0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde (342 puan) tarafından
Bebeğim 1 hafta önce küvezden çıktı. 1 ay küvez de yattı. Şimdi aşırı gazı var ve uyumuyor. 2 gündür gaz damlası kullanıyorum. Rezene anason içtim. Bebeğe bir çay kaşığı anason içirdim. Durmadan masaj yapıyorum. Ama nafile gazı geçmiyor ve uyumuyor. Nolur yardım edin bana ne tür şeyler denediniz de kurtuldunuz. Fikirlerinize ihtiyacım var 

4 Cevaplar

0 oy
(348 puan) tarafından
YouTube dan gaz masalarına bakın karnı açken yapın birde ayağını sıcak tut ben karnına da küçük pamuklu sıcak mendil koyardım iyi gelirdi birde anne kucagi
(342 puan) tarafından
Sıcak mendil de denedim. İzlemediğim video kalmadı resmen
-Reklam-
0 oy
(678 puan) tarafından
Daha çok küçük anason filan ona verme sen rezeneic bebegede yarim cayvardagi su  1 çay kaşığı kimyon bi taşım kaynat tülbentten süz azcik şeker kat ver 2 3 çay kaşığı gün icinde 
0 oy
(678 puan) tarafından
Daha çok küçük anason filan ona verme sen rezeneic bebegede yarim cayvardagi su  1 çay kaşığı kimyon bi taşım kaynat tülbentten süz azcik şeker kat ver 2 3 çay kaşığı gün    icinde 
(342 puan) tarafından
Ben içiyorum zaten anason ve rezene karıştırıp içiyorum
0 oy
tarafından
kesinlikle biogai bağırsak düzenleyici öneririm bebeğim kendini sıkardı çok faydasını gördüm bu dediğim bağırsak düzenleyici ayrıca gaz damlası da kullanırdım 
(342 puan) tarafından
Kullanıyorum 2 gündür ama pek fayda etmedi
tarafından
1 haftaya kadar faydası olur zaten
(342 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 33 göst.
0 oy
7 cevap 93 göst.
12 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzud.1998 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 63 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 101 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mrs. Boz (36 puan) tarafından soruldu

385,943 soru

11,538,162 cevap

35,209 kullanıcı

...