0 oy
388 göst.
Diğer kategorisinde (3,529 puan) tarafından

1ayet-el kürsi 

35 Besmele 

Euzu bi kelimâtillâhi’t-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammetin.”   1 kez okunacak 

(Anlamı)

Allah sizi şeytanların zehirli mahlukların ve nazarı değen gözlerin şerrinden  eksiksiz kelamın yüzü suyu hürmetine korusun 

Allâhümme bi-hurmeti ıysâ ve bi-hürmeti Mûsâ ve bi-hürmeti İbrâhime’l-Halîli necci haaze’l-veledi min şerri mâ-raê fi’l-menâmi bi-rahmetike yâ Erhame’r-râhımîn.” 7 kez okunacak

(Anlamı)

Allahım Hz.Isa hürmetine Hz.Musa hürmetine Halilin Hz. İbrahim hürmetine şu çocuğu rüyada görmüş olduğu şeyin şerrinden kurtar ey rahmet edenlerin en merhametlisi Rabbim. 

Anlamlarınıda soranlar olmuş okunabilecek tarzda yazmaya çalıştım herkes okuyup kalp bırakırsa anlamış oluruz kimlerin okuduğunu şifa, nazarsız ve bol bol huzurlu uyku olsun minnoşlarımıza arkadaşlar her akşam bu postu kopyalayıp açabilirsiniz ☺ 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bütün bebişlere hayırlı geceler, minnoş minnoş uyuyup sabah ışık saçan gözleriyle uyanıp şu karanlık dünyaya güneş gibi doğup ömrümüzü aydınlatsınlar inşaallah❤️❤️❤️ teşekkür ederiz ecem lina'm... 
(3,529 puan) tarafından
Amin kuzum amin Allahım esirgesin tüm evlatlarımızı görünen görünmeyen bütün kazalardan korusun bize bağışlasın Rabbim ❤☺️
tarafından
Amiiin ecmain.. ❤️
tarafından
Bu post günün en çok yorum alan postu olmalı hergün aslında, çok şaşırıyorum. Neden bu kadar az. Okuyupta yazmayanlar çok var diye düşünmek istiyorum ama okuyanlar okudum yazsa daha iyi olmaz mı ki bilemedim.. :/
(3,529 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum canım gönderiye bakıp çıkmak yerine bakıyorsun oku belki okuyorlardır ama burayaa en azından kalp bırakın anlayalım boş iş peşinde koşmuyoruz burda evlatlarımız için uğraşıyoruz
-Reklam-
+1 oy
(15,635 puan) tarafından
Okudum Rabbim rahatlık huzur sağlık versin bebeklere 
(3,529 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım şifa olsun❤
+1 oy
(5,311 puan) tarafından
Okudum kuzum şifa olsun evlatlarımıza
(3,529 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum inşallah❤
+1 oy
(185 puan) tarafından
Okudum cnm rabbim guzel meleklerimizi nazardan kotu gozlerden korusunn
(3,529 puan) tarafından
Allah razı olsun tatlım amin inşallah ❤
+1 oy
(6,721 puan) tarafından
Okudum canım Alllah im kabul eder inşallah ❤❤
(3,529 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inşallah❤
(6,721 puan) tarafından
Sendende ALLAH razı olsun canım ❣❣
(3,529 puan) tarafından
Amin tatlım amin ❤
+1 oy
(29 puan) tarafından
Okudum canim allahim kabul etsin inssallah (tatlim birde senden ricam olacak bu duayi hergun paylastigin icin sagol allah razi ol yalniz bir ricada bulunacam bu saatlerde paylaşirsan sevinirim.
(3,529 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum şifa olsun meleklerimize saat 9 da artık paylaşmış olacağım Allahın izniyle hep bir ağızdan duamızı eder yatırırız minnoşları dualar ile inşaallah Rabbim huzurlu rahat uyku nasip eder ❤
(29 puan) tarafından
Amin amin inşallah canim ❤❤
+1 oy
(2,201 puan) tarafından
Bende simdi okudum uyumak uzere olan yavrulariniza rabbim kabul etsin ♥️
(3,529 puan) tarafından
Amin canım seninkide karnında alışsın üzmesin anneyi ❤
(2,201 puan) tarafından
Bnde öyle umut ediyom :)))
(3,529 puan) tarafından
İnşaallah canım=)
+1 oy
(471 puan) tarafından
❤okudum mışıl mışıl uyurlar inşallah 
(3,529 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inşaallah ❤
0 oy
(1,635 puan) tarafından

Bizim uyku saatimiz gelmedi teyzesi sıpa 3 ten önce katiyen uyumaz :D

(3,529 puan) tarafından
Kaç aylık canım kuzu sen yine de oku gün içinde faydası olur mutlaka☺️
(1,635 puan) tarafından
4 ay 7günlük canım. Bizim tosbik arsız  :)))) devamlı okuyorum zaten sağol böyle paylaşım yaptığın için ♡

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 629 göst.
20 Ağustos 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 360 göst.
24 Temmuz 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alinisa (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 351 göst.
15 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 452 göst.

378,846 soru

11,339,624 cevap

34,804 kullanıcı

...