0 oy
875 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

KIZLAR YAPMASI 5 DAKKA ÇOK PRATİK SOĞUK SOĞUK COKK İYİ GİDİYO BİRDE 

image

11 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Ellerine sağlık tarifinide verirmisin kuzum
tarafından
Tabiki 2 paket PETİBÖR BİSKÜVİ 2 YEMEK KAŞIĞI KAKAO 1 SU BARDAĞI SÜT YARIM SU BARDAĞI ŞEKER  MARGARİN SADECE YARIM ÇAY BARDAĞI SEN GÖZ KARARI KOY İSTERSEN BEN MARGARINI ORTADAN BOLUYORUM ONUN YARISINI DAHA KESİYORUM ÇOK OLMASIN DİYE ŞİMDI

BİSKÜVİLERİ AYRI BIR DERİN KAPDA ÇOK FAZLA MİNİK OLMAYACAK ŞEKİLDE PARCALARA AYIR HEPSİNİ KIR MARGARİNİ ISIT BI KAPTA KAYNAMASINA GEREK YOK ERİYİNCE İCİNE KAKAOYU SÜTÜ ŞEKERİ EKLE BU ARADA SÜT ILIK OLCAK HEPSİNİ ÇIRPICI İLE KARIŞTIR BİSKÜVİLERİN ÜZERİNE DÖK ELINLE YADA KAŞIKLA ÇOK PARCALAMADAN KARISTIR MALZEMELER BİRBİRİNE GEÇSİN YETERLİ STREÇİN İÇİNE DÖK SONRA İSTEDİĞİN ŞEKLİ VEREBİLİRSIN EGER SITREÇ YOKSA AĞZI KAPAKLI GENİŞ KABADA OLUR HİÇ FARKETMEZ YAY SONRA BUZLUĞA KOY 15 DK FALAN BEKLE YANİ HEPSİNİ YİYİP BİTİRENE  KADAR DOLAPTAN ÇIKARMA O SOĞUK YENİLİYOR
-Reklam-
0 oy
(15,595 puan) tarafından

Afiyet olsun yapan var yapamayan  var yaniiii :D

tarafından
Hihhh kiyamam gel ben sana yaparım hemde ne kadar istersen
(15,595 puan) tarafından
:D bebek olunca yapmak istesede yapamıyor insan
tarafından
Yakın olsan hemencecik getirirdim çok kolay aslında balım 5 dk nı almazda işde bebek olunca çok zor oluyo
(15,595 puan) tarafından
Adı ne bunun sonra yaparim
tarafından
MOZAİK PASTA OLARAK GEÇİYO TARİFİNİ ALTTAKİ YORUMDA ATTIM KIZ COK PRATİK MİSAFİR FALAN GELSE Bİ SİGARA BÖREĞİ Bİ BUNDAN MİS HEM BUZLUKDAN CİKARMADIĞIN SÜRECE BOZULMA DERDİDE YOK YAP AT KALSIN CANIN İSTEYİNCE ÇIKAR YE YADA GELENLERE IKRAM ETT
0 oy
tarafından
Başlıkta yazmışsın zaten kız:)aşeren öylede aşerir
tarafından
Niye kız geç döllenme mi oldu ki
(2,351 puan) tarafından
Bilmiom ki  kanda bile cikmadi cocuk en son 6 hafta 3 gunlukken cikti ben sok olmustum oturup aglamistm ben anne olmk istemiorm ki die :))) smdide safak sayioruz :))
tarafından
Ay yok bizimki isteyerek oldu çok şükür hemen ilk denemenizde oldu
(2,351 puan) tarafından
Bn daha yeni evliydm iste  4 5 yil dusunmuordm calismayi dusunuyordm kismet :))
tarafından
Aynen kız bari ikinci ye dikkatli ol kaza olmasın  neyle korunuyodun kız prezervatif mi
0 oy
(6,714 puan) tarafından
Oohh mis gibi olmuş çok lezzetli görünüyor canım ellerine sağlık afiyet olsun ☺☺❤
tarafından
Teşekür ederim tatlim gel birlikde olsun cayda var yanında
(6,714 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim yemiş kadar oldum ☺❤
0 oy
(1,887 puan) tarafından

Afiyet olsun canım benim ne güzel yapmışsın kız tarif alalım lütfen:D

tarafından
Al balım cok kolay  
Tabiki 2 paket PETİBÖR BİSKÜVİ 2 YEMEK KAŞIĞI KAKAO 1 SU BARDAĞI SÜT YARIM SU BARDAĞI ŞEKER  MARGARİN SADECE YARIM ÇAY BARDAĞI SEN GÖZ KARARI KOY İSTERSEN BEN MARGARINI ORTADAN BOLUYORUM ONUN YARISINI DAHA KESİYORUM ÇOK OLMASIN DİYE ŞİMDI

