0 oy
943 göst.
Diğer kategorisinde (1,015 puan) tarafından
Mrb kizlar önerdiği iz bir yer varmı kullnislimi kullanan varsa yazabilir mi şimdiden tskler

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ben aldım bitane ama makinada yıkanabilir diye yikamayi bekleme 4 metrekare 9 kilo makinayi bozuyordu leke tutma konusunda diğer halilardan daha iyi ama üstüne sert bi darbe aldığında  yirtilabiliyor benimkinde ufak yirtik çıktı gidip ucuz bi kilim alicam memnun kalan illaki var ama bana göre degilmis:D

(1,015 puan) tarafından
Anladım cnm aklımda bulunsun dikkat ederim bende bu ayrıntılara tşk ederim
-Reklam-
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Ben kullanıyorum mutfak halimi Instagramdan salondakileri halicidan aldım deri taban diye geçiyor gayet memnunum 
(44,604 puan) tarafından
Nerden aldın:D
(1,267 puan) tarafından
Simenteks'den aldım balım
(1,267 puan) tarafından
Simenteks'den aldım kızlar aşağıya fotosunu ekliyim bakın ben çok begendim
(1,015 puan) tarafından
Eklermisin cnm bakalim
(44,604 puan) tarafından
Ben yatak odama hayat homeden aldım onu ki nasıl acaba ben azcik yüzü tüylü olsun istiyom benimkiler düz tay tüyü diye geciyo dışardan sordum 350 diyo pahalı yaa nerden alsam sasirttim
0 oy
(3,847 puan) tarafından
Mutfak ve balkonumdq kullanıyorum  canım . Plato marka olan güzel. Kir tutmuyor temizliği  kolay. Kucuk alirsan makineye atarsın ama buyukse yikarsın :)   komsuma da koridoru icin hediye aldım o da cok memmun. Hem uygun hem kullanışlı  tabi her yere olmaz diğer  halilara gore daha basit duruyor
(1,015 puan) tarafından
Anladım cnm çok teşekkürler haklısın bende bir bakayim
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bn giyinme odasında kullanıyorum yeni evlendigm zmn almıştım memnunum Cnm
(1,015 puan) tarafından
Hmm anladım cnm tşk ederim
0 oy
(1,267 puan) tarafından

image

su şekilde kızlar 

(44,604 puan) tarafından
Esimde diyo yer sert olur bize batar diyo:D
(1,267 puan) tarafından
Kız o kadar da ince değil bez gibi değil yani :))
(44,604 puan) tarafından
Var canım bende yatak odama aldım ondan dolayı diyo seninkini ayni modeli hatta
(1,267 puan) tarafından
Anladım kuzum bizim yerler mutfakta fayans bizi rahatsız etmedi, bak bakalım belki hoşuna giden olur almak istersin memnun kalırsın
(44,604 puan) tarafından
Bakicam canım çok sağol☺️
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Pazar gunleri sosyete pazari kuruluyordu ordan almistim. Cok kullanisli mis gibi valla 
(1,238 puan) tarafından
Tekirdagda marmara ereglisinde oturuyorken almistim adı sosyete pazariydi iste  5 6 tane sergi oluyordu buyuk yer degildi halilar vardi guzeldi aldim. Simdi izmitte oturuyorum burdada persembe pazari var cok buyuk  ama kovidden dolayi gidemedim daha
(1,015 puan) tarafından
Anladım cnm tşkler
(1,238 puan) tarafından
Ve sana tavsiyem alti noktali gibi kabartmalilar var onlar kullanisli olmuyor zamanla dökülüyor altı ve kayiyorlar.
Benimkilerin alti deri gibi yapisiyor kaymiyor koydugun gibi  duruyor. Ona dikkat et
(1,015 puan) tarafından
Tmm cnm mutlaka çok teşekkürler
(1,238 puan) tarafından
Rica ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 42 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde Guness.ozlem (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 94 göst.
0 oy
1 cevap 81 göst.
5 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 1,517 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Yeni Dertli Gelin (865 puan) tarafından soruldu

377,390 soru

11,293,654 cevap

34,711 kullanıcı

...