0 oy
332 göst.
Aile kategorisinde (80 puan) tarafından

Resmen artik hic birsey yapamiyorum kafam allak bullak annemlere girsem dagitsam kafami yasak var gidemem yakinimdada kimsem yok evde tikili kaldim ailevi konulardan ne yapcagimi bilmiyorum esim iyi allahtan anlayis gosteriyor bana ama bir yerlere gidip kafami dagitasim var oda olmadigi icin buraya yazim dedim:(

5 Cevaplar

0 oy
(7,098 puan) tarafından
Inan şuan herkes aynı durumda kuzum su illet virus bi biteydi de herkes rahat bir nefes alaydi ya
(80 puan) tarafından
Hic sorma dunden beri bulanimdayim 2 uasinda kizim 7 aylik oglum ve ustu ustune birde 2 aylik hamileyim ve sinirimi bozan durumlar of poff
-Reklam-
0 oy
(1,946 puan) tarafından
En azından anlayışlı bir eşin var canim bazılarında oda yok şükret:) Su virüs en kısa zamanda gitse bitmeden herkes rahatlicak vallahi bende öyleyim kafamı duvarlara vuruyorum :)
(80 puan) tarafından
Sukrediyorum da iste konuscak birileri ariyorum
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Eşimin akrabaları ile aynı şehirdeyim mesafe uzak. Bildiğim bir şehirdeyim önceden dolu arkadaşım vardı evlenince bi tane bırakmadım. Kendi akran arkadaşlarım hepsi İzmit'te. Koskoca ankarada bi eşim yani bana destek ben naaaaapaayım bacııııım... Kafayı yiyorum bildiğin gibi degil.
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bu ülkede senin le aynı durumda olan milyon tane insan var pandemi döneminde yalnız degilsin 
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Ahh canım valla bende diyorum bu yasaklar bitsede annemi görsem babamı görsem evde tıkalı kaldık  :(
(80 puan) tarafından
Aynn vallah ya

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 240 göst.
25 Şubat 2022 Aile kategorisinde Trbznlugln (1,981 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 699 göst.
15 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 340 göst.
3 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu