0 oy
121 göst.
Aile kategorisinde (707 puan) tarafından
Şimdi size yine bir takintimla geldim.Dudaklarimi yiyorum ben Ramazan diye yemiyorum sadece iftardan sonra yiyorum.Vok kurumuştu dün kopardım ama.dunden beri ara ara kanıyor.Malum niyetliyim.Kan ağzıma gitmesin diye büyük uğraş veriyorum ama ya giderse yada gittiyse?Orucum kaza gerektirir mi ? Canım çok sıkıldı ya napsam öneri var mı?

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Isteyerek yalamazsan bozulmaz unutur yalarsan git ağızını yıka seni strese sokan günlük yasantindaki şeyler den uzak dur:)
(707 puan) tarafından
Stres= Hayatım :)
Uzak durabilmek isterdim ama imkansız :) ya yalamamaya çalışıyorum ama ara ara kanıyor 2 gün kaldı şunun surasinda su ramazan bitse valla sürekli orucum bozuldu mu derdine düşüyorum.
tarafından
Bende süslü püslü bir kızken oruc tutarken gündüz dışarı çıkarken ruj sürerdim unutup yerdim allah affetsin:)
(707 puan) tarafından
Ya kıyamam :) eşimde bana krem sur diyor dedim ben onuda yerim:D
tarafından
Aynen o daha kötü boşver ağızına peçete sıkıştır aksama kadar yeme içme yok zaten konusamasanda olur kanarsa tutar o:)dkdjskskss
-Reklam-
0 oy
tarafından
Senn aaa kann içeyim dersen bozulur bacım :DD ondan şey etme 
(707 puan) tarafından
Hahahaahahaha yaaa :).
İçmiyorum ama ağzıma gitmesin diye uğraşıyorum agliycam artık ağzımı açmaya gelmiyor kanıyor oda :D
tarafından
Kuzum bilerek yapmadığın sürece bozulmaz :)))
(707 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim :)
tarafından
Rica ederim vazelin sür iftardan sonra bende aşırı yerim kanar çatlak gibi sonra acır :D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 94 göst.
29 Mart 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 380 göst.
5 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Emine S (15,984 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 148 göst.