0 oy
123 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (44 puan) tarafından
Kızlar sütüm azaldı iyice süt gelmiyor diye sinirlenip ağlıyor oğlum keçi sütü vereyim mi 1 yaşında 

9 Cevaplar

0 oy
(309 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Verebilirsin tabi ama alerji yapıp yapmamasini 3 gün deneyip bakmanlazim canm sonr a devamlı verirsin insallah
(44 puan) tarafından
Canım sütü ısıtıp veriyor muyuz sadece içine bebe bisküvisi falan katmak gerekiyor mu
(309 puan) tarafından
Ewt ısıtıp ver midesini usutmesin bilmem sana kalmış bisey istersen katabilirsin tok tutması açısından
(309 puan) tarafından
Muzda çekip verebilirsin içine hem kilo yapar hem tok tutar hemde vitamini artar
(44 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
-Reklam-
0 oy
(2,452 puan) tarafından
Yariya su katıp verin çok faydalı keçi sütü
0 oy
(2,444 puan) tarafından
1 yaşındaysa verebilirsin ama az az ver ki alerjisi olup olmadığını anlarsın o şekilde. Mesela inek sütü bana oldum olalı gaz yapar fena şekilde
0 oy
tarafından
İnek sütü verebilirsin ki. Ben 10 aylıktan beri veriyorum. Eğer alerjisi varsa keçi sütü veriliyor
(44 puan) tarafından
Alerji geçmişimiz var o yüzden keçi sütü versem olur mu diye sormak istedim
0 oy
(6,204 puan) tarafından
1yasindan once hicbir sutu veremezsiniz ve keçi sutu kabiz yapar bebegi.Veriyorsaniz devam sutu kullanin
(44 puan) tarafından
Bebeğim 1 yaşında
0 oy
tarafından
Verebilirsin cnm
0 oy
tarafından
Yari yariya su katip verebilirsin canim sutlerin icinde en besinlisi o en alerjenide o dikakt et uc gun az az dene alerjisi yoksa ver
0 oy
(7,641 puan) tarafından
Keçi sütü de inek sütü de aynı. Onun yerine formül mama devam sütü kullanabilirsin
0 oy
(3,836 puan) tarafından
kizim alerjik bi bebek doktor da önerdi keçi sutunu biz asla süt iciremiyoruz kizima içse iyi olurdu. anne sutune en yakin süt diye duymuştum. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 87 göst.
31 Aralık 2023 Aile kategorisinde Aydagul (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 60 göst.
0 oy
14 cevap 231 göst.
0 oy
12 cevap 1,124 göst.
17 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu

377,941 soru