0 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde (35 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Hamileyim ruyada 3 harflileri gormek ve ruyada çok  korkmak bebege bir zarari olur mu:(

14 Cevaplar

+1 oy
(479 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kuzu bende hamileyken çok görürdüm özellikle karabasan bana çok gelirdi bol bol ayetel kürsi oku canım dua et bieşy olmaz inşallah korkutma kendlni seni çok iyi anlıyorum 
(35 puan) tarafından
Allah razi olsun boguldumu bile hissettim yani telefon çalınca öyle uyandım çok kötü gerçekten allah bebeklerimizi korusun
(479 puan) tarafından
Amin kuzum korkutma kendini Rabbime sığın bişeycik olmaz
(35 puan) tarafından
Inşallah canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bana da oluyo cnm karabasan çok korkuyorum vala dua okuyom bol bol
0 oy
(564 puan) tarafından
Ben ilk başlarda çok görürdüm şimdi yok Allaha şükür 
(35 puan) tarafından
Ilk başlarda kötü rüyalar çok görürdüm çoktandır görmüyordum şuan 20 haftaligim gece gördüm yine çok korktum boynumda dua taşıyorum ayet-el kürsü ve nazar duası allah korusun
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Postuna uyarı yazarmisin  korkanlar girmesin diye  kötü rüya gördüm yazabilirsiniz gerçekten listeyi yeniledikcd karşıma çıkıyor lütfen  olurmu 
(35 puan) tarafından
Tm cnm hakkini helal et kusura bakma
(6,919 puan) tarafından
Estağfurullah.  Nas kulhu Allahu felak oku biseycik olmaz
(35 puan) tarafından
Inşallah sağol
0 oy
tarafından
Bnd e cok görürdüm hatta değişik değişik şeylerde ama şuan yok çok şükür 
0 oy
(539 puan) tarafından
Hamileliğin başında ve özellikle 30,31 haftada bu tür kabuslar karışık rüyalar görmeniz normal.asli yok o rüyaların abdestli gez daima besleme çek oturup kalkarken bile 
(35 puan) tarafından
Tm canim sagol
0 oy
(621 puan) tarafından
Felak nas ayetel kursi ve inşirah oku7 kere yatmadan önce  canım
(35 puan) tarafından
Tm canim okurum allah razı olsun
0 oy
tarafından
Bende oluyor çok fenalaşiyordum ben direk görüyor dum yani gerçek kaynanam çocugu düşürürsün dedi muska yaptılar şuanda çok iyiyim elhamdülillah 
(35 puan) tarafından
Benimde boynumda var ayet-el kürsü ve nazar duasi
tarafından
Yaptığım muska nın ismi boylama düşük yapmamak ve kötü şeylerden korunmak için yapiliyor
0 oy
tarafından
Çok korkarsan olabilir Allah korusun ama yatarken ayetel kürsi nas Felak oku mutlaka odanı sirkeli suyla temizle yatağını kaldır bak altına üstüne bişey var mı ekmek kırığı veya pislik varsa ondan da olabilir daha da rahat etmezsen küçük kolyeler var içinde ayetel kürsi nas Felak yazılı onlardan alıp boynuna tak öyle uyu
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Bende cok gördüm cnm hamilelikte çok uğraşır derler yani bsy olmadı benm bebeğime 
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Sübiyen muskası yazdır canm kendine muhakkak
0 oy
(8 puan) tarafından
bizim karadenizde hamilelere subyan gelir derler hocaya subyan muskası yazdırıyorlar. hamileyken bende çok korkardım 3 harf olsun karabasan olsun  cok görürdüm memlekette hoca bulduğumzda subyan muskası yazdılar.  bu subyan hamile kadınlara musallat olup anne karnında çocugun kalp atısı baslar baslamaz korkutmaya ve boğmaya başlıyormus. bol bol ayetel kursi  nas felak  okuyun 
0 oy
(8 puan) tarafından
ve çocuk doğuncada muska yapıyorlar subyan muskası 40 na kadar musallat olmasın diye. ben kızıma yaptırmıstım 
(35 puan) tarafından
Bebeğime birey olurmu :((
(8 puan) tarafından
Her firsatta dua okuyun allahimin izniyle bise olmaz
0 oy
(1,615 puan) tarafından
No bol dua oku uyumadan önce Cevşen tak kendine rabbim korusun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 354 göst.
0 oy
0 cevap 23 göst.