+1 oy
200 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Okadar evi temizliyorum topluyorum. Ama her sabah biryer daginik olsun bana yuk oluyor icim rahat etmiyor oyle cokdaaa duzenli biri oldugundan degil. Ama sanki artik takinti oldu.  Kafamin bir kosesinde hep saatlere sigdiramiyorun isleri. Oysaki dusunim. Nehire kahvalti camasir toplama banyoyu duzeltme salonu toplama mutfagi toplama yine tonla is cikti haa onemlisi yemek yemekkkkk :(((( 

Bugun ne yemek yapiyorsunuz ? 

Sizlerde benim gibi kalkinca stresli oluyormusunuz yoksa bu bendeki bir sorunmu acaba 

4 Cevaplar

0 oy
(2,728 puan) tarafından
Hiçte  olmuyorum bence sende olma  hersey olur biter önemli  olan can sağlığı ☺️❣
(2,728 puan) tarafından
Benim takıntım sadece esimi kiskanmak konusunda evim şuan  full halısız  kaynanam diyoki göçebe  gibi yasiyon bayramda bari serseydin hiccccc umrumda  degil ölüm  var takamiycam☺️☺️
tarafından
Ay bende cok kiskancim :((((
(2,728 puan) tarafından
Bende esim konusunda engel olamiyorum kendime  istemsizce savaş  açıyorum  oysaki esim cok iyidir ☺️
tarafından
İyiyse acma canim benimkinide ben bulandiriyorum farkettin durduk yerde ben sorun cikariyorum
(2,728 puan) tarafından
Valla bu konuda iyidir ama hep kadinlara bakarsan gozlerin şaşı  olsun filan derim güleriz
 ☺️
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Normal yaşantımda panik stresli birisiyim ama iki çocuğum var elimden geleni yaparım önce çocuklarım ve yemek ev isi sonrada olsa olur..yani bügun evi supuremedim diye üzülmem..bu arada hayırlı bayramlar dilerim
tarafından
Benimde ilk onceligim nehir. İlaclarini veririm kahvaltisini yaptiririm. Ama kostur kostur hepsini hallletneye çalışıyorum. Oysaki kalsin nolucak hic gelenim yok zaten  
Tesekkur ederim canim hayirli bayramlar olsun
(5,721 puan) tarafından
Yok kuzum tabiki evlatlarımız onu demek istemedim yanlış dediysem bazısı çok temizlik takıntılı ben çok değilim olduğu kadar bazen çok yorgun olurum mutfak toplamadan yatarım.napayim candan kiymetlimi. Ben mutfakta çok zaman geçiririm çocuklara kek börek pasta falan yaparım yemek te yaparım kül kedisi gibiyim diyorum mutfakta :)
tarafından
Ay ne guzel demekki marifetlisin
(5,721 puan) tarafından
Çocuklar yesin diye yapıyorum kuzum elimden geleni bak sende temizlikte marifetlisin❤️
tarafından
Sagol bacimm❤️❤️
0 oy
tarafından

Bugün yemek derdim yok ormana gidicez eşim izin aldı piknik için 

Neden bilmiyorum ama bugün bendede alakasız sitres var.   Birazda düne takıldım. Sustugum için kendime kızıyorum. Çık lafını şöyle niye susuyorsun diye kendimle kavga ediyorum

(1,013 puan) tarafından
Nasıl izin aldı acaba
tarafından
Kızımın mezarına gittik diye kaynanam laf etti cnm akşamki postu okursan anlarsın.  Takilmayacak gibi değil
tarafından
Jandarmanın dibinde oturuyoruz cnm eşim gitti rica etti piknik alanları kapalı zaten normal ormana gidicez.
tarafından
Ona neee ya iyice sacmaladi oda
tarafından
Artık kafayi sıyırdım. Bende
0 oy
(119,349 puan) tarafından

geceden temizlik yapinca sabaha kafa rahat bende :D yemek dusunmiycem moralim bozuk 

tarafından
Sevda neden wp bakmiyorsun
(119,349 puan) tarafından
kiz tabletten giriyom yaa tlf pek ugrasmiyom baktim ama ☺

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 101 göst.
0 oy
29 cevap 1,132 göst.
15 Ekim 2020 Diğer kategorisinde ❣Eylül ün annesi❣ (1,265 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 161 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,047 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.

380,300 soru

11,386,652 cevap

34,887 kullanıcı

...