0 oy
109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (916 puan) tarafından
Doğum yapalı 3 ay olacak . Kilo vermek ve göbeğim gitsin istiyorum. Leslie başladım dün 2 mil bugün 3 mil yaptım zaten spor yapan biri olduğum için zorlamadi. Yanlız şöyle bir durum var emzirdigim için iştahımin masallahi var yavaş yavaş azaltmaya çalışacagim ama diyetsiz Leslie işe yarar mı acaba . 

3 Cevaplar

0 oy
(1,850 puan) tarafından

One kiz. Yenecek mi icecek mi :woot:

(916 puan) tarafından
Ahahha :)YouTube a yaz . Leslie kadının adı spor yaptırıyor .
(1,850 puan) tarafından
Ay şu çinli kadin mi yoksa göbeeegini ice çekip hu ha hu ha diyen mi kiz :))
(916 puan) tarafından
Yok canim bu başka :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaramaz malesef arti kilo yapar 

Diyetisyen arkadasm var  hem yeyin hemde spor yapinki kil9 alin der hastalara
(916 puan) tarafından
O zaman azaltayim yediklerimi aslında çok yemiyorum ama biraz tatlıya dayanamıyorum
0 oy
(476 puan) tarafından
Sanmıyorum canım en azından bende yaramadı su an hem dengeli ve düzenli beslenme hem herbalife hemde lesli ve mekik yapıyorum anca toparlıyorum. 4 günde 1 kilo oynadı ama.
(916 puan) tarafından
Ben sezeryan olduğu için şu an mekik yapamıyorum. Emzirdigim için de çay falan içemiyorum. O zaman az boğazımi tutayım su bayram da geçsin de bir düzen kurayım
(476 puan) tarafından
Bende sezeryanım canım 6. Aydan sonra başladım ben zaten bir aydır yapıyorum ama herbalife ı emzirirken kullanıyorum keske daha erken başlasaymışım dedim ama her şekilde o boğazi tutmak lazım. Kızartma tatlı pirinç ve patatesten uzak durup saatli beslenirsen birse günlük 4 litre su içersen bile faydasını görürsün canım ozellikle su
(916 puan) tarafından
Su içiyorum onda sıkıntı yok tek sıkıntı beslenme ona da dikkat edeceğim bundan sonra

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 79 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde heygirls (324 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 936 göst.
7 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ben anne (3,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 100 göst.
25 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Panikanne (280 puan) tarafından soruldu

377,322 soru

11,291,716 cevap

34,709 kullanıcı

...