BİSKÜVİLERİ AYRI BIR DERİN KAPDA ÇOK FAZLA MİNİK OLMAYACAK ŞEKİLDE PARCALARA AYIR HEPSİNİ KIR MARGARİNİ ISIT BI KAPTA KAYNAMASINA GEREK YOK ERİYİNCE İCİNE KAKAOYU SÜTÜ ŞEKERİ EKLE BU ARADA SÜT ILIK OLCAK HEPSİNİ ÇIRPICI İLE KARIŞTIR BİSKÜVİLERİN ÜZERİNE DÖK ELINLE YADA KAŞIKLA ÇOK PARCALAMADAN KARISTIR MALZEMELER BİRBİRİNE GEÇSİN YETERLİ STREÇİN İÇİNE DÖK SONRA İSTEDİĞİN ŞEKLİ VEREBİLİRSIN EGER SITREÇ YOKSA AĞZI KAPAKLI GENİŞ KABADA OLUR HİÇ FARKETMEZ YAY SONRA BUZLUĞA KOY 15 DK FALAN BEKLE YANİ HEPSİNİ YİYİP BİTİRENE  KADAR DOLAPTAN ÇIKARMA O SOĞUK YENİLİYOR
(1,887 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim balım yarın yapcam kesin çok severim bu tür tatlıları ☺♥♥♥♥
tarafından
BİRDE HANI BOZULMA DERDİN DE YOK MESELA YAP AT KAÇ PARÇA İSTERSEN KOY DURSUN İSTEDİĞİN ZAMAN ÇIKAR YE ÇAYIN KAHVENİN YANINDA GELENLEREDE İKRAM EDERSİN İSTEĞİN KADAR YAP KOY ÜSTELİK SADECE BANA 7 TL KADAR FİYATA GELDİ ALSAM ZATEN TANESİ 4 TL MİŞ PASTANEYE SORDUMDA BENDE ÖĞRENDİM YAPTIM COK GÜZEL COK SEVİYORUM BUNU BEN
(1,887 puan) tarafından
Ya çok iyi ani misafirim geliyor bazen ne yapacağımı şaşıryrum süper olur yapar koyarım çok sağol kuzum :*
tarafından
Rica ederim hiçbişey olmaz bende yeni keşfettim canım hemde masrafsiz
0 oy
(2,484 puan) tarafından

Ellerinee saglik kuzum benimde hep buzlukta bulunur nolur nolmaz bi misafir gelir habersiz diyee :D<3

tarafından
Heee yaaa bende yeni keşfettim bunu çok iyi oluyo yaaa tatlı krizine cok iyi bi çözüm bence :)
0 oy
(2,181 puan) tarafından

cok canim cektiii:P

tarafından
YAKINIMDA OLSAN USENMEM SANADA GETİRİRDİM CANIM EMİN OL COK BASİT KIZZ BANA 7 TLYE MÂL OLDU
0 oy
(3,529 puan) tarafından
Jet ile mi uçak ile mi yoksa başka ne kaldı kız neyle yollayacan ? Çay da yap çaaaay
tarafından
VAR VAR ARTIK LİMONLUMU DERSİN ŞEKERLİ Mİ ŞEKERSİZ Mİ NASIL ISTERSEN GEL BACIM KEŞKE HEPİMİZ BIRBİRİMİZE YSKIN OLSAK NE DEDİKODU YAPARDIK AMA HAHAYY :)
(3,529 puan) tarafından
No gıybet no cehennem yes cennet :D bak ben gelirsem şeker yönünden batarsınız diyeyim :D kupa bardağa 9 küp şeker atan insanım ben pişman olma :D keşke kız birbirimize yakın olsaydık
0 oy
tarafından
milli pasta canim bu
tarafından
BEN BİLEYDİM ŞİMDİYE KADAR BİN KERE YAPMIŞDIM BUNU YAA FIRIN OLSA NELER NELER YAPARIMDA İŞDE FIRIN YOK GERÇİ BİRDE HER ZAMAN İSTEDİĞİN MALZEME OLMUYO Kİ AYDA YILDA BÖYLE YAPIYORUM BENDE PARAM OLUNCA ASLINDA MASRAFLI DA DEĞİL DE İŞDE OLMAYINCA OLMUYO  NAPİM OLDUĞU KADAR
tarafından
kiz bu herkesin cpcuklugunun pastasidir yillarca doğum gunlerimizde halam bundan yapti :) gecen bi yere gittik orda yengem yapmis esim duygulandı cocukluguma indim şimdi ne yerdik diye :) ama genelde biskuvileri düz dizip punding dökülür tekrar biskuvi dizilir puding kac kat istersen :) klasik modeli
tarafından
O brnim oğlanin favorisi piskuvili pudingli oluyo oda
0 oy
(417 puan) tarafından

Sen asil benim mozaik pastami gor:D

image

tarafından
Ooooo SENİNKİ COK SATAFATLI CANIM ELIMDEKI MALZEMEM BUYDU O ÜZERİNDEKİNİ NASIL YAPTIN BENDE BİRDAHAKİNE ÖYLE YAPAYIM
(417 puan) tarafından
Kiz sadece cikolatayi benmari usulu erittim bandirdim o kadar :D
tarafından
BiRAZ ÖNCE UYARI ALMIŞIM NİYEKİ YANLIŞ BİSEYMI YAPTIM ACABA
(417 puan) tarafından
Belki sey icin mozaik pasta yazmissin aserenler bakmasin demissin ismi zaten yaziyor ya indan olabilir
0 oy
(673 puan) tarafından
Evet kahvenin yanında çok iyi gidiyor ama ben içine çevizde koyuyorum robot tan geçirip harika oluyor:))) 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 361 göst.
5 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Asel Linam (966 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 126 göst.
29 Şubat 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
7 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde 1bebe1anne (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 165 göst.
31 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu

378,031 soru

11,314,716 cevap

34,755 kullanıcı

...