0 oy
861 göst.
Diğer kategorisinde (1,326 puan) tarafından

Kızlar beni bilenler bilir sürekli ev içi kavgamız oldugunu neyse bugun cocugun hastaydı hiç susmadı onlarda bakmadı lar bende ölüyorum yatak döşek hastayım (aynı evdeyiz kaynanamla) neyse kmse bakmadı babam geldi beni aldı götürdü onlar bekledi basımızda ve artk babamda doldu büyük bir kavga çıktı ve dedi ki kızım boşanırsın ya da bizi sil kafandan o adama gidersen birdaha biz yokuz dedi yeter bıktım sana çektirdiklerinden dedi ben ne yapayım ya aileme dönsem bakarlar bana ama 1 2 gün iyi olurlar gene babam huzur vermez evde benim evliliğimi evde babam huzur vermyr etmiyor diye evlendim gittim yağmurdan kaçarken doluya tutuldum :( kocam desem ondan da hayır yok huzur yok aileme gitsem bakar ama sürekli babam basıma kalkar kızlar ben ne yapayım cocuguma mı yanayım kendime mi kaynanam giderse gitsin elleme oğlum sana ben karı bulurum diyor eşim beni seviyor ama ailesinden kopamıyor delircm artk kızlar zor nefes alıyorum biri beni boğuyor artk tükendim gücüm felan kalmadı annem Bn seni okutucam gel kızım diyor ne yapcam :'(

21 Cevaplar

0 oy
(865 puan) tarafından
Benim böyle bi şansım olsa kesinlikle ailemi seçerdim. Hem annen okutacağım demiş. Daha ne yapsınlar. 
-Reklam-

İlgili sorular

+1 oy
44 cevap 1,937 göst.
19 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 230 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 290 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 38 (254 puan) tarafından soruldu
0 oy