0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bundan 6,7 gün önce tüm tavuk almıştı eşim bende çok büyük diye düdüklü tencereye koydum pişirdim 20,25 dk kadar daha sonfa çıkarırken kemikleri ayrılıyordu güzel haslanmisti . Ama içi biraz pembe ve hafif kanliydi zamanım yok diye iftarı hazırlıyordum hızlı hızlı soğuduktan sonra buzdolabı poşetine koyup buzluğa kaldırdım bugün çıkardım cocukmesine az var onu tekrar haslasam biraz bir sikinti olur yaptınız mı böyle bir şey ? 

4 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yapma canım daha bugun izledim haberlerde tavuk hemen tüketilmeli. Ben hiç kullanmam öyle buzluga bile atmam riskli yiyecek
tarafından
Hadi ya eşim çok istiyor :(
(25,224 puan) tarafından
Başka al cnm bak geöen gün tavuktan ölmüş 3 kişi zehirlenip
tarafından
Biliyor dün izlettim eşime yok inadı tutmuş ben yemivem kendi yesin inşallah bir şey olmaz
(25,224 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Haşladıktan sonra buzluğa atmak olmamış bence. Zararlı oluyor sanki öyle. 
tarafından
İçi biraz pembe canım olmazmi
(2,692 puan) tarafından
Valla kemiklerinden ayrılıyordu demişsin canım, o kadar piştiyse koymasaydın keşke. Neyse olan olmuş da onu kullanma bence. Risk yani ne gerek var Allah korusun.
tarafından
Evet canım içi pişmemiş ilk defa böyle oldu :( bende diyorum yemeyelim diye çocuk emziriyorum eşim tuturmus yicem diye ne yapicam sasirdim
(2,692 puan) tarafından
Yakın zamanda aynı mevzu yüzxünden vefat edenler oldu, o haberi izlet eşine :(
tarafından
Dün izledi ama bir şey olmaz diyor aşırı derecede iantci Deli ediyor beni :( sağol canım
0 oy
(749 puan) tarafından
Pismemis olsa sorun olmz ama pismiş riskli olabilir hele ecde cocuk varsa ypma derim ver hayvanlar nimetlensin
tarafından
Doğru diyorsun canim bende yemek istemiyorum çocuk emziriyorum diye eşim tutturmuş bir şey olmaz diye şaşırdım kaldım
(749 puan) tarafından
Pismisten korkarim gerci dondurmussun fkat insan sebep olmk istemiyo yee desek bisry olsa vebal
tarafından
Öyle canım ben yemivem emzirdigim için eşim tuturmus yapacak bir şey yok inşallah bir şey olmaz teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Parçalayıp atsaydın keşke 
tarafından
Amin inşAllah belirt sonra yesin :D suçluluk duygusu olmasın
tarafından
Söylüyorum sabahtandir yok diyor yicem aman valla yoruldum artık yapicam yesin
tarafından
:D fırına at içi pişmemiş demiştin patates soğan at içine bari senden patates ye gıı pilav salata yemekten sonra eşine zencefil nane çayı yap :DD sonra ağrıdı sızladı demesin
tarafından
Olur aslında öyle canım çok teşekkür ederim:) nane çayı yaparım muhakkak ☺️
tarafından
Rica ederim :))) afiyet olsun

İlgili bir soru bulunamadı

377,327 soru

11,291,930 cevap

34,710 kullanıcı

...