0 oy
354 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Bayramdan sonra büyük ihtimalle istanbula teyzemlere gideceğiz biz ankarada yaşıyoruz. Teyzemle de kuzenim aynı sitede oturuyorlar teyzemlere gittiğimde kuzenim bize de gidelim filan diyecek ama hiç gitmek istemiyorum düğünüme de kınama da gelmedi tatile gitti bi tek nişanıma gelmişti eniştem önceden yer bile ayırtmış ailecek aylar önce belliydi düğün tarihim ve tatili sonradan planladılar çocuğu oldu aramadım abi kardeş gibi büyüdük bi de dedem hep bizi gezdirirdi dedemlerde kalırdık filan yani kısaca abim gibiydi ama çok çok kırıldım yani düğünden sonra bi tebrik için aradı dalga geçer gibi ben işten izin alıp gitmiştim bi de düğününe siz olsanız nasıl davranirsiniz gider miydiniz konusur muydunuz?

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yok abi kalsın derim. Buyur sen gel benim evime önce ben sana kırgınım açıkçası ne düğünüme geldin ne kınama derim 
-Reklam-
0 oy
(638 puan) tarafından
Valla konuşmam. Hele düğünüme gelmeyen kimseyle muhatap bile olmuyorum. Her fırsatta da dile getiririm. Hem kendi ailemden hem eşimin ailesinden, saçma sapan bahaneler, uyduruk sebeplerle gelmeyen kimseyle hiiiiç muhatap olmuyorum 
tarafından
Bahane edecek bir şey de yok bariz tatile gitmişler yani gidebilirler tabi ama aylar önceden belli bir şey iki gün sonra gitseler bir şey olmazdı ben de o düğünden sonra aradığından beri konuşmadım zaten uzağız ama teyzeme gidince mecbur gorcem konuşmak dahi istemiyorum gitmesem de oraya kadar gitmisken teyzeme gitmezsem de teyzemi yok saymış gibi olurum mesela eşimin teyzesi de istanbulda o ankara üzerinden geçip bize çaya bile uğramadı onlara da gitmicem gerçek yüzlerini göstermeye başladılar ama benim teyzemin bir suçu yok yardım için kınadan da önce geldi sağolsun
(638 puan) tarafından
Tabiki teyzene gideceksin, gördüğünde de merhaba dersin. Evine felan davet ederse yoğun olduğunuzu fırsatınız olursa gideceğinizi söylersin. Zaten anlayacaktır
0 oy
(305 puan) tarafından
Hic byle seyleri sorun etmem karsi tarafinda biseyi oldugunda ben gtmem odesiriz yani 
tarafından
Eşi doğum yaptı 2 ay önce ben de aramadım yüz yüze gelmek istemiyorum ama teyzeme gidince mecbur gelcem
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Kuzeninde bi erkek canim neticede onlar daha rahat oluolar ya o senin ona kirgin oldugunun farkinda bile degildr bence bosver konus 
tarafından
Beni yok saymak gibi bir şey yaptığı zaten gelsin her işime kossun değil olay 1 günlüğüne gelmek çokta zor değil 2 ay önce eşi doğum yaptı aramadım ben de o kadar severdim kuzenimi abim gibi görürdüm ama şu an tek bir sevgi kırıntısı bile yok gözümde enistemle teyzem baya kızmış yer ayirrtik kızın mutlu gününde son anda yaptığınıza bakın diye
(1,422 puan) tarafından
Haklisin canim ama uzgunum ki o senin ona deger verdigin kadr deger vermiomus demek ki sana sende hakettigi gibi davran o zmn
0 oy
tarafından
Banada kimse gelmedi kuzenim o gün hapise girmişti izinli gelmişti geri gitti ama ne karısı ne onların ailesi gelmedi arayıp sormadilar sonrada bahane buldular ay kusura bakma acildeydik şöyle oldu böyle oldu yalan dolan geçen karısı yazdı kuzenim izne gelcekmis size gelcez bebek dogdumu falan dedi gelin dedim oda kuzenimin hatrna yoksa evime almam onlari
tarafından
Benim öyle yapan bizzat kuzenim tabi kuzenimle birlikte karısı da gelmemiş oldu bahane edecek bir şeyleri de yok boy boy tatil fotolari attılar ama ben de ona göre davranirim artık
tarafından
Hakedene hakettiğini verceksin

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 155 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Esra Yagmur (1,070 puan) tarafından soruldu
+1 oy
69 cevap 3,030 göst.
3 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Papatyamm (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
25 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 252 göst.
19 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu

379,965 soru

11,374,380 cevap

34,857 kullanıcı

...