0 oy
218 göst.
Aile kategorisinde (48 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Merhaba.Ben Azerbaycanliyim.2 yildir evliyim hic hamile kalmadim.Tsh yuksekligi ve tup  tikanikligi teşhisi konuldu.Bizim Azerbaycanda çilə kestirmek var.Cocugu olmayan bazi kadinlar cile kestirib hamile kaliyor.Turkiyede buna ne deniliyor ?Mesela bizde kadin evlendiginde ve ya dogum yaptiginda  onun ustune kimse gitmemeli 40 gun.Giderse kadin çileye duser diyorlar.Ben de bu ay çile kestirdim.Boyle yapib hamile kadin taniyormusunuz?Birde aci elma yagi(adacayi yagi)tupleri aciyormus.dogru mu?Normalde adetim  vaktinden once olurdu.Bugun adet olmam gerekirken olmadim.fakat akintim var su gibi.Hamile ola bilirmiyim.?Belim de agriyor ama karnim hic agrimiyor.birde karnimda ac gibi guruldama var

2 Cevaplar

0 oy
(3,669 puan) tarafından
Bel ağrısı adette olabilirsin bilmiyorum onu bekleyip görürsün ama kadınlara inanmıyorum söyledikleri batıl geliyor bana
(3,669 puan) tarafından
Rahim filmi çektin mi rahim filminde tüpler açılıyor diyorlar
İnşallah hamilesindir
(48 puan) tarafından
Rahimfilmi cektirdim.bir doktor acik soyledi.basqa doktor tikanik soyledi.bilemiyorum hangisi dogru.adacayi (acı elma yagi) aciyormus tupleri.dogru mu?
-Reklam-
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Hayır tohumu iç Eğer hamile degilsen iki adet arası Sabah akşam ne aç ne tok karnına iç. Aktarda satılıyor nettende araştır. Insallah hamilesin dır ihtiyacın kalmaz. Ama fsh i düzene sokuyor. Gerçi seninki tsh tiroid galiba o
(48 puan) tarafından
Hayit kapsulu icdim  ,aslan pencesi icdim,sogan suyu,ceviz suyu hicbir fayda gormedim.birde ben adetden once cok fazla gogus agrisi ve siskinlik yasiyorum.dokunamayacak kadar agirlasiyor.bu normal mi?yoksa prolaktinim mi cok?
(1,850 puan) tarafından
Oladarini Dr bilir Allah yardımcınız olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 78 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gizem121 (62 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 130 göst.
9 Haziran 2023 Aile kategorisinde Mrs. Boz (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 258 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,400 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 151 göst.
26 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hlal (237 puan) tarafından soruldu

382,515 soru

11,451,555 cevap

35,028 kullanıcı

...