0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İki sefer kullandım bugün az önce kullandm yüzümde yanma oldu neden öyle oldu sizce . Herhangi kızarıklık yok yarın geri götürsem alirlarmi yüzüm yaniyo

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
İcindeki maddeye alerjin falan vardir belki ama acildigi icin alcaklarini sanmıyorum
tarafından
Degismezlermi yüzüm yağlı benim kuru cilt olanını almışım fişi de yok
tarafından
Fisi yok arti acilmis asla almazlar sen genede sansini dene belki insiyatif kullanirlar alerji yapti falan dersen ama yanlis almisi dersen almazlar sanmiyorum
tarafından
Almazlar cnm boşuna gitme nerden aldığına bgli gratisde falan aldysan netsede market ler degsmiyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Açıp kullanmışsın nasıl değişim yapsınlar 
tarafından
Yüzüm yaniyo alerji yaptı galiba
tarafından
Kullanma canım bir daha ama geri almazlar
tarafından
20 TL çöpe gitti bilseydim almazdım
(9,242 puan) tarafından
Herkese yaramıyor o. Keşke cilt yapina uygunun bişey bulswydin
tarafından
Cnm bilemedim bilinen diye aldım normal yıkama köpüğü diye zarar etmez diye dusundm
0 oy
(220 puan) tarafından
Onun pek kullanıldığı anlaşılmıyor alırlar bence geri
(220 puan) tarafından
Aynen en iyisi kullanacak olan birine ver. Yazık çöpe de gitmesin ucuz şeyler değiller artık çünkü.
(49,838 puan) tarafından
illa bir yerde değerlendirirler. ne alırsam alayaim denedigimi alirim bir pis dersin baskasinin hakkina girersin ☺️☺️ fazla mi tuttun acaba yüzünde baskasina verirsin en dogrusu o
tarafından
Şey aslında aldım öğlen bir kere kullandım yanma olmadi.sonra aloa Vera sürdüm yüzüme bu köpükle yikiyayim dedim yandi az birşey şimdi yine yıkadım onla cokmu sürdüm ondanmi acaba
(49,838 puan) tarafından
gunde kac kez kullanilmasi gerekir ki bilmiyorum gunde bir kez kullan
tarafından
1.2 defa galiba üstünde yazmiyo ama sabah aksamdir büyük ihtimal
0 oy
(49,838 puan) tarafından
fis yok acmissin geri almazlar yuzune nemlendirici sür
0 oy
(4,658 puan) tarafından
Tarihine baktin mi ?
(4,658 puan) tarafından
Altında yazıyordur
tarafından
Dur bakim cnm soylim sana
tarafından
107201004 pek anlamadım tarihi gecmismi böyle yazıyor
(4,658 puan) tarafından
Raf ömrü ve açıldıktan sonraki kullanım tarihleri var üzerinde harf var mı veya m yaninda rakam ibaresi
tarafından
Yok cnm şişenin   altında 01 PET yaziyo
0 oy
(2,147 puan) tarafından
Başkasının kullanıp iade ettiğini kullanmak ister misin canım. Hakka girersin iade etme tabi ki. O üründen bende kullandım hem pembe hem mavi. Her gün kullanmiyordum kullandığımda da günde bir kere kullanıyordum bir zararı olmadı benim de cildim hassastır. Belki içinde sana alerjik reaksiyon gösteren birşey vardır. Kardeşine arkadaşına hediye et bence 
tarafından
Hadi ya bende saf gibi dün 3.4 kere yıkadım onla
(2,147 puan) tarafından
Canım kendi cildini kendin mahvediyorsun günde en çok bir kere yıka hatta gerekirse iki üç günde bir falan
tarafından
Ewet vnm çok doğru diyon
0 oy
tarafından
Cildin hassasa yakmıştır canım. Benim cildim çok hassas eczane ürünleri kullanıyorum ya da sadece suyla yıkıyorum. Açıp kullandığın için geri almazlar ama.
tarafından
Hm evet sivilce ve leke var yüzümde bir dün 3.4 kere kullandim ondan dokundu galiba

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 255 göst.
29 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Husnes (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
6 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,211 soru

11,880,351 cevap

35,996 kullanıcı

...