0 oy
157 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (476 puan) tarafından
Kızlar diyet kek önerileri tarifleri istiyorum, ara oğünlerde tüketmek için, bildiğiniz varsa yazabilir misiniz?

5 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından

Bende şuracıkta bekleyim:D

(476 puan) tarafından
Bekle canım :)
-Reklam-
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Tarif olarak tam ölçü veremem belki tutmaz ama normal un yerine tam buğday unu kullan, şekeri de 1 su bardağı değil de yarım su bardagi koy belki daha az. Üzüm, kayısı, ceviz, fındık ve bademle de tatlandirabilirsin. Ha sıvıyağ yerine de biraz tereyağı ekle bence
(476 puan) tarafından
Aklima geldi canım ama sekersiz olsa daha iyi olur sanki komple
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Bu kadının sayfasında var cnm denemedim ama hic

https://www.instagram.com/reel/CMIGnXGDMLo/?igshid=1fws6szgcp428
(476 puan) tarafından
Bakayım canım teşekkür ederim
0 oy
(18 puan) tarafından
Tahin seviyorsanız 2 yumurtayı 1 çay bardağı keçiboynuzu pekmezi ile çırpın içine 1 çay bardağı tahin dilediğiniz kadar ceviz 1 şu bardağı tam dolmayacak şekilde süt (2 parmak falan eksik) 1 paket kabartma tozu 1.5 su bardağı tam buğday unu küçük bir kek kalıbına koyun 180 derece fırında 40 dk falan pişiyor güzel oluyor tadı:)
(18 puan) tarafından
Yada 2 yumurtayı yine 1 çay bardağı hurma özü yada keçiboynuzu pekmezi ile çırpın içine yine ceviz biraz tarçın 1 bardak süt 4 yemek kaşığı zeytinyağı 2 tane rendelenmiş havuç 1 tane kabartma tozu ve aldığı kadar unu koyun karıştırın yine küçük bir kapta 180 derecede pişirin enfes oluyor:)
(476 puan) tarafından
Deniycem canım tahinli olanı teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından

image

muz yerine havuç da rendeleye bilirsin ben havuçlu yapıyorum bazen icine birazcık tarçın. Yumurtayla birlikte köpürene kadar çırpıyoruz geri kalan malzemeleri de ekleyip ideal bı tepsiye koyup firinaaaa :))
(476 puan) tarafından
Ben pek hindistan cevizi sevmiyorum onun yerine ne koyabilirim ki
tarafından
Hiç bir şey koyma ben de koymuyorum onu.
(476 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
tarafından
Ben teşekkür ederim :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 176 göst.
6 Mayıs 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 609 göst.
0 oy
7 cevap 402 göst.
12 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 317 göst.
3 Ocak 2020 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu

378,006 soru

11,314,261 cevap

34,753 kullanıcı

...