0 oy
54 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (32 puan) tarafından
Kızlar boğazım çok dolmuş kulağım dan dolayı evde ne yapa bilirim acaba küçük bebgimde var

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sirkelo su icebilirsin 1 cay bardagi ılık.suya 1 yemek kasigi elma sirkesi koy canm ic ne bogaz ne kulak acisi hicbisey kalmaz
(32 puan) tarafından
Sağol cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir bardak ılık suya bir yemek kaşığı sirke bir tatlı kaşığı bal az da limon damlat iç devamlı 
(32 puan) tarafından
Sağol ❤
0 oy
(32 puan) tarafından
Kızalar birde 1 ay olmadan sürekli boğazım doluyor neden oluyor acaba doktora gidiyorum antibiyotik içiyorum iylesiyorum  bir kaç gün geçiyor tekrar boğazım doluyor acaba kulağım tıkalı ondan mı 
0 oy
tarafından
Eğer balgam varsa asist al cnm cok iyi geliyo balgamı söktürür
0 oy
tarafından
Turşu ic taylot var eczanede satiliyo onu al
0 oy
(140 puan) tarafından
Canım parol kullan ilaç olarak bir de zencefelli bal yap C vitamini almaya çalış benim öyle geçti zar zor toparladım
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Sıcağa yakın suya bal limon karabiber zencefil toz koyup iç canım birde ıhlamur çayı gargarada yapabilirsen faydası olur inşallah
0 oy
(118,981 puan) tarafından
ilik sirleli su ic askim
0 oy
(3,635 puan) tarafından
Kekik çayı demleyip iç iyi geliyor bal sarımsak ve bı kaç damla limon karıştırıp yiyebilirsin elma sirkesi varsa gargara yapabilirsin ama kekiği dene hamile degilsen
0 oy
(392 puan) tarafından
Elma sirkesiyle gargara yap günde iki üç kez canım bir günde geçiyor 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 71 göst.
17 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
0 oy
4 cevap 43 göst.
23 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 113 göst.
24 Mart 2021 Diğer kategorisinde Ciceekbakan01 (176 puan) tarafından soruldu

377,145 soru

11,287,091 cevap

34,692 kullanıcı

...