0 oy
309 göst.
Aile kategorisinde (13,202 puan) tarafından
Allahım ev sahibi paracı kiracısı gürültücü üç kuruş kira için herkese veriyor evini en son hacı hoca diye madde satıcısına verdi evi dedik dedik anlamadı birşekilde öğrenmiş. Şimdi de maşallah yeni kiracının etnik kökeni başka gireni çıkanı kapıda oturması bitmiyor çocuğu uyutmak için 4 kere çıktık kapıya sizin çocukta sorun var diyo yeminle çıldırdım. Yengesi yıllardır komşumuz kardeşimiz bildik asla ayırmaz koca mahalle onları. Sürekli gürültü ev sahibi de eski ev sahibimiz aldı Kendini gitti dağ evine birşey gördüğü yok. Çocuklar desen ağzında maske yok sokakta kaç çocuk belli değil. Kendi bebeği var üç aylık sen anlarsın diyorum yok. Eşim çıktı en son kavgaya valla. 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnsanin elinide belada koyarlar valla
(13,202 puan) tarafından
Kız iki dakikada çoğaldılar anlamadım zaten
-Reklam-
0 oy
(603 puan) tarafından
Atalar boşuna dememiş ev alma komşu al diye Allah kolaylıklar versin canım
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah canım ev arıyoruz inşallah en yakın zamanda buluruz ev
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Canım hiç bulaşmasın eşin Allah korusun mübarek gün kaza bela olur olan yine size olur. Bütün bina imza toplayın attırın daireden 
(3,730 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım bahsettiğin tarz insanların ne olduğunu anladım ama söylemek çok doğru olmaz sanırım burda. Bizim bi yakınımızn başına çok işler açtılar sürü gibiler bi anda 50 kişi oluyorlar adamı hastanelik ettiler 10 dk içinde
(13,202 puan) tarafından
Kız kimseyi etnik olarak ayırmam yengesi kardeşimiz gibi mahallede yıllardır. Sadece gürültüye kızdım hoş olmaz zaten özellikle demedim bi bakıyorsun anında toplanıyorlar. Ederler valla insanı 5 dk bile
(3,730 puan) tarafından
Aynen bende ayırmamak için söylemedim kuzum herkes aynı olmuyo çünkü her kesimden iyi insanlar da kötü insanlarda var. İnşallah kurtulursunuz bi an önce bacım
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah canım bizim de var iyimiz kötümüz kuzum. Hayırlısı ile hayırlı haber gelse bize de
(3,730 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Rabbim yardımcı olsun inşallah 
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah canım inşallah tez zamanda ev Buluruz biz de

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,127 göst.
21 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Külliyen yalan (344 puan) tarafından soruldu
0 oy