0 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşim her sene bayramda hem kız kardeşime hemde görümceme (ikiside bekar ve 21 yasinda) bayram harçlığı veriyor kız kardeşim çalışıyor görümce tek kız kendi anası babası vermez iki kaynım var onlarda vermez benim eşimden sürekli para istiyor biz evlenene kadar bütün herşeyini eşim karşılamış bir tane oğlum var bir kere olsun yeğenim diye arayıp sormaz babası görevde aylardır tek bakıyorum götürmüyormda ayrım yaptıkları için neyse doğum gününde diğerlerine daha kaliteli şeyler alıp oğluma iğrenç ötesi giydirmecegim bişey almışlar benimde zoruma gitti eşimde telefonda konuşurken para istemiş harçlık göndericm diyince bende hayır göndermeyeceksn dedm bugün sormayi unuttum yoksa baya baya tartışma çıkarıcm

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Boşver degmez uzulmeye
tarafından
İnat ettim vermiycek verdiyse burnundan getircem
Senin eşin veriyor mu hic
tarafından
O bnm esim milyar lari veriyor canm keşke harçlık olsa
tarafından
Ben verdirmem istemesi bile sinirimi bozdu verdiyse burnundan fitil fitil getircem
tarafından
Bn de verdirtmiyorjm ama eşimde bitiyor burnun dan da getiriyorum ama anlamıyor esim senin de eşin de biter bu olay
tarafından
Tabi cnm öyle ama eşim bayramlarda çocuklara verir ama görümcem uyanık benim kocamdan istiyor diğerleri cimri pinti vermiyorlar benim ki neden veriyor öbürleri baston eşeği geberiyolar beş kuruş vericez diye
-Reklam-
0 oy
(775 puan) tarafından
Canım. Bunlarda utanma denen bisi yok. 1 görümcem var memlekette yasiyo 2 çocuğu var her tatile giderken abi oğlan uçak. İstiyo bisiklet istiyo. Kız bebek. İstiyo. Akıllı saat istiyo hiç utanamdna söyler bizim. Keriz de alır dayı alır ama hep. Aynı şimdi ıkizlerim oldu gelirken uyduruktam Bi kıyafet almış gelmiş onlara yuz verdikçe astar isterler kocanı frenle izin verme canım o parada senin ve çocuğun da rızkı hakkı var
tarafından
Benim ki evlenince aynı öyle olur eminim benim bile sinirim bozuldu bizim denge sizler böyle sa.f niye istemesinler ki
0 oy
tarafından
Ne bu ya21 yaşına gelmiş .Çocuk mu harçlık istiyor.Koca kız eli ekmek tutacak yasta.Hem de evli çocuklu insandan para istenmez bu zamanda.
tarafından
Ayy sorma ya virüsten korkuyormus o yüzden çalışmıyor 60 yaşında anası çalıştı şimdi iş arıyor onda gram utanma yok
tarafından
Herkes korkuyor o zaman kimse çalışmasın.Rahata alışmış ondan.
tarafından
Öyle ztn milleti yiyor
tarafından
Evlenmesi lazım kız onun artık:D:D
0 oy
(48,731 puan) tarafından
esinin verecegini bildigi icin somurmeye alismis kardesidir illa verirde insanda bebeğini sevsin ister yani tepkin normal
tarafından
Heh dimi bende buna deli oluyorum eşimi evlenene kadar yediler şimdi yine istiyor yüzsüz paragöz
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Ben anlamıyorum yeminle. Ben üniversite Lise okurken 1 ₺ almazdım abiledimden 3 abim vardı, ki onlar bekardı çok paraları vardı biz memleketidik onlar istanbul idi. Ben asla almazdım, Elime zorla tutuşturdular geri cebe koyardım ihtiyaçm yok diye. Evlendiler evlerine giderken bile çekinirdim gidemezdim, üniversite paraamı babamdan başka kimseden almazdım, kendim son sene çalıştım harçlığımı çıkardım,,, insanlar da ne ar ne edep var,. Evli barklı Adam he harçlığı ,sülük gibi yapışmış yaaa vala izin verme yılda 1 harçlık veriyorsa neyse de,
tarafından
Ya görsen o kadar cimriler ki sana ne desem az gelir diğerleri asla bir lira vermez benim saf kocamdan istiyor
(1,016 puan) tarafından
Tövbe yaa yüzsüzlük gururusuzluk başka birşay değil
0 oy
tarafından
Ben o duruma el koydum coktan 4yil once 
tarafından
Benim ki iki tarafada veriyor adettir harçlık diye.
Ama böyle yapınca kendimi saf gibi hissediyorum sinirlendim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 235 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 169 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Elifgaye (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 46 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,097 puan) tarafından soruldu
+6 oy