0 oy
195 göst.
Diğer kategorisinde (601 puan) tarafından
Yaa biz esimle kavgaliyiz 3 hafta olucak hala konusmuyoruz. Bu gece ruyamda esim beni biriyle aldatiyordu hic gozu bile oglunu gormuyordu bosanmaya karar veriyorduk ama esim sanki boyle buyulenmis gibiydo acayip etkilendim ruyadan. Acaba ramazan da bu bana bi isaret mi ki ?

8 Cevaplar

0 oy
(3,548 puan) tarafından
3 hafta küs kalıcak ne yaşadınız bacım aynı evin içinde nasıl duruyorsunuz 

Bence artık senin bir adım atman gerekli galiba aranızdaki mevzuyu bilemem ama büyük birşey değilse daha fazla uzatma bence
(601 puan) tarafından
Birbirimize yokmus gibi davranoyoruz inan bende kus kalmayi hoc sevmiyorum esimle ama bazi seyleri anlasin diye bekliyorum ama haksizda olsa barismak icin adim atmiyor
-Reklam-
0 oy
(3,839 puan) tarafından
Tam ben yazacaktim sen sona eklemissin. Bir muslumanin musluman kardesine 3 gunden fazla küs  kalmasi haramken sen eşinden  bahsediyorsun.  Hani konu coook coook büyüktür  anlarim ama uzun bir süre  3 hafta... bence son verin konuşarak.  
(601 puan) tarafından
Normalde esimle küs kalmayi sevmiyorum zaten haksiz o olsada hep barosmak isteyen ben oluyorum. Ama bu sefer biraz degisik bu son lavgamizda oglum onun yuzunden aglama krizine girdi onu oyle gormek beni mahvetti ayrica tam barisayim diyorum sonra ogluma bagiriyor ya onu gormezden geliyor ya da yanindan kovuyor bu sefer diyorum boyle bi adam icin mi adim atacaksim deyip vazgeciyorum boyle boyle 3 hafta oldu o da hic barismaya yeltenmedi
0 oy
(2,165 puan) tarafından

Rüya sadece canm çok takilma.. ama eşinle 3 haftadir küs olman iyi değil bana biraz uzun geldi.. bende rüya görüyorum çoğu zaman aldatmalar ihanetler neler neler :) ama rüya olduğu için çokta takılmıyorm canm arada oluyo öyle bazen belki küssünüz ya Bilinç altıyla alakalıdir yada bazen izlediğimiz dizilerde etki ediyor, zaten Tv'de de hiç normal dizi yok hep aldatma ihanet vs ama eşinle barışmayi dene canm fazla uzatmak da iyi değil araya daha da soğukluk girer 

(601 puan) tarafından
Evet uzun ve ilk defa bi kadar kus kaldik bu benimde hosuma gitmiyor özledim onu ama ogluma yasattigini dusununce deli oluyorum ve ustune hala cocuga ilgisiz sevgisiz davranislarini gordukce barisma fikrimden vazgeciyorum sonra kendime kiziyorum boyle bi adamimi ozluleyip barismak istoyorsun diyorum kendime
(2,165 puan) tarafından
Yani Evladınız var onun için bile olsa küs kalmayın konu nedir eşin ne yaptı bilmiyorum ama insan azda olsa hisseder eşin barışmak ister mi nasıl davranışı şuan sana karşı ona göre sende adım atarsın emin ol oda bu durumdan rahatsızdir
0 oy
(123 puan) tarafından
3 hafta nasıl küs durdun yani.Herneyse bir müslüman arkadaşıyla vesaire küstüğünde bile en fazla 3 gün küs kalabilir.Barismak gerekir ki sen eşinle bide 3 hafta küsmüşsün.
(601 puan) tarafından
Biraz inada bindi cunki her tartismada haksiz o olsada barismak isteyen ben oluyoruk bu sefer yine o haksiz oglum onun yuzunden aglama krizine girdi bu son kavgda ogluma bunu yasattigi ivin bu sefer ben adim atmiycam dedim ve goruldugu gibi haksizda olsa o hic adim atmadi
(123 puan) tarafından
Erkeklerin çoğunluğu böyle yaptıkları hiç bir şeyi kabul etmezler.Bazen uğraşıyorum küs kalabilmek için ama ben hiç küs kalamam.Ama ben senin gibi 3 hafta küs kalsam o bana 1 ay küs kalır.Evlilikte inat iyi bir şey değil.He he de geç yoksa insan kendini uzuyor küs durunca olan bize oluyor onların umru değil
(601 puan) tarafından
Tam barisayim diyorum sonra ogluma bagiriyor ya da onu gormezden geliyor bu sefee diyorum kendi kendime bu adamla mi barisacaksin yine sen mi adim atacaksin diyorum vaZgeciyorum bu 3 haftada kac kere bi sekilde yeltenip vazgectim
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Bazi erkekler oyle, hatasini anlayıp ozur dilemesini beklersn ama o hicbsy olmamis gibi davranmaya devam eder
0 oy
(859 puan) tarafından
Bizde bu ara eşimle çok soğuğuz birbirimize ama biz küsmemeye çalışıyoruz agahs bazen o kadar gıcığıma gidiyoki öldüresim geliyo
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Erkekler adım atmayı beceremiyor bayramda git onunla bayramlas barısın aynı evin ıcınde okdar kus kalmayın araya daha cok sogukluk girer seytan girer bayram vesile olsun opun barısın :) 
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Canım 3 hafta küs kalacak kadar ne oldu kan davalısı gibi 1 adım at bence çok fazla bir küslük bu yatağa da küs giriyorsanız olmaz yani efendimizin dediği bir şey var yatağa küs girmeyin eşinizle bir birinize sırtınızı bile dönmeden uyuyun şeytan aranızda çok dolanır bir adım at aldatma dayak vs sorun yok ise bence çözülemicek hiç birşey yoktur ben eşimle asla o kadar küs kalamam evet biraz küserim ama o gelir konuluruz yine sadece biraz kalbim kırık olur habire laf soka soka içimi rahatlatırım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 106 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Zoli (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 140 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Asenaumay (1,760 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 117 göst.