0 oy
1,223 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,350 puan) tarafından

Sürekli çıban çıkıyor vücudumda ayalrdir böyleyim eminim bı sknti var inşallah kötü bsy dildir şimdi karnimda çıktı ağrısından kivarniyorum geçsin diye Allah'a yalvarıyorum çaresiz çaresiz krem aldık onu sürdüm geçiyor gbi ama duramıyorum yerimde karnimi eşarpla bağladım o yaranın olduğu yeri sıkıca baglayinca ağrısı durdu mecbur kaldm napim ben bilmiyorm eşim desen umrunda dil hastaneye gorutmedi napim evde nasıl geçer bu

image

15 Cevaplar

0 oy
(2,350 puan) tarafından

En İyi Cevap

image

yara bu canlar atesimde çıkıyor sürekli
(392 puan) tarafından
Ekmek koy kuzum bi dene alır iltihabını streçle üzerini kapat koyuncada
Tentürdiyot varsa üzerine etrafına sür mikrobun kırsın Lahana yaprağı varsa onu da deneyebilirsin yıkayıp üzerine koy
Aklımda bunlar var kuzum inşallah bir faydası olur tabi ilk fırsatta doktora gitmeyi de ihmal etme tahlil gerekebilir kan değerlerinde bir sorun yoktur inşallah
(2,350 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim kara merhem iyi gelir dediler onu suruyorum
(749 puan) tarafından
Çıban bu yani allh korusun vucudunu zehirler ne bileyim korkutmakta istemiyrm bir bak nettwn fikir edin ne ne degil die
(2,350 puan) tarafından
Araştırdım iyice ben biliyorum canm sonuçlarını
(851 puan) tarafından
Kil donmesi gibi olmuş sanki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hastaneye gitmen lazım evde geçmez 
(2,350 puan) tarafından
Götürmüyor kavga ettik
tarafından
Taksiye bin otobüse bin bi şekilde git illa eşin götürmek zorunda değil canım
(940 puan) tarafından
Ne şe..refsiz bir kocan var ya Allahım cezası
Kusura bakma lütfen ama bir bo..k olmaz ondan
(2,350 puan) tarafından
Kuzu evde küçük çocuk var uyuyor smdi nasıl çıkım evden gündüz desem Taşkaya bilmiyorum napicami
tarafından
Ailen kaynanan vs yok mu canım
tarafından
En kötü çocuğu da al sağlık ocağına git
(2,350 puan) tarafından
Yok kuzum ya kimsenin umrunda dilim dün gorduker halimi kaynanagil hiç biri bsy yapmadı ağlaya ağlaya akşam ettim dun
tarafından
Allah kalplerine merhamet versin hangi şehirdesin
(2,350 puan) tarafından
Amin canım osamniyedeyim
tarafından
Uzakmış keşke burda olsaydın bi şekilde çözüm bulurduk
(2,350 puan) tarafından
Allah razı olsun kardeşim teşekkür ederim düşünmen yeterli
tarafından
Elimizden bişey gelmiyo ya en çok da buna üzülüyorum
(2,350 puan) tarafından
Çok var burda benim gbi sorunalr yaşayan kadınlar o kadar uzuluyorumki bende bazılarında var güllük gülistanlık eşiyle ailesiyle hayatın haksızlığı rabbim evlatraimizi iyi insanlarla karsilastirsjn
(940 puan) tarafından
O s.erefsiz kocana de ki ateşim var allahın cezası k.opek hariç ya götür yada çocuğa sen bak ben gidim ayyy vallahi sinirim bozuldu
(2,350 puan) tarafından
Canım adam çocuğunda senide atarım diyor bana zehir etti hayatımı yarın gitmeye çalışan inşallah karakola gidemezsemde ailemi aricam
tarafından
Amin canım gerçekten Rabbim herkese ayrı ayrı vermiş kimi şiddet görüyo kimi kaynanadan çekiyo kimi kendi ailesinden kimi yokluktan
tarafından
Ailen inşallah yardımcı olur
(2,350 puan) tarafından
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun
0 oy
tarafından
Postu görünce benimde canım çok yanıyor diye girdim ama senin harbi canın yanıyormuş benim kalbim acıyor sana bol geçmiş olsun 
(2,350 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim  Rabbim seninde yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Ooo nie oluyoki cnm geçmiş olsn
tarafından
Nasıl bı şişlik kız sertmi
(2,350 puan) tarafından
Resmini koydum canım başa bak
tarafından
Gördüm canm iltihap bu yediğin biseydend olabilir kuzum
(2,350 puan) tarafından
Yediklerimden dil stersetn oluyor eminim
tarafından
Ewet cnm stresten de oluyo
0 oy
(935 puan) tarafından

Tek bir çıban, her insanda zaman zaman görülebilir ve çok önemli değildir. Fakat birden fazla çıban bir arada ve sürekli yineler durumda ise, başta şeker hastalığı olmak üzere tüm kolaylaştırıcı nedenler araştırılmalıdır. Uygun antibiyotiklerin güçlü etkileri, bunları kısa zamanda iyileştirir ve yayılmasını önler. 

