0 oy
283 göst.
Diğer kategorisinde (257 puan) tarafından

image

10 aylık kızımda çok hafif vardı ondan bana geçti ellerimde ağzımda  ağız çevresinde ve ayaklarımda var geçiren oldu mu neler yaptınız bu süreçte kaç günde geçti tedavisi yokmuş bunun kaşıntı ve yanma çok oluyor kızımı emzirmek için kucağıma zor alıyorum elimin acısına artık. :'(

5 Cevaplar

0 oy
(2,678 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm yiğenim oldu tedavisi yok bol vitamin uyku dinlenme 1 haftada geçer 
(257 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah geçer canım çok yanıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy büyükleredemi geçiyor ilk defa duydum 
(257 puan) tarafından
Maalesef evet İlk defa başıma geldi çok zor bişey rabbim kimseye vermesin
0 oy
(7,656 puan) tarafından
Sana da mı geçti canım? Geçmiş olsun. Benim de kızım geçen hafta geçirdi. Bir haftalık bir süreç. Hocam bana çinko tedavisi iyi geliyor dedi. Onun kızı da geçirmiş. Onda öyle bir tedavi uygulamışlar. Kızımda da antibiyotik tedavisi uygulandı
(257 puan) tarafından
Evet canım bana 1 tane Krem 1 tane de losyon verdi ama işe yaramıyor. Kızımada antibiyotikli Krem verdi şükür onun ki hafif parmak uçlarında su toplamış gibiydi onun şuan izi var sadece ama benimkiler çok arttı  eşime yanık kremi aldırdım onu deneyeceğim  biz büyükler zorlanıyoruz küçükler nasıl dayanıyor valla zor bi hastalıkmış
(7,656 puan) tarafından
Benim kızımın da boğazında çıktı 6-7 tane. Elleri ayakları bacakları bir de poposunda. Mahfoldu kuzum 10 günde. Zayıfladı. Hiçbir şey yemedi. Emmesi de azaldı. Dedim sütten kesilecek herhalde böyle. Ama çok şükür iyileşti. İzleri kaldı. Onlar da geçecektir inşaAllah
(257 puan) tarafından
Ya kıyamam nerden geldi anlamadım ben bunu
(7,656 puan) tarafından
Parktan. Ya da daha önce bu hastalığı geçirmiş bir kişinin dokunduğu eşya yıkamadan dezenfekte edilmeden siz de dokunmuşsanız
0 oy
tarafından
Sen böyleyse o yavrucak napsinl:(
(257 puan) tarafından
Şükür onun sayılı parmak üzerinde vardı su toplamış gibiydi patladı kendiliğinden geçti  benim aşırı var gittikçe çoğalıyor
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Cnm oglum gecirdi cok fena ates istahsizlik yapiyor ilaci yok ama bol bol meyve tuketin bebis ates olursa surup verirsin 10 gune geciyor gecmis olsun 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aytencelik (4,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 139 göst.
2 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ht (2,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 222 göst.
0 oy
4 cevap 120 göst.
29 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu

378,210 soru

11,319,783 cevap

34,765 kullanıcı

...