0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde (841 puan) tarafından
Bugün kargo versem 10 günde gider mi ki Mardin den Manisa'ya yarın bayram tatile giriliyor normalde 4 günde geliyor kargo ama işimi şansa bırakamadım çünkü 10 gün sonra annem yanıma gelecek telefon yollacaktim kırılır diye de korkuyorum bayram tatili olcak yarın acaba yavaş mi gider ki yolllamasam mi 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kargolara tatil yokki onlar hep çalışıyorlar
(841 puan) tarafından
Yarın şube tatile girecek bugün yollayım diyorim acaba yolda giden kargolar da çalışıyor mu ki tatil varsa diye tereddüt ettim
tarafından
Sen ver canim ama ucten once vermen gerekiyor yoksa kalir ucte kargo aracları yola çıkıyor
(841 puan) tarafından
1 de orda olcam vereyim hemen
tarafından
Ben cok kargo gönderdim canim ptt ile adam bana demisti abla saat ucten sonra gelen kargolar ertesi gune kalir dedi
(841 puan) tarafından
Tşk ederim canım
-Reklam-
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Ptt 4 günde ulaştırdığını ilk defa senden duydum valla. 1 ayda anca geliyor benim kargolar. O yüzden ptt kargoyla asla bişey almam
(2,444 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum canım valla. Istersen pttye sor bir
tarafından
Nasil bir ay kiz benim iki gunde geliyor hatta bir
Gunde teslim edildigi oldu
(841 puan) tarafından
1 de gitcem sorayım
(2,444 puan) tarafından
Yok valla en sonunda tövbe ettim artık. O zamanlar baya sorunluydu ama hatta haberlere çıkmıştı çalışanlarından baya şikayetçiydi herkes kargolar geç geliyor diye
tarafından
Benim eşimde e ticaret yapıyor gerçekten PTT çok sıkıntılı diyor kargoları hep kaybediyorlar ve 1 aydan sagi gelmiyor benim bir dilekçemi getireceklerdi nereyi aradiysam yok dedi böyle bir dilekçe bile veroilmemis dendi ama baktım muhtara gondermisler
0 oy
(2,469 puan) tarafından
Bayram sonuna kalır büyük ihtimalle
(841 puan) tarafından
20 sine kadar gitse yeterdi tereddüt ettim 1 de gidip sorayım bir
(2,469 puan) tarafından
Arayıp sorun isterseniz yorulmayın boş yere

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 164 göst.
10 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy