordu satan adam saklamişti 3 yıl frlsn kullandı satmak istedi sonra ama hep arabanın pisliği ortaya döküldü araba satılamadı bir süre kaynımın başi belaya gidiyordu ki arabayı alfıgı adamı buldular vs bütün herşeyi çıkardılar adam ödedi herşeyini sonra kaynım da hemen sattı arabayı 
(228 puan) tarafından
Bu araba eşimin üzerine adam yakın çevrede diye biliyorum tc si ismi cismi her şeyi var önden az miktar ödedi vergi borcunu her ay aramaktan sıkıldık artık başımız belaya girecek diye korkuyoruz bayram sonrası tüm borcu kapamazsa şikayet edicez isimden nasıl düşürülüyor araç bilginiz var mı
0 oy
(7,935 puan) tarafından
İkaz edin üzerine alsın .Oralı olmazsa aracı trafikten düşürün, yani trafikten men edin
(228 puan) tarafından
Aynen cnm bayram sonrası ödeyip üstüne almazsa öyle yapıcaz

İlgili sorular

+1 oy
34 cevap 1,452 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ben anne (3,690 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 176 göst.
7 Haziran 2022 Aile kategorisinde Tbioltt (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 379 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Vesile hakan (844 puan) tarafından soruldu