0 oy
400 göst.
Aile kategorisinde (2,350 puan) tarafından
Bıktım artk herseyinden seviyorum yalan yok ama çok değişti herşey ben yorgunum bedenim ruhum yorgun günlerdir kus kus duruyorduk akşam kızı uyuyunca gel konuşalım dedi ne kadar yok desemde konustuda konuştu şöyle böyle seninde hatan var falan tama ben sinirliyim ama o nün yaptikalri yüzünden biz çocuk doğduktan sonra böyle olduk çocuktan önce liseli sevgililer gibiydik. Çok gzldi o zmnlar neyse konuştuk akşam ben sizi sevdiğim kadar kimseyi sevmiyorum değer vermiyorum ben size kıyamam falan bende dedim atarım sizi diyordun noldu yemin ederim sinirle dayanamadım öyle çıktı ağzımdan ben sanada kızımıza da kıyamam diyor ee dedim kaç gudnur ağrıdan duramiyorudum umursadinmi yeminle içim içimi yedi ama korktum kızaran diye yanasamadm hastaneye götürmek için diyor deseydi gitmezdim zaten onunla sinirlydm hastanede o yarayı keserler sen dayanamazsn falan dedi çünkü onunda elinde vardı gitti kestiler üç ay çekti zor iylesti parmağının ucunu kaybetti en son o yüzden korktm diyor neyse yaram iyileşti ama akşam üstü gidicem hastaneye kan vericem neyse çıkan bu illet şimdi affet diyor ben affedemem asla dedim seviye var aramızda mesafe var muhttab olmuyirum gözleri dolu dolu bakıyor hiç umrumda dil tavrın net devam ederse gideceğimi soyledm korkuyor gdierim diye dakka başı arıyor giderim diye 

3 Cevaplar

0 oy
(392 puan) tarafından
Canım sen acı çekerken gelip bunları söyleseydi bir anlamı olurdu yaran hafifleyince bunları söylemiş olması içini soğuttumu bilmem bence tavrını değiştirme birazda o strese girip üzülsün günlerce sana ettiği gibi sen de ona et halini anlasın bence affetme yani
(392 puan) tarafından
Bu açıklamayı o acıyı çekerken yapsaydı arkadaşta kendi kendine bu kadar üzülüp kendini değersiz hissetmezdi demek istedim ben de canım iş işten geçtikten sonra yapılan açıklamanın kıymeti kalmıyor
(2,350 puan) tarafından
Başak aynen öyle canım
(392 puan) tarafından
İçinde kalan seni üzdüğü ne varsa yaptır canım kıymetini anlasın canını da sıkma hiç ❤️
(2,350 puan) tarafından
Sağol canım benim
tarafından
Anladım cnm hakkınızda hayırlısı
-Reklam-
0 oy
(878 puan) tarafından
Yusuf Yusuf ederler işte boyle hiç yılma sen inşallah benimki de adam olur 
(2,350 puan) tarafından
Kesinlikle tavrın net itten pisman
0 oy
tarafından
O laflar sinirliyken çıkabiliyor sende biraz alttan al canım eskisi gibi olmayı deneyin. Son sans eğer bu hareketlerine devam edersen kesinlikle bu sefer biter diye korkut.ama artık küslük devam etmesin bence
(2,350 puan) tarafından
Canım hep böyle oldu affettim konuştuk yine yaptı şuan Yusuf Yusuf iyi oluyor burnu surtsun bizim iyiligmiz için böyle yapiyorum
tarafından
Anlıyorum canım ama daha sonra daha kötü olabilir.Allah herkesin evine huzur versin.
(2,350 puan) tarafından
Amin canım kendisi kaybeder

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 735 göst.

382,558 soru

11,453,599 cevap

35,030 kullanıcı

...