0 oy
703 göst.
Diğer kategorisinde (218 puan) tarafından
Hamileyken yediğiniz çok tükettiniz şeylerden doğumdan sonra tiksindinizmi veya tiksindiginiz şeylerden

Ben meyvelerden tiksindim hamileyken çok yediğim meyveleri yerken midem bulanıyor kusma hissi geliyor bitek sütten tiksinmedim

Hamileyken portal mandalinada midem bulanıyordu şuan hala öyle ve yiyemiyorum tek benmi böyleyim sizde durumlar nasil

10 Cevaplar

+1 oy
(817 puan) tarafından

Ben meyveyi çok yerdim şimdi hiç ağzıma alasım yok, çaydan tiksinmiştim şimdi deli gibi çay içesim  var . Hamileyken tatlı yememiştim şimdi acayip tatlıya düştüm kilo almayım diye kendimi durdurmaya çalışıyorum.

(218 puan) tarafından
Aynı beni anlattın eşim zoruma bu akşam meyve yedim kırmamak için alıyorum yemiyorsun dedi nerdeyse bir dilimde kusuyordum
-Reklam-
+1 oy
(141 puan) tarafından

Benim çok şükür hamileyken midem bulanmadı yiyeceklerden .o yüzden her şeyden yedim hala da yiyorum canım:)

(218 puan) tarafından
Masallah cnm aman boyle gitsin valla geçen test yapmasam hamileyim midem istemiyor dicem o derece meyve yiyemiyorum cnm
(141 puan) tarafından
Kötüymüş yaa. Inşallah geçer bu durumun canım
(218 puan) tarafından
Inşallah ya en gerekli olan şeyler bide yani
+1 oy
(397 puan) tarafından

Koli koli su icerdm esim artk yetistiremz olmstu gunde 1bucuk litrelik 12li koli biterdi abartisiz diyorm bak deli gbi su icerdm smdi bi bardak yine icmiyorm gunlerce. Ama ztn hamilelikten oncede hic su icn biri degildim gunlerce bi bardk yine icmzdm smdi yine oyleym

(218 puan) tarafından
Maşallah beya içmişsin biz nerde 3 litreyi yanımda tutuyordum unutmamak için gözümün önünde gördükçe içiyordum yoksa şu içmeyi unuturmu insan unutuyordum iste
(397 puan) tarafından
Yazin ortasinda karnin burnunda olsan sende icerdin :)
(218 puan) tarafından
Kız ben agustosta doğurdum ama sen kadar içemedim valla :) son 1 ay kala suyuda azalma oldu ozaman gözümün,önünden ayirmmadim :))
+1 oy
(432 puan) tarafından

Kahveden tiksinmiştim.doğurdum geçti çok şükür :)

(103 puan) tarafından
Bende cok kahveci biriydim hamile olmadan once sonra tiksindim tabi kokusunu alinca bile midem bulaniyor hala ama dogumdan sonra nasil olur bilmem simdi cok su icesim geliyor canim cok cekiyor
(432 puan) tarafından
İnan bende öyleydim hergün kahve içer öyle ayılırdım.kokusuna dahi tahammülüm yoktu hatta öyle anladım hamile olduğunu bende bi gariplik var bu normal değil dedim :)
(103 puan) tarafından
Aynennn yaa kahvaltidan once mutlaka bir tane icerdim :) bende ogrendikten sonra tiksindim ne guzel atlatmissin sen darisi basima insallah :)
(432 puan) tarafından
İnşallah canım.sağlıklı olsunlarda varsın sevmeyelim birşeyleri.onlar ennn değerlilerimiz :) sağlıkla al kucağına inşallah
(103 puan) tarafından
Amin canim cok tesekkur ederim oyle valla hersey onlarin sagligi icin :)
+1 oy
tarafından

Hamilelik benim icin yeme icme konusunda kendimi taniyamadigim sacmaladidigim bi surecti hersey degismisti dogurdum ve eski ben oldum sukur :D 

tursuyla beraber islak kek istedim  , hayatimda yememistim midye aserdim , cayi asiri severdm agzima suremedim , su icmezdim uc gunde 19 litre damacana bitiyodu , yagin girdigi hic bisey yiyemedim son ay haslamalarla gecti bu boyleyken kuyruk yagi aserdim eritip bana bana bi ekmegi bitirdim :D ayyy Allahim neler neler daha

(218 puan) tarafından
Senin işin daha zormus valla her yemekte yağ oluyor haslama hariç tabi
tarafından
Aliskanlik oldu ama smdi yemek yesemde haslamaya bayilyorum
(218 puan) tarafından
Sende de tam tersi olmuş cnm herkezde farklı oluyor demekki :))
tarafından
Evet :D ama iyi yani emzirdgimm icin cok acikiyorum nerdeyse hep haslama yiyorum severek hemde kilom hamilelikten incesine döndü :D sutum da masalah iyi baya baya yedigim ama saglikli oldgu icin
(218 puan) tarafından
Maşallah cnm ben emziremedim mama veriyorum allah arttırsın cnm
+1 oy
(2,484 puan) tarafından

Mantı çok severdim hamileliğimde ağzıma sürmedim doğurdum 2 ayda geçti hala yiyemiyorum kokusundan bile midem bulanıyor

tarafından
Bilmeeeeeem :D tanidigin sevgi ilk bebegine 53 gun once dogum yapmissa oyumdur :D
(2,484 puan) tarafından
Yok canım maalesef bizim sevginin 2 tane oğlu var o değil yengesi doğum yaptı :D hayırlu olsun bu arada aramızda fazla zaman yokmuş :D
tarafından
Aynen yeni paylastgin postta 2 ay demissin gordum :) allah bagislasin ben yeni uyuttm huysuzu sabhladik smdi bnde uyucam :)
(2,484 puan) tarafından
Bizim paşa yatıp yatmama arası gidip geliyor darısı bizim başımıza uyur inşallah :D iyi uykular canım sana :))
tarafından
Sagol canim insallah uyur senin pasanda benim pasa sabahlatti sukur uyucaz :D
+1 oy
(446 puan) tarafından

Aynen meyve yerken oguresim geliyor .yyiyemiyorum yaş pastanin kremesndan tiksindim.

Et hiç yemezdim hafif hafif tadimlik almaya basladim. :))) 

(218 puan) tarafından
Aynı benim gibi cnm çok kötü ya başka biri yerken bile insanın bidesi bulanırmi tiksinmişim yada bıkmışım hamileyken çok yediğim icin
(446 puan) tarafından
Hamilelik bambaşka :) eşim yerken dahi tahammül edemiyorum
(218 puan) tarafından
Malesef öyle oluyor
0 oy
(6,360 puan) tarafından

Valla tavuktan igreniyodum ama simdi cok seviyorum tabi hamile olmadan oncede cok seviyordum 

Hamileligim boyunca hic yiyemedim ama

0 oy
(176 puan) tarafından

Ben tarhana çorbası nda midem bulanıyor du hala öyle ıyyyyyy 

0 oy
(822 puan) tarafından

Mide bulantılarım yüzünden peynir süt yoğurt çok tükettim şimdi hepsinden tiksiniyorum dr ilaç verelim onun yerine dediği için mecbur yine yiyorum ilaçtan iyidir

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 66 göst.
21 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 422 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Prenses BEYZA'M (504 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 239 göst.
11 Şubat 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Aleynafndk (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 134 göst.
6 Aralık 2022 Aile kategorisinde Dilanra (4 puan) tarafından soruldu

374,578 soru

11,203,454 cevap

34,504 kullanıcı

...