0 oy
281 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (795 puan) tarafından
Anneler hayırlı geceler uzun süredir gözlük kullanıyorum doktorum da Çarşamba günü lazer ameliyatı olabileceğimi söyledi daha önce yaptıran var mı tecrübelerinizi anlatabilir misiniz ?

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
düzenlendi
Eşimde yaptıracak fiyati ne kadar ve göz Hastanesi'nde mi yapiliyor Sadece
(795 puan) tarafından
Medicana hastanesi canım kampanyalı fiyatı 2000
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben yaptırmadım ama yaptıran arkadaşlarım var memnunlardı. 
(795 puan) tarafından
Ameliyat sonrası korkutuyor beni
0 oy
(289 puan) tarafından
B3n de istiyorun da caanim fiyat ne kadar 
(795 puan) tarafından
2000 TL canım
(289 puan) tarafından
Tahmin8mden daha uygunmuş fiyati cansim simdiden cok gecmis olsun teşekkürler
0 oy
(501 puan) tarafından
Ben yaptırdım 4 5 sene oldu çok memnunum iyiki yaptirmisim yalnız telefona çok fazla bakmaktan tekrar bozdum sanrm
(795 puan) tarafından
Peki ameliyat sonrası nasıl gecti
(501 puan) tarafından
İlk 4 5 saat çok zordu baya bı yanma oldu ertesi gün hiç bı zorluğu yok
0 oy
(22 puan) tarafından
6 7yil oldu yaptirali memnunum sadece bazi sabahlar agriyor kisa bi süre
0 oy
(2,444 puan) tarafından
2 tane yakınım yaptırdı yakın zamanda. Ameliyattan sonra ilk bikaç gün zor geçti ama sonrasından memnunlar
(517 puan) tarafından
Fiyatını biliyor musun canım ne kadara yaptırdılar bende düşünüyorum
(795 puan) tarafından
Bende sonrası için korkuyorum
(2,444 puan) tarafından
4 buçuk verdiler canım
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bende yaptırdım Cnm 2012 de felan . Sakinleştirici hap veriyorlar baygın olmuyorsun 2 cihaz arasında yatak var . Gözüne hemşire kanca takıyor komple açılsın diye . Bı cihaz göze bastırıyor siyah olan yere yuvarlak bişi.. sonra diğer cihaz lazer oluyor Dr. Gözünü oynatma ayak ucuna bak şura bak diye yönlendiriyor sonra gözünün feri mi desem kaldırıyor damla damlatiyor gözü yıkıyor bu kdr canm. Kontak lens takıyor 2 saat hastanede kalıyorsun müsade için.. sonra eve damlalar veriyor . İlk gün batma kaşınma acı oluyor damlami annem damlatti hep normalde ben damlatirdm. Ertesi gün kontrolde lensi Dr. Çıkarıyor tozdan uzak dur vs. Bu kdr canm hatırladığım kadarıyla. Ben güneşe bakamıyorum sulanıyor acıyor. Telefon ışığın hep karanlıktır. Aksam ışık yakmak pek 
(795 puan) tarafından
Beni ameliyat sonrası korkutuyor
(6,859 puan) tarafından
Yok cnm ilk gece zor okudum bn hep internetten. Mesela bnm gözüm içi kıpkırmızı çevresi mordu yumruk yemiş gibi. Ama yengem oldu onda hiç bişi olmamış misal bünye mi doktor elimi bilemedm
0 oy
(323 puan) tarafından
Ben yaptırdım yaklaşık bi 7-8 yıl önce çok memnunum.Uzun süre kullanacağın damlalar oluyor ve gözün kendine gelmesi ve tam görme sağlanma yaklaşık 2 yılı buluyor.İlk 2 ay makyaj yapma demişti doktorum onu hatırlıyorum bir de.
(795 puan) tarafından
Kızım var hala emiyor acaba sorun olur mu korkuyorum açıkçası
(323 puan) tarafından
Onu hiç bilemiyorum doktora danışın ama sanki sorun olmaz gibi
