0 oy
61 göst.
Diğer kategorisinde (402 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 6 aylık 5. 5 aylıkken biraz yoğur Meyve püresi fln az az vermeye başladım ama şimdi 6 ayını yeni geçti başka ne verebilirim emmiyor zaten mama yiyor birde sanki hemen acıkıyor 2 saat dolmadan neden ki

4 Cevaplar

0 oy
(6,919 puan) tarafından
Sütün yetmiyor olabilir çorba verebilirsin  sebze 
(402 puan) tarafından
Emmiyor zaten mama alıyor canım sebze püresi başlayacağım inş ama hangi sabzelet olur
(6,919 puan) tarafından
Havuç karnıbahar.  Ispanak gibi ben tarhanayla başlamıştım
-Reklam-
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Sebze pureleri verebilirsin mevsim sebzelerini seç mesela havuç patates kabak sonra çorba verebilirsin tarhana yoğurt tavuk çorbası gibi 
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Aylara gore yiyecekler var 6.ay da havuc,pirasa,karnabahar,kabak,balkabagi,avokado,yumurta sarisinin 4/1,tereyagi,muz,yogurt,elma,tatli patates vs gibi yiyecekler verebilirsiniz.3gun kuraliyla vermeniz gerekiyor alerjisi olup,olmadigini bilmek icin ve yiyecekleri kariştirip vermeyin hepsinin tadina baksin
0 oy
(249 puan) tarafından
Ya benimde sutum var kizim 9 aylik olcak emzirdim  simdiye kadar iste az az yemekte yiyo kisaca hersey yiyo ben mama versem sutumun tadini unuturmu acaba ya mesela isim oluyo biyere gidicem hemen gelmek zorunda kalıyorum bide istanbul gibi yerde zor oluyo napcam bilmiyorum 
(755 puan) tarafından
9 aylık olmuş maşaAllah bence hiç mamaya başlama bı yere gideceğinde sevdiği çorba dan yiyecekler hazırla bakan kişi onlarla doyursun karnını
(249 puan) tarafından
Ayyy tatile gitmeyi dusunuyoduk esimle bide icimi rahatlattin kuzum ya valla dogru diyosun
(755 puan) tarafından
Uzun süreli gideceksen sütünu sağıp dondurabilirsin ek gıda ile ara ara bebeğe süt verebilir bakan kişi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 70 göst.
7 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Prenseees Annesi (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
6 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Lokumcum (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 66 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde Umutlu1 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Lasyamm 21- (158 puan) tarafından soruldu

377,094 soru

11,284,852 cevap

34,689 kullanıcı