Ciddiye al ve doktora git cnm

(2,350 puan) tarafından
Gitmeye çalışan haftada iki üç kez çıkıyor daha iki gün önce sırtımda vardi
(935 puan) tarafından
Yağlı ciltlerde de olur sen cildiyeye randevu al ve git bu arada sakn olmamış çıbanı sıkma
(2,350 puan) tarafından
Dün ***** kocam sıkmaya calisti daha kötü oldu suan
(935 puan) tarafından
Tehlikeli canm aç googdan  oku
(2,350 puan) tarafından
***** beyinli yapma dedim sıkmaya calisti
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Rabbim şifa versin 
(2,350 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kendi kafaniza gore ilac,krem kulanmayin eşin goturmuyorsa ara ambulansi gelip gotursun
(2,350 puan) tarafından
Ambulans gelmez bunun için ya çıban için krem var onu aldk
(6,203 puan) tarafından
Geliiir gelmeyecegini kim soyledi?ara çok sancim var de gelip aliyolar
(2,350 puan) tarafından
Denicem arım bir ama evde çocuk vr eşim bakmaz onaki
(6,203 puan) tarafından
Cocugu da gotur kendinle bunun acisini mi cekcen gunlerce
(2,350 puan) tarafından
Kız kucağıma alamıyorum inanki tutamıyorum ben kendimi taşıyamaz oldum ama yarın gidicem ben bebek arabasiyla giderim öyle olur
0 oy
(119,198 puan) tarafından
kiiz cok seviyom sivilce sıkma videosu falan zaten gorunce sıkmak istediim uuufff
tarafından
Sıkma çıban içe patlar daha tehlikeli.
(2,350 puan) tarafından
Sıkmiyorum canm eşim dün sıkmaya calisti dedim elleme yetmedi o sknca daha kötü oldu
tarafından
Lokum yok yazmışsın. Benim de kız kardeşimde çıkıyor. Her şeyi denedi en iyi çözüm lokum. Ama küçük pet şişeye sıcak su da koyabilirsin. Çok sıkıyorsan canını bir şeylere ve haddinden fazla yoruluyorsan ondan çıkıyor.
(2,350 puan) tarafından
Çok stresliyim sürekli kavga gürültü dün eşimle kavga ettik ondan sonra çıktı ciban
tarafından
Kıyamam sana rabbim şifa versin.
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Rabbim yardım  etsin görünce benim içim cız etti
(2,350 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah canm
0 oy
(2,241 puan) tarafından
cibandir canim cook agri yapar . bende duzenli olarak cikar lokum baglarim sabaha akar  gider . bak kesinlikle tavsiye ediyorum lokumu bagla sabaha hicbirsey kalmaz Allah'ın izni ile
(2,241 puan) tarafından
biraz elinde yumusat ic tarafini koy uzerine bantla birseyle sabitle canim simdilik isine yarar ama surekli baska yerlerinde cikiyorsa doktora gitmelisin benim hep ayni yerde cikar hemen baglarim lokumu iltihabi akar . gecmis olsun canim ihmal etme kendini
(2,350 puan) tarafından
Heryerimde çıkıyor ya inşallah iyi gelir
(2,241 puan) tarafından
insallah canim . bak cocuk var gidemem falan diyorsun ama sen iyi olacaksin ki cocuguna da bakabil Allah korusun ice aksa napcan biran once git doktora. lokum da vardir insallah ❤️
(2,350 puan) tarafından
Baktım kuş lokumu vr olurmu
(2,241 puan) tarafından
olur canim ic yapiskan kismini koy gecmis olsun
0 oy
(461 puan) tarafından
Canım bu yara benim ayağımda da çıkmıştı bi krem var doktor vermişti 1 hafta boyunca gece onu sürüp uyudum bide bi parça kelle doğan ocakta biraz yakip üstüne koyp strecledim gecti
(2,350 puan) tarafından
O çok ağrıyor ya biliyorum onuda denedm
(461 puan) tarafından
Benimde ayağımın altında çıkmıştı bi hafta yuruyemedim
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Hastaneye git canim . Benim de öyleydi af edersin kalcamin üstünde çıkmıştı.  Doktora gitmedim . Iyice azdı m zehirli olmuştu artık.  Günlerce kusuyordum.  Onun için kustugumu anlamamıştm. Yürüyemiyordum bile ya . Felç yatalak olmuştum resmen .  Doktora gittim. Baya tahlil verdim. O çıbanı patlattılar.  Doktor dedi ki bu zehirli çıban.  Beni zehirliyordu artık.  10 gün hastane de yattım.  Cok şükür bitti o günler. 
(2,350 puan) tarafından
Gidicem canım sanada geçmiş olsun
(5,557 puan) tarafından
Saol canım
0 oy
(643 puan) tarafından
Cnm bi tatlı hamur yap istesen sekerlice yap üstüne sür belki faydası olur  sabaha kadar dursun ama ihmal etme dr git
(2,350 puan) tarafından
Lokum yaptım canim
0 oy
(51 puan) tarafından
Azcik suyla un karistir hamur olsun ustune zeytinyagi dok yapismasin vucuduna yaranin uzerine koy sabah ac butun ilthabini ceker yarina hemen kurur iylesir
(2,350 puan) tarafından
İnşallah onuda yapım
0 oy
(3,139 puan) tarafından
9 aylık oğluma  1 ay önce nadir görülen bir hastalık teşhisi kondu şuan kemoterapi görüyor ve yaraları oğlumun yaralarına benzettim korkutmak istemem siz benim son postuma bir girin isterseniz
(2,350 puan) tarafından
Bakım canım bir geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 284 göst.
0 oy
26 cevap 707 göst.
4 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 44 göst.
0 oy
15 cevap 459 göst.