0 oy
449 göst.
Diğer kategorisinde (210 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 2 aylık prima ve prima premium cre kullnıyorum ikisinide denedim bebeğimin bacaklarında lastik izi oluyor 2 numarasını kullanıyorum bezi sıkı bağlamıyorum bağlayınca lastiklerinide düzeltiyorum sorun ne anlayamadım ne yapmalıyım 3 numarada büyük gelir 2 dar olmuyor birde premium care poposunda pamuk bırakıyor resmen şok oldum neredeyse en pahallı bez memnun olduğunuz bezler var mı böyle giderse değiştiricem gibi duruyor

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normalde tüm bebeklerde olur ama bu bebegin kgsi ne gore almiyomusun bezi 
(210 puan) tarafından
2 numaralar 4-8 kg arası oğlum 5,5 kg
tarafından
Ama normalde tüm bebeklerde olur canım bu zaten o lastik yeri pisik yapmadığı sürece sorun yok eğer çok fazlaysa bezi değiştir
-Reklam-
0 oy
(303 puan) tarafından
Sleepyden çok memnunum.
(210 puan) tarafından
Sleppy ğişik yaptı bizi :(
(303 puan) tarafından
Her bebeğin cildi farklı tabi.Market bezlerinden deneyin bi kere bim marketinki güzel.
0 oy
tarafından
Ben sleppy kullanıyorum hic dediginiz sikayetlerle karsilasmadim cok kaliteli ve türk malı bi bez tavsiye ederim
(210 puan) tarafından
Denedim ama pişik yaptı
tarafından
O zaman molfix de tavsiye ederim iki ay kadar da onu kullandim guzeldi
0 oy
tarafından
Aynı bezi kullanıyoruz o kdr para verip aldık kaliteli olsun diye alakası yokmuş pamuk bnim oğlumda da bırakıyor ve sızdırıyor bitsin bşr daha almicam 2 büyük kutu aldık birde bitsin hemen molfix e geçicem 
(210 puan) tarafından
Demek sürümünde hata var molfix deneyen arkadaşlarım pişik yaptı dedi inş sizde yapmaz bende bez arayışı içine girdim
0 oy
tarafından
Çok mu iz oluyor canım normal de olur ztn az 
(210 puan) tarafından
Baya canım birde kıp kırmızı oluyor :(
0 oy
(725 puan) tarafından

Bebeğim 1 aydır pişik şimdi molfix kullanıyoruz ama hala aynı ne sürdüysem geçmiyor :'(

(725 puan) tarafından
Onları da denedim. Yani bezini uzun süre de tutmuyorum en fazla iki saat yani bilemiyor
tarafından
Travazol krem sür canım sürekli ıslak kaldığı için geçmiyor olabilir mantar kaynaklı bir pişik olabilir travazol iyi geliyor
(725 puan) tarafından
Onu da denerim teşekkür ederim ❤️
tarafından
Rica ederim canım şifa olsun inşallah ❤
(725 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Iki bebeğimi de molfix le büyüttüm 3.yolda ona da molfix kullanirim
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Canbebe kullaniyorum gayet guzel baya bez denedim bnde. Lastik izi bizde de oluyor malesef
(210 puan) tarafından
Yenidoğan yoğunbakımda yatmıştık hastane bezi canbebeydi pişik yaptı sleppy ve canbebe bizde işe yaramadı:(
(1,567 puan) tarafından
Anladim canim . Valla bnde canbebe den memnun kaldim bitek goon la prima denemedim
0 oy
tarafından
Canım bence her bezde lastik izi olur bende prima premium çare 2 numrayı kullanıyorum bebeğim 6 kilo nerdeyse 3 aylık iki paket daha kullanıp 3 numaraya geçiçem illa 8 kilo yazıyo diye 8 kilo olmasını bekleme ama bizde pamuk bırakmıyo poposunda şaşırdım ben çok memnunum
0 oy
tarafından
bimin bezi canimm canbebe dahil hepsini kullandimm poposu kipkirmizi biminkine geciorumm ertesi gun hic bisey yok
0 oy
(11 puan) tarafından
Kesinlikle bimin bezi 4ay prima aldım bi dünya para verip pişman oldum bimin bezi Çok güzel 
0 oy
tarafından
Valla ben bim bezini aldım kullanıyorum çokta memnunum hiç bekledigim gibi değil mis çok güzel cıktı büyük kızımı molfixle buyuttum ama bilsem ona da bim bezi alırdım 

İlgili bir soru bulunamadı

379,328 soru

11,354,367 cevap

34,827 kullanıcı

...