0 oy
569 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benim 3 çocuğum var ikinci evliliğimi yaptım . Ailemden kimse nikahima gelmedi .onu affettim memlekete gittiğimde kimse evime gelmez . Şimdi hamileyim ve zor geçiyor hiç biri aramadı bu kandil kimse mesaj bile yazmamış . Çok gücüme gitti .eşim soruň etmiyor çocuklarımı hatta ben istemedim çocuğum çok diye kendisi istedi. Kendimi çok yalnız hissediyorum bu çok gücüme gitti .hastaneye yattım cikttim biliyorlar bir geçmiş olsun mesajı aramadilar 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kandilde senin araman lazım . Onun disinda geri kalan konularda haklısın 
tarafından
Bu sefer özellikle aramadım çünkü hastanedeyken aramadilar
tarafından
Dedim ya geri kalan da haklısın hep .
-Reklam-
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Oha çüş dertleri ney eşinle
0 oy
(48,907 puan) tarafından
neden esini istemediler
tarafından
Onlar evliliğe karşı eşimle alakası yok ben oturup aglicaktim hergun eski günler için kendi çocuklar ortada olacaktı onlara da hayatıma karışma hakkı dogacakti ama ben kimseyi karıştırmadim hayatıma çabuk toplandim oturduğum şehirden taşındım ise girdim sonra eşimle tanistim istemeyi kabul etmediler bende direk evlendim
(48,907 puan) tarafından
esinle aran nasil peki çocukların kimde
0 oy
(294 puan) tarafından
Eşinle çocuklarınla mutluysan üzülme zaman en iyi ilaçtır onlar da bilse sen mutlu bi hayat yaşıyorsun arayıp sorarlar kimse çocuğunun kötülüğünü istemez konuşmasalar bile yine seni düşünüyorlardir inan 
0 oy
(749 puan) tarafından
Cnm seni buyuklrinmi ariycak kndilde.senn araman lazim ve onlarda senden bklemistir
tarafından
Küçüklerde aramıyor zaten
(749 puan) tarafından
Sende kucuksun buyukleri aramadin.bnm lardrslerimde aramaz bnden kucikler cok basit nir meaele bnce kendini uzme yokyer2e
0 oy
(8,589 puan) tarafından
Ailen senin mutlulugun için bazı şeyleri görmezden gelmeleri gerekiyor aslnda
0 oy
(27,533 puan) tarafından

Boş ver takma senin mutlulugunala mutlu olmayan insanları çıkar hayatından 

0 oy
tarafından
Aile eş dost akraba hepsi herkes bir yere kadar inan bir süre sonra kendini uzdugun için pişman olacaksın kandil de bende aramadım kimseyi isteyen arardı ki hamileyim ve 4,5 aylık olmasına rağmen mide bulantıları başladı hatta çıkarıyorum bile bu sefer. Rahatım yok oturup kalkamıyorum gece uyuyamıyorum gündüz güneş var diye uyuyamıyorum bu halde kendileri de aramadı. Kimse umrumda değil benim uzun zamandır. Çünkü iyi kötü bir şekilde kendi öz ailen dahi olsa öyle bir çıkarıyorlar ki yüzlerini gerek duymuyorsun aramaya. Kendi ailem zamanında çok çektirdi şimdi de eşimin ailesi başlarda güzel çektirdi öyle de devam edecek sandılar ama bende enayi keriz değilim. Allah beni de seni de hepimizi de bu dünyaya bir kez yolluyor neden bu hakkımı bir başkası için üzülerek geçireyim ki? Rabbim herkesin yardımcısı olsun akıl fikir vicdan merhamet versin. Çocuklarını düşün onlara sarıl geri kalan da kendi bilir. 
tarafından
İnsan karşı tarafa karşı hep kimsesiz kalıyor işte
tarafından
Vallahi canım hiçte kimsesiz değilsin kul olarak kimse yoksa yanında Allah var seni yaratan sana can verip dünyaya gönderen Rabbin var. Yalnız hissetme hiçbir zaman.
tarafından
Allah razı olsun kubracim
tarafından
Çocuklarına yazık kalk onlarla ilgilen üstlerini giydir saçlarını yap fotoğraflarını çek bol bol paylaş kendin de giyin üstünü süslen makyajini yap geçin aynanın karşısına fotoğraf çekinin. Sonra otur sure öğret mesela tek tek okut hepsine onlar da mutlu olacak sende beraber oyun oynayın sen say onlar saklansin hep birlikte mutfağa girin ellerine birer iş ver oturup izle videoya cek atarsın WhatsApp durumuna ya da sosyal medya kullanıyorsan oraya. Böyle böyle mutlu olacaksın kendini mutlu et ki çocukların da mutlu olsun. Allah hepimizden razı olur inşallah ♥️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 210 göst.
11 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 784 göst.
0 oy
22 cevap 1,305 göst.
0 oy
5 cevap 256 göst.
17 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,644 puan) tarafından soruldu

383,256 soru

11,470,398 cevap

35,074 kullanıcı

...