0 oy
490 göst.
Diğer kategorisinde (466 puan) tarafından
bızde Azerbaycanda yasak olan da 3saat ızın verıyordular.mesaj yazıb oyle cıkıyorduk . ona bıle şukur edıyorduk.şımdı şukurler olsun her şey yolunda hafıflemış durum. sızde durumlar nasıl?

33 Cevaplar

0 oy
tarafından
kayınvalidem yakın onlara gittik arada 
-Reklam-
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Bahçeye ıniyoruz sadece oğlumu oynatiyorm 
0 oy
tarafından
Valla canım biz hiç çıkmıyoruz eşim ise gidip geliyor market çoğunu getir uygulamasından söylüyoruz markete bile çok nadir gidiyoruz yani iki tane bebeğim var riske atmak istemiyorm o yüzden 
0 oy
tarafından
Markete falan çıkıyorum napiyim
0 oy
(1,157 puan) tarafından
Markete falan gidiyorum mecbur esim calisiyor ama yetisemiyor kendide markette calisiyor ama yol cok uzun oldugu icin o gelene kadar ihtiyacimi mecbur kendim almak zorundayim yasakta 3 kere uzak mesafeye gittim bi kendim asi olmak icin birde oglum hastalandi 2 kere onu hastaneye goturdum baskada cikmadim 
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Çocuğumu çıkarıyorum bahçeye biraz yürüyüş yapıyoruz parka gidiyoruz.
0 oy
(375 puan) tarafından
Markete bile gitmiyorum internetten alıyorum her şeyi. Balkonda oturup hava alıyoruz ailecek :) toprak aldık sukulentleri bir o saksıya bir buraya geçirip düzenliyoruz :)  oğlum da öyle izliyor yazık :) 
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Bacim orkid bile artik marketlere cikamazken biz nasil disari cikalim ahhahaah:woot::D

0 oy
(1,014 puan) tarafından
Hobi evimiz var yazlık orda kalıyoz bahcemiz olunca dışarı cıkmak zorunda kalkmıyoz. Eşimde markete gidip geliyor
0 oy
tarafından

Markete gidiyorum komşuya akrabaya gidiyorum.cikip gezebiliyorum.:D

0 oy
tarafından
dun aksam bi çıktık evin etrafını dolandık eşim fırından biseyler aldı geri geldik 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Hep evdeyim malesef

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 236 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Satigll (225 puan) tarafından soruldu

396,411 soru

11,857,753 cevap

35,955 kullanıcı

...