0 oy
69 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Günaydın güzel anneler, ben 17 haftalık hamileyim de ilk hamileliğim ama nerdeyse 2 ay olacak aşırı bir kabızlık yaşıyorum önceden sigara kullanırdım sürekli çıkarırdı beni ama bebişimi öğrenince direk bıraktım zaten bağırsak tembelliği normalmiş bu zamanda, sorum şu doktorum bana şurup verip alıştırmak istemedi doğal yollarla çözelim dedi ama ben kayısıdan tiksindim yiyemiyorum her yediğimde kusuyorum yani faydasını görmüyorum. Doktor da bana kayısı çayı içebilirsin dedi aynı zamanda form çayı zaten dedi. Ama ben tereddütte kaldım içmedim ama artık dayanamıyorum sizce bir zararı olur mu ne yapabilirim

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm benim bildigim bitki çayı zararli hamilelikte ama doktorunuz onermisse yine senin tercihin
tarafından
Bende söyledim hani zararlı diye biliyordum hayır bir tane içebilirsin dedi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende sigarayla cikardm canm önceden. Form çaylarini kullanmani önermem hamileligim boyunca kabizlik problemi yasadigimda 2 tane kuru inciri geceden zeytinyagina koyuyodm sabah ılık suyula zeytin yaguna batira batira yiyodm canm 1 saat sonra icimde ne varsa boşalıyodu ins sende faydasini gorursin 
tarafından
Bu bir kürdü galiba duymuştum. Zararı var mı peki benim gebeliğime şuan
tarafından
Hyr kür degl ben kadin dogim doktoruma sormustm o soylrdi sizde danişın doktorunuza . Incir sonucta ne zarari olabilirki form caylarindan daha zararsiz oldugu kesindir
0 oy
(3,718 puan) tarafından
Canım bi tane kayısıyı bir bardak sıcak suyun içine koy akşamdan bi kaç damla limon damlat sabah kalkınca suyunu iç inşallah iyi gelir
tarafından
Bunuda yaptım ama olmuyor maalesef
(3,718 puan) tarafından
Yaa anladım canım Allah yardımcın olsun
tarafından
Çok zor bir durum gerçekten
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Canım bence çaya hiç girisme, bir tavsiyem yulaf ezmesi ye sabahları 3-4 günde bağırsakları düzene sokar 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 122 göst.
31 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde beril33 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.
29 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merveemcht (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,331 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 318 göst.
17 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mervela (7,218 puan) tarafından soruldu

377,737 soru

11,305,542 cevap

34,731 kullanıcı

...