0 oy
475 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi

GÜNAYDIN kuzular ne yapıyorsunuz  nasılsınız  beni soracak olursanız uyandım kahvaltı yaptım annem tabak düşürdü  elinden  benim karnımdaki  yaramaz korktu  tekmeledi :D korkak tavuğum benim sizin bebişler ne durumda

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
yeniden gösterildi

annem de diyorki  saçmalama  çocuk ne bilecek  tekmelemiştir  öyle:D

-Reklam-
0 oy
(124 puan) tarafından

erken kalktim kahvalti hazirladim esim geldi kahvalti yaptik simdi rutin işler  yapilacak kizim kahvalti yapti oglum inad eti uemem diye nadik ikna  edicem onu dudunuyom neymis yumurta neden haşlama deyil :P

tarafından
tek derdi o olsun inşallah  kuzum:)
(124 puan) tarafından
amin canim zaten durmadi halasina gitti azda onlar ilgilensin
tarafından
gönder kuzum:) sende keyfine bak azcık  cimcimeyide  gönder
0 oy
(417 puan) tarafından
Hahah benimde gecen oyle oldu buzluktan birsey cikarayim dedim bisey kaydi dustu karnimda ziplamisti cok uzulmustum yavruma...valla ben artik rutin 6 bucukta uyanan sabah bekcisiyim geride yatamiyorum hamilelik duzenimi alt ust etti
tarafından
ya bende öyle saat yedide adamsan kalkma:) miğdem eziliyor
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Hahaha benim kizda annem tabak dusurmustu sıcramisti anneme demistim gulmuştu  simdi gercekten de oyle oksuruk vs olsun sıcrarar hahaha  gozler acar bakar
tarafından
aynen kuzum korkak bu şaşkınlar:)
(12,777 puan) tarafından
En  guzel zamanlr kiz tadini cikart insan  ozluyo benim tembel kiz duzgun oynamazdi gerci
tarafından
kuzum benimkide bana çekmiş tembellik  konusunca  beyfendinin  canı  isterse halay çekiyor istemezse akşama kadar yatiyor:)
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Gunaydin canim hic uyandim oyle yatakta oyalaniyoruz cocuklarla hic bu gun is yapasim yok oyle uyumak istiyorum
tarafından
kuzum hiç uyuturmu  o minik  kediler seni:)
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Günaydın canım benim ben de kızımı emziriyorum teyzesi 
(4,759 puan) tarafından
Maşallah az kaldı tatlım dayan o haftalarda öyle bol bol yürü hareket et su iç bacak ağrın için sade maden suyu iç günde bir iki tane iyi gelir tatlım bende idare eder canım yavaş yavaş alışıyorum uykusuz ve yorgunum iki gecedir kızım uyumuyor gazı var canım
tarafından
kimyon çayı ver kuzum rahatlatır
(4,759 puan) tarafından
Valla kendim içiyorum günde 2 bardak hem onu hem rezeneyi dün akşam da bir kaşık ona verdim canım
tarafından
ver kuzum rahatlatır sende yediklerine biraz dikkat et kuzum tavuk çorbası iç bol bol pekmez iç
(4,759 puan) tarafından
Olur tatlım sağol teşekkür ederim canım benim sağol Allah razı olsun
0 oy
(2,484 puan) tarafından
1 saattir oglusumla uyanigiz simdi esimi uyandiricam markete yollicam bende evi toplayim oglusumla hazirlanicam kahvaltiyada misafirimkz var 11 gibi anca gelir onu beklicez :dd
tarafından
kuzum 11 e kadar bayılmıyormusun açlık dan ben saat 7 de yemezsem dayanamıyorum:)
0 oy
tarafından

Benim bebiş daha karnimda :angry:

tarafından
çıkmadımı  daha kuzum:) benimkide karnım da ama biraz daha beklemesi lazım 31 haftalık minnoşum daha
tarafından
Senin daha var ben 37 oldum bugün inşallah az daha bekler benimki
tarafından
az kalmış kuzum iyice tembihle  çımmadan  uslu akıllı  olsun çok ağlamasın emmem diye naz yapmasın:)
tarafından
Keşke benim dememle olsa :D
tarafından
hiç durmaz tembihlerdin:)
0 oy
(2,181 puan) tarafından

ay ben yeni uyandim birileri acikma sinyali gonderdigi icin :D bebis su an ne zaman yemek yicez diye mideme tekme atiyo :D

(2,181 puan) tarafından
bende 7de bi kalktim bizimkini ise gonderdim geri yatmisim :))
tarafından
bende o dert yok kuzum:) benim kociş ağrıda
(2,181 puan) tarafından
valla oyle olsa aksama kadar uyurdum heralde :D
tarafından
sancılarin  nasıl oldu kuzum
(2,181 puan) tarafından
ayni canm gecmeyen bi agri var ama buna sukur :)
0 oy
tarafından
Günaydın canm ben gece 4.15 gece yattım haliyle geç kalktik annemlere geldik yeni kahvaltı yaptık oturuyoruz 
tarafından
kuzum niye o kadar geç yattın:) gece yine yatamazsın
tarafından
Cumartesi olunca eşimle vakit geçirdik azıcık :)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 473 göst.
20 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 898 göst.
29 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,069 göst.
8 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 440 göst.
5 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,549 soru

11,362,118 cevap

34,839 kullanıcı

...