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bir Dr a sordum bnde gözlük kullanıyorum ömrü nasıl ömürlük mü lazer dedim hayır 10sene fln dedi.acaba her Dr bu konuda hemfikir mi.yoksa Dr beni başından mi savmak istedi bilmiyrm ama bnde düşünüyorum yaptırmayi bazen eğer ömürlük ise.senden ricam Dr una bir sorabilir misn 10yil mi giderms max yoksa ömürlük mü
(795 puan) tarafından
Canım sordum onu da 40 li yaşlarda yakında problem olabiliyor yaştan dolayı dedi
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Arkadasim yaptirdi. Gözlük kullanmiyor su an cok memnun. Iyiki yaptirmisim diyor
(517 puan) tarafından
Ne kadar fiyata yaptırdı biliyor musun cani bende düşünüyorum
(1,274 puan) tarafından
Arkadasim denizlide yaptırdı 7 8 bin civariydi 2 yil once
(517 puan) tarafından
Sağol  canım
(1,274 puan) tarafından
Rica ederm cnm
(795 puan) tarafından
İki bin dedi benim doktor kampanyalı fiyattan
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Esim hic menmun degil kasılma yapiyo 7 yil oldu gozleej cok hassas dokunsa agrr ısıga bakamaz cok 
(795 puan) tarafından
İşte kimilerinde de böyle oluyormuş araştırdım biraz korktum açıkçası
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Benim kaynım oldu kimseye demeden gitti oldu geldi sessizce öylece bıraktı gözlüğü çok memnun 
(795 puan) tarafından
Kızım var emiyor şu an bakalım korkuyorum açıkçası
(1,790 puan) tarafından
Valla canım emzirme konusunu bilmem ama kaynım da canı çok tatlı biridir kendi başına gitmiş gelmiş eşinin bile haberi yokmuş  eğer varsa imkanın yaptır yani birde sorunun ne acaba benim kızım var 1 yaşında 5 aydır gözlük kullanıyor sol gözde astigmat var numarasi düşmus ama yine gözlük kullanamaya devam acaba bırakabilcek mı diye düşünüyorum artık kendi de bunalmaya başladı çünkü ;(
(795 puan) tarafından
Valla canım ben 8 senedir kullanıyorum miyop var bende 2 buçuk numara fiyatı da çok uygun ameliyatın iki bin dediler doktorum da gayet iyi ilgili ama ben korkuyorum işte emin olamıyorum göz sonuçta ne kadar da küçük bı operasyon olsa insan korkuyor bı de etrafimdakiler yok olma bebeğin var zorluk cekersin diyolar daha da korkutuyorlar insanı
(795 puan) tarafından
Miyop düzelmiyor numara düşmüyor ama astigmat ta düşüyor mu bilmiyorum inan inşallah düzelir bırakır en kısa zamanda
(1,790 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım inşaallah bırakırız biz de sende eğer doktorundan memnunsan onunla konuş inşaallah hayırlısı ile güzel sonuçlar alırsın
0 oy
(517 puan) tarafından
Fiyat bilgisi aldin mi canım bende düşünüyorum da 
(795 puan) tarafından
Medicana hastanesi iki bin TL ye yapıyor canım
(517 puan) tarafından
Yeni fiyatı mi canım
0 oy
tarafından
Esim kucuk kaynımın gözlerini cizdirdi Dünya Göz Hastanesi'nde cok memnun kaldılar 4.bucuk numaraydi gözlükleri artik gözlük kullanmıyor
0 oy
(48,491 puan) tarafından
arkadasimin kardesi yaptırdı sorun yasamadi fiyatını gördüm cok uygun seninki

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
6 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde NurAsel09 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 454 göst.
7 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 60 göst.
24 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Guness.ozlem (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 431 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu

378,147 soru

11,318,028 cevap

34,764 kullanıcı

...