0 oy
255 göst.
Aile kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar merhabalar eltimle 6 ay gibi bir süredir konuşmuyoruz eşlerimizin arasında ki bir problemden dolayı suçlu olan kendi eşi zaten neyse beni ve eşimi geçen gün takipten çıkmış ama biz hala takip ediyoruz kendisini bende sinirlenip kendisini çıkarıp ENGELLEDİM benim nomuda silmiş belli ama eşimin nosu kayıtlıydı foto görünüyordu eşimden nosunu da sildim.. Neyse bu elti aile apartmanında oturuyor kv ile altlı üstlü benim eşim aile apartmanında oturmak istemeyip daire aldı nişanlıyken borç ödüyoruz eltimler bunu çok kıskandı çünkü sezdim biz hala bişey sahibi olamadık gibi falan hep dillendirirdi kocası zaten iş batırmış yeni toparlıyor benim eşim kendi işinde gücünde insan iyi niyetli kayınvalidem bizede destek oldu onlara fazlası ile ama benim eşim kafasını kullandı onların gözü yüksekte neyse kayınvalidem iftara çağırdım foto koydum instaya o fotodan sonra beni ve eşimi çıkmış takipten ve aşırı sinir oldum siz olsanız ne yapardınız kayınvalideme gidince mutlaka yüz yüze gelicez 

6 Cevaplar

0 oy
(2,244 puan) tarafından
Yokmuş gibi davran merhaba merhaba
(228 puan) tarafından
Ona bile gerek yok cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mesafeli olur muhatap olmazdım
(228 puan) tarafından
Doğru öyle yapıcam
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Of ya bir an önce eltim olsun istiyorum burda hep sorun yaşanıyor eltiyle falan, bence aslında en iyi eltilerin anlaşması gerekiyo cunku ikisi de yabancı ve o aileye geliyolar, birbirlerini en çok eltilerin anlaması gerekir diye düşünüyorum, kaynıma sürekli hadi evlen ben elti istiyorum deyip duruyorum, acaba biz nasıl olcaz çok merak ediyorum :)))) 
(2,735 puan) tarafından
Santim santim kendimi gördüm bende istiyorumda burda gördükçe  soğuyorum  kizkardesim yok iyi anlaşmak  isterim haliyle  gezsek tozsak kahveler içsek  kardeş  gibi olsak ya
(228 puan) tarafından
Bende öyle sanırdım ama arada mutlaka bir şey oluyor hiç görmedim iyi olanı
(2,735 puan) tarafından
Kaynanamda oyle diyo sen iyisin ama o oyle dusuncekmi bakalim diyo ☺️
tarafından
Arada kıskançlık cekememzlik olunca olmuyor valla canım sen iyi olursun ama karşıdakinin  içi fesatsa çok zor
tarafından
canımm kuma kuma anlaşır elti eltiyle anlaşamazmış:D napacan eltiyi
0 oy
tarafından
Hiç umursama tam tersi keyfime bakarım. Yüz yüze gelince suratına gülümsemem yokmuş gibi davranırım.
(228 puan) tarafından
Umursamamak aynn en güzeli
tarafından
Kesinlikle umursama. Bırak kendi haline eğer senin onu umursadığı anlarsa kendisini bir halt sanar canim
(228 puan) tarafından
Doğru cnm
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Elti miiii oda neee de geççç eşinle mutluluğun tadını çıkar 
(228 puan) tarafından
Aynn cnm haklısın

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 464 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu
0 oy