0 oy
114 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (288 puan) tarafından
Mrb kızlar doğum yapalı 4/ay oldu saçlarim çok dökülyor hamileyken hic dökulmezdj aksine cok guzeldi saclarim ama emziryorum onami bagli bilemedim tahlil verdim D vitaminim dusuk ckmis onla alakasi olablirmi ??

6 Cevaplar

0 oy
(4,152 puan) tarafından
Vitaminden kaynakli sanirim canm bnmde inanilmaz dokuldu kel kalicam sandim inanki yumurta bal aleovera maske yaptim sacimaa aimdi sukjr iyi ama tamamen gecmis deil hala emziriyorum
(4,152 puan) tarafından
Canm devit kullaniyo musun bebegine ondan veriyolar zatn aynisi ikiniz kullann
(288 puan) tarafından
Bebeğime saglik ocaginin verdigi damlayi kullaniyorum canim monovit D3 bunu bana kizima dogum sonrasida soylemislerdi canim kullanayim evet nasil kullanablirm peki
(4,152 puan) tarafından
7 8 damla gunluk kulln kendine
(288 puan) tarafından
Tamamdir canim cok saolasin:))
(4,152 puan) tarafından
Rica ederim canm ♥️♥️
-Reklam-
0 oy
(2,626 puan) tarafından
Kel kalacam kel valla bende  çözüm  arıyorum 
(2,626 puan) tarafından
Farmasi sarimsakli şampuan  önerdiler  iki seferdir onu kullaniyorum bakalim fayda  edicekmi
(288 puan) tarafından
Memnun kalirsan yazarmsn canim
(2,626 puan) tarafından
Yazarim kuzum hatta post acarım
(288 puan) tarafından
Tamamdir canim saolasin:)
(2,626 puan) tarafından
Sende  sagol kuzumm
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Evet d vitamini eksikliği saç dökülmesine sebep olyo
(288 puan) tarafından
Saol canim ilac yazdirayim multivitamin kullaniyorum decavit gebelkkte kullandgmi ama fayda yok
(1,925 puan) tarafından
Hayor decavitte d vitamini yok damla kullan ayreten
(288 puan) tarafından
Evet canim yok icinde kullanmam lazm
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bende öyleydim ön kisimlarimda ön yanlar hep döküldü ama cok şükür çıktı şuan isaret parmağım kadar uzadilar oralar tamamen kel kalmıştı artik psikolojim bozulmuştu bi kutu bioxcin kullandım bi parmak kadar uzadilar hala devam ediyo uzamaya 
(288 puan) tarafından
Allah Razi olsun canim bende alicam deniyim benimde sacim boyali ins fayda gorurum
(9,626 puan) tarafından
Senden de Allah razı olsun canim benim insallah faydasını görürsün..diğer şampuanla göre bunu  fiyatı biraz yüksek ama gerçekten bi şişesi bile cok is görüyo ikinciye gerek bile kalmiyo benim tutam tutam dökülüyodu döküldükce ben resmen ağlıyodum çünkü cok cok aşırı azalma olmuştu saçımda..resmen kedi kuyrugu kadar kaldı ama cok şükür kullandıktan sonra düzeldi eski haline geldi
(288 puan) tarafından
Benmde 1 aydr böyle canim baktim olucak gibi degil saclarim toplu yatmama ragmen yastigim sac oluyor morelim bozulyor devamida gelir evet fiyat biraz fark ediyor ama olsun işe yarasinda canim kolay degil 2 cocuk sinir stres valla
(9,626 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canim benim valla zor hem cocuk hem ev isi baya yük insana..bende hep toplardim saçımı..normalde saçımı lastiği bile evde bulundurmaları insandım yani hep saçım açık kullanirim hic toplamazdim ama öyle dökülmeye başlayınca toplamaya başladım ayni seninki gibi topluyken bile dökülürdü cok şükür toparladı saclarim kendini artik yine saçımı toplamamaya başladım hep açık tutuyorum bide toplayınca da saç hava almadığı için güçsüzleşmeye başlıyo inceldiği yerden kopuyo
(288 puan) tarafından
Çok çok doğru diyrsun canım benim ama işte saç kıl evde görmeyede tahammül edemiyoruz bende açık saç çok seviyorum gittim kestirdim dogumdan sonra baya hatta rahat edeyim die ama rahat yok insAllah sampuani alacagim bugun yarin kullanacagim canim benim:))
0 oy
tarafından
Valla ben de 5 ay önce doğum yaptm ve hergün sacim  dökülüyor en fazla 100 tel topluyorum. .. 
(288 puan) tarafından
Arkadas samsupan onerdi canm birde bebegimn d vitamininden kullanacagm blki ise yarar
tarafından
Hangisi
(288 puan) tarafından
Metehanın annesi
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Benmde 4 ay oldu cok dökülüyor canım ebem bana kan hapı verdi biraz olsn azaldı
(288 puan) tarafından
Bnde aile hekimime bida sonuclarjmi gosterecegm canim dshiliye birsey vermedi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 34 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
3 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Damla kahya (61 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 48 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (975 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 16 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde Aysekulder (49 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,738 kullanıcı

...