0 oy
785 göst.
Aile kategorisinde (394 puan) tarafından
Mahallenin çocukları var 4 5 tane eşimi iyi tanırlar severler hepsi abi der sayarlar banada abla derler kardeşimde içinde. eşim olmadığı zaman çocuklara çöp attırırım bakkala markete yollarım kardeşimi görürsem onu yollarım zaten kardeşimde 20 yaşında eşim 28 yaşında. Bende 23 yaşındayım. Şimdi çöp artırdım burdaki çocuklara onlarda 20 21 yaşlarındalar ablam şu çöpü at dedim ver abla atıyım derler attı çocuk zaten bebekten biryere çıktığım yok vaktim olsa bem ararım zaten. Kaynanamda bidaha burdaki çocuklara bişey attıema sende gençsin onlarda genç yakışı kalmaz ne alaka dedim hepsi abla diyo bana kardeşim yaşındalar dedim yok bidaha artırma kardeşini görürsen ona attır yoksa bırak evde kalsın sonra atarsın dedi bidaha görmicem dedi sinir oldum 

34 Cevaplar

0 oy
(387 puan) tarafından
Ben de diğer gençlerin anneleri gözünden baktım da olaya :D ben de olsam valla kızardım başkasının çöpünü neden döküyorsun sonuçta muhtaçlık bir durum yok ortada görmeyeceğim bir daha derdim :) çöpü olup da  kocasına kıyamayan da kendi döksün diye düşünmeden edemezdim 
(1,501 puan) tarafından
Bem de sinir olurdum bi de pandemi donemi virüslü pis poseti elliyo diye yerken iyi çöpe gelince kocisim atmasın teee
-Reklam-
0 oy
(2,167 puan) tarafından
Aranızda pekte bir yaş farkı yokmuş canm bence Kendi çöpünü kendin atsan daha iyi olur millet yanlış anlar 
0 oy
tarafından
Haklı tabii ki eşin gelince o atsın 
0 oy
(9,731 puan) tarafından
Kadın baştan sona haklı. Mahallenin çocukları diyince 8 10 yaşnda çocuklardan bahsediyorsun sandm. Sen 30 35yaşlarnda olsan o zman evet onlar senin için çocuk olurlar ama aranızda sadece 2 yaş varmş. 
0 oy
tarafından
Haklılik değilde elalem birşey diyorki kırmadan yapma demiş ... İnsanlar için yasamiyoruz ama bugün yarın adının çıkmasını kötü anlamda istememiş 
0 oy
(5,736 puan) tarafından
Kaynananın yakışı kalmaz dediği çocuklarla iki yaş var aranda.. hadi onu geçtim insanlara çöp attirmak güzel bişey gelmedi.. eşiniz günlük atsinn copunuzu işten gelince
0 oy
tarafından
Çok haklı kesinlikle sende bişey yoktur o çocuklarda da yoktur ama dışardan gören biri yanlış anlar laf eder huzurunuz kaçar sadece kendi kardeşine attır geri kalanı çok muhatap olma. 
0 oy
(1,603 puan) tarafından
İnsan mecbur kalınca 1 2 defa evet ama kaynanan haklı yaslarinz yakın eşim götürmez mesela çocukları yatirinca atıyorum bende 
0 oy
(670 puan) tarafından
Üslubu yanlış kaynanin ama inan insanlar kiskancliktan neler uydurur aklın almaz Allah da karşılaştırmasın.onun için demiştir
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Kesinlikle  haklı  senin de yaşıtların  sayılırlar  sonuçta  gerçek  kardeşlerin değil  fazla  samimiyet  iyi degildir  dikkat etmek lazım  canım  

Benim eşimin  de çok  samimi  ardaslari  war  ama hiç  biriyle  böyle  samimi  olmam  zaten  eşim  asla  izin  vermez  
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Aklı fesat bence evet haklı diyen çoktur ama ben öyle düşünmüyorum 
0 oy
tarafından
Bu tarz konulara takılmam aslında kayınvalidende aranızda çok yaş farkı olmamasından dolayı takılmış olabilir 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 586 göst.
4 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 238 göst.
22 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (8,226 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,144 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sibelhome (1,049 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 314 göst.