0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Tuvalet eğitimi 3.gun bugun öğlene kadar cisini tuttu yapmadı uyudu uyanınca hemen klozete goturdum yaptı ama yapmak istemedi hic tuttu baya yapmamak için sonrasında 1 kez altina yaptı altını değişim 10.dk gecmedi büyük tuvaletini yaptı parkeye:((((((( sildim yıkadım herşeyi iyice 2 dk gecmedi cisini yaptı yine baya allahimmmm cok zor nasil başarısız bilmiyorum vazgeçmek istemiyorum 24 aylik 

2 Cevaplar

0 oy
(1,101 puan) tarafından
Vazgeçme sabret emin ol hepimiz aynı şeyleri yaşadık sakın kızma bağırma sakinlikle yaklaş 
(1,101 puan) tarafından
Durunun kraliçesi kullanıcı arkadaşımın postunu okumanı tavsiye ederim
tarafından
10 15 dk bir gotureyorum tuvelete canım ona rağmen yapmiyo altina yapıyor hep sık goturmesem iyice altına yaparsa
tarafından
Okudum canim konuştuk onunla da alisiriz bizde inşalalh onun gibi
(1,101 puan) tarafından
Canım eğer inatlaşırsa kendinide onu da yıpratmadan tekrar bez bağlarsın arada wc götürürsün öyle alışan çocuklarda çok
(1,101 puan) tarafından
Altını yapa yapa alışıyorlar ben günde kaç kez kıyafet değiştiriyordum ama sabredeceksin kızmayacaksın
-Reklam-
0 oy
(121,116 puan) tarafından
az bekleyip havalar iyice isininca baslasaydin halilari falan toplayip keske uuf bide o var daha yaa
tarafından
Yalan soylemeyim üçüncü gün bıraktım çünkü giysi kalmadı:)zaten bırakmasam da bir ümit yoktu bas  bas  bağırıyordu
tarafından
Bende elimde yikayip aşıyorum hemen valla ilk.gun.9 kez altina yaptı hava sıcak hemen kuruyo.allahtan kisin hic olmaz.
tarafından
Kiz sen pes etme dayanabiliyorsan
tarafından
Ben dayanırım sonuna.kadar canım:))oglum aglamaz sa cok zorlanır sa sorun işte allahimm inşallah herkesin çocuğu hemen bezi bırakır aminnnnnn:))
tarafından
Ağlamaz supriz yumurtalar ver tuvalete yapınca:)aklı eriyorsa iki yaşındaki çocuğa gore rahat cümle kurabiliyor seni anlıyor sa

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
18 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Seymenn (1,051 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde amine.mm (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 121 göst.
14 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,273 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.