0 oy
364 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (4 puan) tarafından
Kızımın 1 yaş doğum günü için pastasını kendim yapacağım ama internette istedigim gibi bişey bulamadim. Rafine şeker kullanmak istemiyorum. Pandispanyayı sekersiz hallederim ama kremasını ya da muhallebisini nasıl yapabilirim. Fikir verebilecek varsa sevinirim

3 Cevaplar

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Cikolatayla tatlandiracaksin muhallebiyi
(4 puan) tarafından
Pastayi kizım da yiyecek. O yüzden çikolata türü şeyler kullanmak istemiyorum . Meyve olabilir ama daha önce denemedim, kötü olursa diye kararsız kaldım
(5,491 puan) tarafından
Kadın rafine şeker istemiyo ki
(6,203 puan) tarafından
Şoyle soyliyeyim tatsiz oluyor bi tat almiyorsun yine de senin kararin.Muhallebinin ve kekin sekersiz halini yedigini dusun ayni tadi veriyor
(561 puan) tarafından
Canim katki maddeli şeyler kullanmak istemiyorsun anliyorum ama cok tatsiz tuzsuz olur kuru ekmek gibi pandispanya ayni misir ekmegine döner valla
(4 puan) tarafından
Pandispanyanın içine elma püresiyle hurma koymayı düsünüyorum ama daha önce de hiç denemedim. Ortaya ne çıkacak hiç fikrim yok :) şimdiye kadar her şeyine dikkat ettim  1 günde bi pasta diye de bozulmasını istemiyorum, buraya danışayım dedim o yüzden
-Reklam-
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Pudra şekeri, çikolata kullanabilirsin 
(5,491 puan) tarafından
Kadın rafine şekersiz olsun diyo
(4 puan) tarafından
Kızım kendisi de yiyecek, kendi pastasından tatsın istiyorum.
(4 puan) tarafından
Teşekkürler elif hanım :)
(1,690 puan) tarafından
Şeker ilavesiz çikolata kullanırsa rafine şeker kullanmamış olur :)
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Instagram kullanıyosan mutfakta Yusuf var sayfası çok teşekkür böyle rafine şekersiz sağlıklı şeyler yapıyor bi de bu var kızım içim kaydetmiştim https://www.instagram.com/p/CI305pfgprC/?igshid=ijuxc5fdupia
(4 puan) tarafından
Evet tan istediğim gibi yapmış. Çok teşekkür edeyim burdan fikir alırım
(5,491 puan) tarafından
Rica ederim afiyet olsun, güzel yaşları olsun prensesin
(4 puan) tarafından
Çok tesekkür ederim. Tüm bebeklerimizin güzel yaşları olur inşallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 85 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 0852 (742 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 87 göst.
0 oy
2 cevap 148 göst.
7 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyalar (1,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
31 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu

378,035 soru

11,314,804 cevap

34,755 kullanıcı

...